Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Nie ja tak nie mam w sumie narazie jakby mi wszystko ustalo :) tylko jakos 10 min temu mnie zabolalo podbrzusze tak nawet mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja tak nie mam, ale moze wszystko przede mna. Miałam tylko jakies 10 min temu takie dziwne klucie bol podbrzusza,ale chwilowy i juz przeszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rano nic nie bolało, a teraz mnie jakoś tak kłuje w lewym boku, wczoraj miałam wrażenie przelewania się w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie caly dzien przelewa i bulgocze ;P ale to takie mile uczucie:) a mnie dzisiaj zabolalo podbrzusze po poludniu a od wczoraj cisza juz byla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosioolek
Ja dzis sie najadlam oj okropnie. Juz bym chyba wolala miec mdlosci;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosioolek, ja dzisiaj na kolację też przesadziłam, potem byłam tak pełna, że myślałam, że pęknę za chwilę :) obżarstwo nie wychodzi na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam 3 kanapeczki z chlebkiem z blonnikiem i serkiem topionym oraz pomidorkiem :) pycha i mialam taka ochote na pepsi z lodem mniam :P ojj mdlosci sa straszne ja tez wlasnie umylam wloski a pozniej sie wykapie bo z pieskiem spacerek jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! Wyspałyście się? Ja tak na dwa razy - musiałam wstać w środku nocy na siusiu, ledwo się zwlokłam z łóżka taka zaspana, masakra :) no i oczywiście 7 rano powtórka - prawie na kibelku usnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja sie wyspałam o 9 pobudka a w nocy ze dwa razy odwiedzilam toalete ;) a tak to juz na spacerku bylismy w lesie troche ruchu i swiezego powietrza az milo :) a teraz obiadek robie i odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już pochłonęłam zupę o 12-tej, tak mnie ssało w żołądku, że dłużej bym nie wytrzymała. Teraz leniuchuję, jak to przy niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe aa no tez zauwazylam ja wlasnie pochlonełam zupke pomidorowa tzn sobie blenderkiem rozrobilam pychotka :) i teraz leniuchuje tak jak na niedzielne popoludnie przystalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam pomidorówkę :) mój mąż przed chwilą robił sobie frytki we frytkownicy i teraz tak wali w całej kuchni, że masakra. Jakoś mi przeszkadza ten zapach, choć zawsze lubiłam frytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ja własnie uwielbiam frytki ,ale staram sie teraz nie jsc takich rzeczy :P ,ale nie powiem jakiegos kebaba czy cus bym wciagneła :P hehe ...Iwonka250807 ile masz lat jesli moglabym wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie trochę rano pobolewał, teraz się dobrze czuję. W lutym skończę 30 lat - tak sobie powiedziałam, że muszę zajść w ciążę przed 30-tką i się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 30.12 dowiedzialam sie ze jestem we wczesnej ciazy i ucieszylam sie ogrooomnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka 82 ja rowniez 30.12 sie dowiedzialam dzieki testowi ,ze jestem w ciazy ;) i z Sylwestra nici :) tzn zero alkoholu tylko lampa wina i o 24 łyk szampana :) ale nie zaluje niczego bardzo sie ciesze ,ze spodziewam sie maluszka a jakies kremy stosujecie juz na rozstepy ?? ;) ja 9 stycznia skoncze 24 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivea3
Czesc dziewczyny .Jestem tu nowa .tzn czytam czesto rozne porady ale nic nie pisze ;-) rowniez z mezem staralismy sie 4 cykle o dziecko .23 sierpnia odstawilam tabletki i juz w 1 cyklu mielismy pojedyncze podejscia bez zabezpieczenia.( ale mniejsza o to ) w grudniu kochalismy sie przed , w trakcie, i po owulacji ( wyliczylam ja wg kalkulatora oraz obserwowalam szyjke i sluz) no i wg kalkulatora owulacja powinna byc 26 -27 grudnia .wczoraj bardzo bolaly mnie lędźwie ( tak dziwnie inaczej ) i po wypiciu 3 drinkow upilam sie na potęge (nigdy tak nie mialam .moge wypic duzo duzo wiecej) zrobilam wczoraj test .po 5 - 10 min nie wyszlo nic ( tzw negatyw) ale po 2 h na tescie zrobila sie blada kreska .test powtorzylam za chwile i to samo za 2 h wyszla taka sama blada kreska. Dzis rano zrobilam kolejny i wyszedl negatyw ( obserowalam go caly dzien i nic) dodam ze testy byly z jednej firmy.czy to na pewno ciaza ? Podejrzewam ze tak lecz pewnie bardzo bardzo wczesna.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Skoro wypiłaś alkohol to test mozesz uznac za nie wazny ,poniewaz stezenie w Twoim organizmie jest calkiem inne jak np masz oczyszczony organizm i test powienien pokazac 2 kreski w przeciagu od 2 do 5 min ... ja robilam 3 testy z roznych firm i druga kreska od razu sie pokazala...Zycze Ci 2 kreseczek, ale ponów test za jakies 2 lub 3 dni ..a po drugie jesli robilas test po wypiciu tych drinkow to nie licz na to ,ze test bedzie wiarygodny tak samo dzisiaj z rana ,poniewaz w Twoim organizmie utrzymuje sie jeszcze alkohol ..Zycze Ci 2 kreseczek ,ale musisz zrobic test bez alkoholu i najlepiej po spodziewanej miesiaczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi np test robiony 31.12,mimo ze bylam juz 3 dni po terminie @ wyszedl podobnie Jedna kreska, a po chyba 20 min cień cienia który zostal,a beta 2 dni pozniej 78,7 :) chyba nie ma na to reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj sie czuje jak nie w ciązy,jakos tak nic mnie nie mdli,nic nie boli, nic nie przeszkadza...no moze apetyt mam duzy,ale to zawsze mam :D juz sie nie moge wizyty u lekarza doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo nie moge sie doczekac ,ale sa te obawy cał czas czy wszystko bedzie dobrze itd :) ale wierze w to bardzo mocno ,ze wszystko jest ok :) i ginekolog potwierdzi ciaze i uslysze serduszko :) A co do testu to sie zgadzam oczywiscie ,ale tu chodzi ,ze kolezanka piła alkohol i robila test dlatego doradzilam ,zeby zrobila tescik jak bedzie ,ze tak powiem " oczyszczona" :) i wtedy napewno wyjdzie ;) ja tez sie dobrze czuje tylko z rana z toaleta rozmawialam raz ;P a tak to slysze bulgotanie i delikatnie podbrzusze pobolewalo to sie smialam ,ze sie malenstwo umieszcza odpowiednio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×