Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość pap86
Tak mąż wie, dowiedzial sie zaraz po pozytywnym tescie ale poki co martwi sie na razie tylko o mnie,jeszcze chyba nie dotarlo do jego swiadomosci tak do konca hehe :) a ja martwie sie juz za Fasolkę i na razie co prawda w myslach ale kazę byc grzecznym dzidziusiem i nie bolec tylko grzecznie rosnac hehe :) co do sluzu plodnego to ja go po anty nie widzialam w ogole a test owu wyszedl mi pozytywny tylko w 14dc a potem byl juz negatywny i od razu wzrosla mi temp o 0,2.dlatego wam polecam mierzenie temp! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - właśnie do mnie dotarło to, że przed walentynkami. Świetna niespodzianka ;) Tak jak Kate - też bym chciała mieć już ciążowe mdłości, smiesznie to brzmi bo pewnie jak bym je miala to od razu bym nie chciala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Z samego rana byłam oddac krew do badania i dopiero w czwartek będę mogła odebrać wyniki tsh i prolaktyny. Pap super,że hcg fajnie rośnie! Już się wczoraj martwiłam, że się nie odzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej dziewczyny:) dziś testowalam i wyszła jedna:/ i boli mnie całe łono tak to bym określiła, więc pewnie mogę spodziewać się @ :/ eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnati
Hej mam pilne pytania... Jutro mam inseminacje a siadło mi gardło czy moge pić sobie do jutra sól Emską ... Poradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
tylko tak sie zastanawiam.... robiłam ten test paskowym takim co dodają do testów owu i ciekawe czy on jest czuły.. a jest mi po porstu meeegaa źle, niedobrze i kreci mi się w głowie.. jak nie dostane jutro @ to zrobie w poniedziałek kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
i do tego tempka 37,2 hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam kiedyś ze są kobiety którym te zwykłe testy nie wykrywają ciąży, na twoim miejscu poszlabym w poniedziałek na betę i juz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
tysia jesli chodzi o bete to jak juz to najwcześniej w czwartek :) poczekam jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Nell rób bete ja bym juz nie wytrzymała :) xxxx dziś kolacje robią tata z córką....planowo ma być pizza :D ale zobaczymy co im z tego wyjdzie :) po odgłosach z kuchni mogę się spodziewać że będzie pyszna :) zawsze mam parówki w razie awarii hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza mniam, nie rób apetytu :) Mnie dziąsło strasznie boli i jeszcze nic nie jadłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przyszła teściowa zaparzyla mi szalwię i czekam aż ostygnie :) kochana kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
juz sama nie wiem czy mam jakies objawy czy nie :P troche mi dzis niedobrze noi ta temperatura ale pewnie to przeziębienie ;// zostało mi czekanie hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakimi termometrami i gdzie mierzycie temperature? Są jakieś specjalne przy staraniach o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ja wam polecam owulacyjny microlife dalej byly cyferki i jakas literka :) kupilam go w super pharm za 17zl. Mierze w pochwie codziennie o 6rano.nawet jak moglam pospac dluzej to ustawialam budzik na 6 mierzylam zapisywalam w tel i szlam spac dalej :) xxx Anka_32 bola cie piersi? Ja w ciagu dnia czuje tkliwosc sutkow i lekkie pobolewanie ale na wieczor jak zdejmuje stanik to mam takie powiekszone gorace i twarde.. ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle mnie nie bolą, ale mnie chyba nigdy nie bolaly :) Xxxxx Moi sąsiedzi zrobili.imprezę i teraz całe osiedle słucha Majorki i Coco Jambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QueenBee83
hej dziewczyny :) mozna sie przylaczyc? staramy z mezem od czerwca 2014 i narazie nic. mialam wszystkie badania porobione i jedyne co wyszlo to miesniak na lewym jajniku i torbiel na prawym, ogolnie cykle mam regularnie mam potwierdzona owulacje i dalej nic. ehhh .ciezko na duszy troche .mam nadzieje ze w tym Nowym Roku 2015 w koncu zobacze 2 kreski na tescie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzisiaj zrobiłam kolejny test owulacyjny i znowu dwie kreski, druga słabsza ? To możliwe ze na drugi dzień znowu pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, ta Majorka i Coco jambo skojarzyły mi się z moją studniówką :P * Witam QueenBee83 my już stwierdziłyśmy, że rok 2015 będzie bogaty w pozytywne wiadomości, więc dwóch kreseczek się spodziewaj w najbliższym czasie ;) * Ola skoro są dwie kreseczki to najwidoczniej tak :) Przeczuwam, że na walentynki dostaniesz fajny prezent... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja robilam testy owulacyjne przez 3-4 dni. 2 wyszly mi dwie krrski z czego druga slaba, 3 dzien to byly dwie mocne krechy, a na 4 dzien juz znow byla druga slaba. Wiec za pozytywne biore tylko test ktory byl intensywnymi krechami oznaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jak tam dziewczyny jakieś nowości? Ja od wczoraj mam podwyższone ciśnienie noi ta temperatura 37,4 eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hop hop czy jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki:)ja od wcora taka zalatana że hej:)przeczuwam, ze @ przyjdzie jutro bo już oznaki są;/ QueenBee83 jasne że możesz się dołączyc i czekac z nami na dobre wieści?jak chcesz dopiszemy Cię do tabelki, jest na 1 str to podaj dane:) Ola jak druka kreska jest jaśniejsza to jest test negatywny no chyba, że maja zbliżone kolory? Nell a dzisiaj testu nie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap może przepiszemy Cię na dół tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa a co u Ciebie??robiłas test?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj czyli nie znam się na tych testach owulacyjnych :D Nell, kiedy ty robisz test? :) Kate, szkoda ale może @ jednak nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×