Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

hej zauważyłam, ze jak chce napisać o modlitwie na forum to czyta mi jako spam, masakra jakie inwigilowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam napisac o pewnej modlitwie (nie moge napisać nazwy bo czyta jako spam), którą wczoraj zaczęłam odmawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu dużo rzeczy Wam różnych pisałam i linków chciałam dodac i dałam sobie spokój bo wszystko mi spamowało, uważam, że wcale nie ma wolnośći słowa, skoro spamuje dużo rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe GośćInka chyba nie bede sie bawic w wklejanie po 1 literce ale ogólnie jest to modlitwa podobno bardzo skuteczna a że ja jestem osoba wierzącą to postanowiłam sobie odmawiać . Modlitwy nigdy za wiele tylko szkoda, że na forum nawet nie można pisac o takich rzeczach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje, że uda mi sie dziś obejrzeć program in vitro na tvp2 o godz 17:25, bo ostatnio coś mi jakoś nie było dane a lubie ten program, zawsze się porycze, oczyszczanie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelll89 pije rozpuszczalną kawe, z córką też piłam praktycznie do dnia porodu. xxxx co do modlitw, pisałam wam że moj brat z bratową 6 lat starali się o dzidzie i dostali obrazek od księdza, nie kazał się tam do niego modlić czy całować ale miał być w domu na widoku i może to zbieg okoliczności ale za jakieś 3 miesiące zaszła w ciąże i później dała go znajomej która też z 3 lata już stara się o dziecko i też jakoś szybko zaszła i ta znajoma dała swojej siostrze która też szybko zaszła w ciążę. Czyli coś musi w tym być tylko to chyba ktoś musi dać szczerze takie rzeczy i trzeba w to wierzyć. xxxxxx z Tośką zrobiłyśmy sobie 2,5 godzinną drzemkę!!!! wstałyśmy a oobiadu jak nie było tak nie ma, dobrze że wszyscy lubimy naleśniki hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale etapie czego GosćInka?? tez czasami oglądam ten program z ciekawości na czym w ogóle polega in vitro i inseminacja bo nawet nie wiedziałam jak to się wykonuje. I ciekawa jestem czy tym parom się udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ja leże w lóżku dzis cały dzien i juz mam dosyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już jest dużo lepiej, pozostał znikomy katar ale słaba jestem strasznie więc pewnie dzisiaj jeszcze poleże a jutro trzeba już cos posprzątać:)a Ty jak humor dzisiaj lepszy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
I ja z kwietnia :) same barany heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
U nas też naleśniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oglądałaś ten program o in vitro dzis do konca?bo ja zaczełam ale tesciowa do mnie przyszła i musiałam przełączyc bo nie chciałam żeby wiedziała że coś takiego oglądam. ciekawa jestem czy tej parze sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się, dziewczyna zaszła w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się im, a jak zobaczyłam na monitorze bijące serduszko to sama się mega wzruszylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fajnie:) przy tesciowej nie chce takich programów oglądac bo zaraz by wszystko komentowała a po co mi to:) tysiaa a Ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie ci się, tez wole oglądać takie programy w samotności :) Nie pracuję :) Cholera, cały czas nie mam tej wrednej @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez oglądałam i przypomniało mi się jak zobaczyłam mojego Misia serduszko, tez sie poryczałam, fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pytam z ciekawości bo mi w pracy szybciej leciał ten czas oczekiwania na @ w jak się nie pracuję to jest bardziej męczące:)ale przyjdzie zobaczysz, u mnie to było ok 5 tyg więc dosyć długo. Ja te 2 dni wynudziłam się w lóżku jak mops i ta pogoda dodatkowo niesprzyjająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×