Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maxi_ja

Ze 111 do70... 40lat i 40kg do zrzucenia, ktos jeszcze?

Polecane posty

Wyniki diety tak - wyniki grzeszenia nie:) No widzisz - w mojej diecie nie ma ryzu, makaronów, pieczywo tez staram się tylko od czasu do czasu robić jak już nie mogę, zimne tortille nie smakują, a sałatki z jajem i majonezem nie bede trzymac w cieple, ale spoko, przeważnie daje radę. Większym problemem nadal są odstępstwa u mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
Maxi_ja.... Hmmm no nic niestety nie jestem w stanie skomentować bo mam inne podejście do sprawy i skoro 4miesiace i 4kg na minusie jest dla Ciebie mimo wszytko (mimo grzechów) satysfakcjonujące to dobrze :) ja bym nie dała rady... Bo to łatwo przeliczyć za ile uzyskasz cel....Hmmm ja bym nie wytrzymała nie mam takiej cierpliwości ale życzę Ci powodzenia :) dla mnie dieta która nie zapewnia 1kg spadku ttygodniowo co jest zdrowym spadkiem nie jest brama przeze mnie pod uwagę ale każdy wybiera na czym mu dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
Poprawiam się 8kg źle spojrzałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9kg, bo 1 stycznia było 111kg;) Pisałam kilka razy, że mi nie zalezy na czasie tak bardzo - w tym tempie pożadany efekt powinnam uzyskac za rok, ale moze zejśc mi dłużej. Zalezy mi bardziej, żeby być zdrowszą, mieć lepszą kondyncje i sampoczucie no i żeby skóra nadążała za resztą ciała - to ostatnie jesst najtrudniejsze niestety, bo brzuch prawdodpodbnie będzie się nadawał pod noż... gdybym chudla w tempie załozonym sobie przez Ciebie to miałabym 100% gwarancję flaka, a tak... walcze i zobaczymy co uzyskam:) A zdrowe chudnięcie to - o ile mi wiadomo - pół kg tygodniowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi_ja- ja absolutnie niekrytykuje to poprostunie moj swiat i jesli bysmiala wmoim tepie chudnac to bys musiala tez tyle co ja cwiczyc i w tym przypadku o flaku mowy nie ma ale nie na twoim menu bo tonie idzie w parze ze sportowym trybem zycia :) poprostu to dwa rozne swiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flak w tym wypadku nie ma zupełnie związku z ćwiczeniami - uwierz mi, nie ma takich ćwiczeń, które by mu pomogły, gdybym chudła za szybko, bo flak to tłuszcz i skóra - żadne mięśnie tego nie przytrzymają...a na mojej diecie też można ćwiczyć, tylko trzeba zwiekszyc wegle odppowiednio - jak sądzę na podstawie postów w grupie paleo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi-ja mój brzuch też bardzo nie lubi szybkiego chudnięcia.Im wolniej chudnę( co jest jednak trochę wkurzające) tym lepiej to znosi brzuch i się wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie o to chodzi kuharka, żeby skały sr*** nie przeskoczę faktu, że 40 na karku i widzę, że to nie ta skóra co kiedyś, więc się nie spinam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi_ja- na kazdej dieciemozna cwiczyc generalnie wszytko na tym swiecie mozna tyle ze jesli chce sie miec najlepsze efektytrzeba jesc odpowiednio pod cwiczenia a mam pytanie czemu ryzu nie ? jakie jest uzasadnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie jestem Chińczykiem?;) Bo to - według mojej diety - puste węgle. Zresztą nie przepadałąm nigdy za ryżem - jadłam go w dwóch potrawach, max. 2 razy w mies. łacznie, więc nie jest to taka duża strata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu fanatyczka ćwiczeń się wymądrza. Szkoda bo było tutaj kiedyś tak fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - jeżeli mogę coś zasugerować - na wyglad skóry na brzuchu i pośladkach (także ramion, ale to już trudniej znalezć odpowiednie "urzadzenie") dobrze się sprawdza bielizna korygująca - działa podobnie jak stanik na piersi - jest to co prawda inwestycja dośc kosztowna i krótkotrwała, bo takie spodenki trzeba co kilkanaście kilo zmieniać na nizszy rozmiar, ale warto się rok poświęcić. Taka bielizna działa po prostu jak stanik - utrzymuje skórę we właściwym miejscu przez co nie powstają napręzenia, obwisy itd. przy takiej nadwadze jaką my mamy taka skóra swoje wazy i po prostu grawitacja przeszkadza zeby ona się dobrze wciągała. Jak kilka lat temu schudłam ponad 15 kg to prawie cały czas używałam takich spodenek i efekt mnie zadowalał - mam je zresztą nadal, tylko je kupowałam na wagę od ok 86-84kg i jeszcze muszę poczekać zanim mi na tyłek wejdą :D (Z ramionami można podobnie, tylko trudno jest znalezć odpowiednie podkoszulki korygujące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszę takie spodenki aqua - przed poł dnia codziennie - podobno nie zaleca się noszenia nonstop, nie pamiętam dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak, non-stop to nie, ale jak nosisz, to dobrze ;) (Chodzi o krążenie - ucisk non-stop może powodować problemy z krążeniem, dlatego trzeba dać ciału odpocząć :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stelmma
Dziewczyny, weszłam tutaj, bo postanowiłam was przestrzec. Uważajcie na suplement Lipocut. To zwykła ściema. niby jakieś ziółka fiu fiu, a w rzeczywistości w ogóle nie przyspiesza spalania tłuszczu. Kasa wydana, a efekt mizerny. Zawiodłam się strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi_ja-ahano takbo u Ciebie dieta jem co mnie otacza na tym polega prawda ? mi sie one juz wszytkie mieszaja. A co do bielizny uciskowej to moja mama po ciazy nisila gorset wlasnie po to zby skora na brzuchu siewchlonela i zadzalalao perfekcyjnie dokladnie jak piszecie :) utrzymuja takie rzeczy skore jak stanik piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua co to za spodenki?daj link? ja znam neopronowe do ćwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiekolwiek spodenki wyszczuplające/korygujące figurę tego typu: http://najlepszesklepyodziezowe.pl/wp-content/uploads/2014/01/figi-ze-spodenkami.jpg Trzeba sobie indywidualnie dobrać do tego, co nam najbardziej wisi :P brzuch, pupa, uda... Jak ktoś ma ładne nogi, to wystarczą wysokie majtki, ale najlepsze są właśnie spodenki w takim stylu modelujące wszystkie newralgiczne partie noszone przynajmniej po kilka godzin dziennie, ale też nie cały czas, żeby nie hamowały krążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze spodni korygujących zrezygnowałam dawno temu, bo bardzo źle się w nich czułam, wszystko mnie bolało, byłam ciągle rozdrażniona i zmęczona. Mojemu brzuchowi najlepiej robi rower.Przerzutki na max obciążenie i pedałowanie "z brzucha".Przez 1-1,5 godz mam brzuch lekko lub mocniej napięty,cały czas czuję mięśnie.W ciągu dnia też często łapię się na tym,że atomatycznie przyklejam go do kręgoslupa. Zaprzyjaźniona lekarka mówi,że po 40 taki stan jest obowiązkowy dla dobrego działania wszystkiego co w środku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonikK
stelmma nie używamy suplementów, bynajmniej ja, aczkolwiek ostatnio czytałam dużo dobrego o Lkarnitynie i nie wiem czy sobie wspomagająco nie zaaplikuję. Kuharka dzięki na info o spodenkach! myślałam o nich a Twój post rozwiał moje wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gośćmonikK l karniryna jest jednym.z suplementów najmniej skuteczna z suplementów i sama.jej idea jest taka ze ona transportuje a nie bezpośrednio spala I sens jej jako taki jest przy bardzo dużym wysiłku fizycznym inaczej to strata pieniędzy Pytanie jakiego suplementu szukasz co byś chciała żeby robił? Może doradze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cccarmen ja chciałabym suplement spalający tkanke tluszczowa glownie w okolicach brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
Ile i jakie ćwiczenia robisz tygodniowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonikK
"Podsumowując te wszystkie informacje można śmiało stwierdzić, że L – karnityna to nie komercyjny specyfik o słabym działaniu, a związek o całkiem szerokim spektrum działania i wysokim potencjale zastosowania w różnych gałęziach zarówno medycyny, jak i dietetyki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem typem leniwca i bardzo mało się ruszam, chociaż staram się już powoli ruch wprowadzić w formie marszu z kijkami, ale to dopiero początki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
No to pisikus bo l karniryna bez ruchu nie dizala i sama w sobie nie spala nie będę się tu dokładnie rozpisywać na co ma wpływ Generalnie żaden z tych cudownych pastylek bez ruchu nie działa bo one wsytkie są oparte na procesach zachodzących najczęściej podczas ruchu w innym przypadku lepiej skupić się na przyspieszeniu trawienia. Niż na tabletkach do spalania tłuszczu bo najnormalniej w świecie to strata kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sadzisz o CLA z zielona herbata. Podpowiedz jak spalic tkanke tluszczowa z brzucha, bo brzuch mam jakbym była w 9 miesiącu ciąży. Nie wiem czego glownie unikac w jedzeniu i czym sobie wspomagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
Lepiej sama zielona lub czerwona herbata, przyspieszyć trawienie przyprawami jak pieprz i cynamon a na brzuch HULA HOP Z MASAZEREM i kręcić codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×