Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Powiem wam ,ze sie nie powstrzymalam i zjadłam sledzie w occie byly takie pyszne mniammm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
od czasu do czasu wszystko mozna zjesc :P w koncu ciaza to nie choroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami się od razu nie pokazują wpisy, też mi się tak robi, ale zawsze klikam "odśwież" i już są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie probowalam wiele razy odswiez i nic to nie dawalo :) ale juz jest ok :) pewnie, ze ciaza to nie choroba i trzeba sobie urozmaicic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
ale mnie cos zmoglo hehe, najchetniej poszlabym spac, a tu lipa :P jesczce pare spraw musze dzisiaj zalatwic jak moj maz wroci ehh i znajac zycie jak juz sie wieczorem poloze nie bede mogla zasnac :P Dziewczyny, a wy w ciazy ogladacie horrory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
nie wiem czemu zniknął mój nick ja w ogóle nie oglądam horrorów, nie jestem ich fanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez i przed ciaza i w ciazy nie ogladam horrorow nie bawia mnie :) ani nic ;) ja własnie moje drogie sie obudzilam bo tak mnie zmorzyło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka82
Witajcie znowu ;) ja wlasnie wstalam :) witam nowe panie ;) fajnie ze jest nas juz tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 82
Kurcze dziewczyny przestaly bolec mnie piersi :( nie wiem co to znaczy. Ale nadal sa zmienione i sa o rozm wieksze. Mam nadzieje ze to chwilowe i nic nie grozi fasolce. Chyba znowu popadam w paranoje :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolą piersi a dzisiaj z rana to juz w ogole tak nie ciagnely ,ze masakra a teraz tak z boku mnie bola :) Bol nieprzyjemny ,ale do zniesienia :)mam, nadzieje ze w Twoim przypadku to fałszywy alarm kochana i chwilowy brak bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytalam ze casami tak jest ze cyce przestaja bolec a za jakis czas bol powraca ze zdwojona sila. Mam nadzieje ze tak bedzie w moim przypadku. Wlasnie sobie przypominam ze w mojej pierwszej ciazy piersi nie bolaly mnie wogle.Byly tylko zmienione.Jezu niech przychodzi ten 15styczen(wizyta u gin) bo zwarjuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko 10 dni kochana :) u mnie troche szybciej bo juz w ten piatek nie moge sie tez doczekac wariuje...zastanawiam sie co mi powie straszne jest takie oczekiwanie w niewiedzy... mnie np dzisaij w ogole podbrzusze nie boli tak jabym w ciazy nie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie dzisiaj po raz pierwszy piersi zaczely boleć i o dziwo swędzieć zarazem, ale nie tak caly czas tylko napadowo :) a badania ok, w sumie fajna Pani doktor,bardzo mnie nie męczyla i wszystko w jeden dzien zalatwilam, potem jeszcze szkolenie bhp sobie zalatwilam więc juz jestem pelnoprawnym pracownikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza2311 a mnie podbrzusze pobolewa tak kluje raz z prawej strony(najczesciej)a czasani z lewej strony. Znikam dziewczynki bo musze robic kolacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja znajoma
to wyzej to bylam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bola piersi ale podbrzusze nie ani nie kluje ani nic tylko jak co wieczor przelewa mi sie niesamowicie :) smacznego zyczymy my tez niedlugo kolacyjke zjesc bedziemy musieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Anulka- to jest jakas paranoja,ale ja rano też nie miałam codziennych objawów kłucia w brzuchu zaraz po przebudzeniu i tym samym wkreciłam sobie ,że cos z fasolka nie tak. Tak samo czekam jak nie wiem co na wizyte u gina w czwartek. Podczas Twojej wizyty 15 stycznia, ktory bedziesz miała tydzien? ja będe w 7 drugi dzień i mam nadzieje ,że wreszcie cos bedzie widac. Poza tym to moja pierwsza ciaza, mam 27 lat, boje sie strasznie,zeby bylo ok. Noi nie współzyje z męzem,bo tak samo sie boję póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Ja własnie kolacyjke zjadłam niezdrową, bo pomidora całego (wiadomo,że o tej porze to troche gorszej sa jakości) i ser topiony na kanapce,bo tak mnie naszło. Jak sobie radzicie z mdlościami,bo ja nie wymiotuje ,ale trzyma mnie caly dzień i żołądek mam wywrócony do góry nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popadamy w paranoje :) ja wspólzyje normalnie tylko wiadomo, delikatniej ;) ja w styczniu koncze 24 lata tez jest to moja pierwsza ciaza.9.01 ide do lekarza i tez bedzie to moj 7 tydz :) stwierdzam ,ze ja mam rozne dolegliwosci na wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam mdlosci ,ale wszedzie pachnie mi pizza :P hehe i moj żoładek ma sie póki co dobrze i nie daje zlych znakow :) ja zjadłam pomidorowa ale mam jeszcze na cos ochote :) tylko nie wiem na co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
witam :) a u mnie ogolnie bardzo dobrze, relaksuje sie juz w lozeczku, tylko glowa mnie strasznie boli, migrena jakas mnie dopadla heh, co dziwne bo nigdy glowa mnie nie boli. A jak u ciebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez bardzo dobrze :) zaraz kapiel i niedlugo tez łozeczko tylko jakos spac mi sie nie chce :) bo spalam po poludniu wiec nie wiem jak dzisiaj w nocy bedzie moze bede tak jak wczoraj sie przewracac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Czesc dziewczyny :) jak tam samopoczucie z rana ? :) u mnie dobrze :) starsza corka w przedszkolu, pranie nastawione, synek wcina sniadanko :) Doskwiera mi brak apetytu, ale samopoczucie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) u mnietez calkiem ok ... od jutra juz do prcy po dwutygodniowym urlopie ojj jak sie nie chce .:)Ja narazie tez glodnanie jestem ,ale jak to moj nawyk pije juz inke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
siemka :) na prawdę unikacie seksu ?? czy żarty sobie robicie?? przecież to tylko ciąża :D u mnie nawet delikatnie nie przejdzie :D :D jeśli miałoby się coś stać to nawet lekarz usg dopochwowego nie mógłby zrobić dziewczyny korzystajcie , bo później z brzuchem to będzie ograniczenie :D przecież dziecku podczas seksu nic się nie dzieje czas na śniadanie :) potem może jakiś wypad ?? jakie macie plany na kolejny wolny dzień ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie kocham z moim menzczyzna normalnie i nie ogranizam :) Plany na dzisiejszy dzien ? hmm bezplan moze jakis spacerek ale pogoda byle jaka jest ;/ Ja jeszcze gloda za bardzo nie jestem, ale cos bede musiala zjesc bo fasolka sie zaczyna domagac powoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
wczoraj uległam mezowi,ale własciwie bardzo bardzo delikatnie :) masz rację bluajs trzeba korzystc .Ja skoncze 27 lat w tym roku (nick całkiem prypadkowy 86) i jako na pierwszą ciaze dostaję dokładnie paranoi :) zastanawia mnie tylko fakt , że na poczatku to i brzuch mnie strzyknął,a to jajnik zakuł, czułam to rozciąganie ,a od wczoraj rana nic,a nic. Poza mdłościami , które towarzyszą mi do prawie wieczora.Dziś planów nie mam ,bo kończe się kurować. Tak usilnie czekam na wizytę czwartkowią, którą mam o 20, w miescie oddalonym od mojego o 30 km,bo akurat nie będzie jej w gabinecie w moim miescie tylko w prywatnym u siebie,bo przyjmuje w 2 miescach prywatnie. Bardzo się boję...ALE DOBRZE,ŻE MAM wAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×