Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Agaa87
praca miała być zaje...a, szefowej się super spodobałam za tydzień miała otwierać kancelarie i dzisiaj mi dzwoni że bierze jakąś inna dziewczyne z polecania!!jakby co to w przyszłości się odezwie wtf?? po 15 min od skończonej rozmowy znowu zadzwoniła i przepraszała, że jestem obrotna, konkretna i na pewno znajde prace...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa A Twoja pediatra to nie Olszanecka? Jak z synem byłam na wizycieci też miałam z nią spięcie, błedna diagnoza, brak przyjmowania do wiadomości informacji o dziecku i mało tego przepisała za małą dawkę syropu. Też postanowiliśmy w miarę możliwości rejestrować syna do starszej lekarki ale za to świetnie diagnozującej... Ta nasza robi specjalizacje, a od roku ma poważny spadek skuteczności zawodowej i to słyszę od różnych osób to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę, teraz człowieka traktuje się tak strasznie przedmiotowo :-( ale przynajmniej miała odwagę, żeby powiedzieć, żebierze kogoś z polecenia... Układy układziki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Hashija nie to doświadczona lekarka ale widać że chce sama leczyć córkę choc notuje że mała ma iść czy do laryngologa czy pulmonologa ale skierowanie nie łaska wystawić.. u laryng. Byliśmy prywatnie teraz pokłóciłam sie o pulmonolga czy do każdego specjalisty muszę chodzić prywatnie do cholery?!jeszcze alergolog nas czeka chce teraz taka lekarke co nie robi problemu m.in. ze skierowaniem, aha i przepisuje najdroższe leki i same nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate proszę o zmianę w tabelce:( 5 cykl starań, termin @ 04.03.2015:( I zaczyna sie od nowa:( Chyba jestem już tym wszystkim zmęczona:( Ten cykl odpuszczam całkowicie:( Muszę najpierw wyleczyć infekcje a potem ostro biorę się do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie wracam z bety zobaczymy co Mi teraz pokaże o 16 wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
hej dziewczyny :) Jussio a Ty nie miałas zazwyczaj jak ja terminu @? a Ty teraz dostajesz? ja juz jestem w 9 dc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio kolejny cykl to będzie ten:) i wszystkie będziemy w dolnej tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna no właśnie zawsze miałyśmy tak samo tylko mi raz sie spóźniła i tak się jakoś poprzestawiało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej melduję sie, kurczę Jussio szkoda :( Jak mogłaś zerwać złą passę :< Nie no będzie dobrze:* Ja ogólnie czuję się tak jakbym miała dostać @ więc jestem już na to nastawiona, już doła łapię jak głupia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)Jussio przykro mi że wredna @ przyszła, wiem co czujesz, ale zobaczysz damy radę:) Ja wczoraj wieczorkiem miałam spotkanko z 4 koleżankami z liceum i tak mi się nie chciało iść a było super:)kurcze zapomniałam na chwilę o staraniach i innych problemach:)dobrze jest tak czasami się odstresować:)wszystkie jesteśmy w jednym wieku a tylko jedna ma już dzieci, jedna planuje na przyszły rok a trzecia jeszcze nawet nie zaręczona więc stwierdziłam, że i tak ze mną nie jest najgorzej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się dziewczyny nie spieszą :) ale znam osoby ze mówiły aa jeszcze rok aaa jeszcze mam czas a później sie okazało ze już ten najlepszy czas na zajście się skończył i zgrzytaja zębami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak jest Nell i ja też sie boję, ze się starzeję ale cóż poradzić chce od roku a nie mogę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jussio wielka szkoda, że @ przyszła. Jutro jest mój termin i czakm aż plamienie się rozkręci :-( Kate nie trzeba być zamężną czy zaręczoną, żeby mieć dziecko :-) Ja mam prawie 6 latka a ślub wzieliśmy dopiero w tamtym roku :-) Synek planowany był, ale w troche późniejszym czasie mimo, że zegar mi tykał głośno. I tak sobie myślę, że gdyby nie zaskoczył nas to sami z siebie długo byśmy się nie odważyli, a jakbyśmy się w końcu odważyli to już jak teraz byłyby problemy. I wtedy zostalismy zjechani za wpadke przez jedną ważną osobę i nawet mimo tego że małego pokochała, nie zapomne jej tego. Teraz wiedząc co wiem, patrząc wstecz uznaję, że to miało tak być i nikt nie miał prawa na nas się wyżywać za stworzenie malutkiego cudu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dziewczyny nie mogę podnieść się z łóżka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy robicie bete naczczo czy nie ? Bo mi p. Gin kazala byc naczczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bete nigdy na czczo nie robiłam. Na czczo mialam byc na wizycie w gabinecie z wynikami przed wysłaniem do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiem mi naczczo kazala a wgl 3 dni mialam krwawienie a teraz juz nic a zadnych skrzepow tez nie bylo dziene bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie wszędzie piszą że nie trzeba być na czczo więc spokojnie możesz jeść lekkie śniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i tak jeść nie mogłam:) czekam do tej 16 wiadomo jaki wynik bedzie i w koncu mam zamiar sie wyspac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
to juz znasz wynik ??:) bo mowisz "ze wiadomo jaki bedzie.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki. Tsh mam 3,1 a prolaktyne 189. Nimy wszystko w normie, ale spodziewałam się lepszej poprawy tsh :-( krew do badania miałam pobieraną 21 dc. Dziewczyny z prolaktyna jest ok, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To krwawienie i to wszystko to na pewno poronienie tak jak p. Gin podejrzewala wiec się poprostu nie łudze dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuurrde dziewczyny nie mogę się doczekać soboty i testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshka84
Nell - ja też :) sama muszę jeszcze długo czekać na swój, to teraz przeżywam Twoje oczekiwanie :) ale sobota już za dwa dni, jakoś minie. tylko jak tu ciągle o tym nie myśleć i nie nakręcać się za bardzo, żeby się w razie czego nie zdołować? ale to nie tym razem :) teraz będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu a kim jesteś?mamy się domyślać?czemu się nie zalogujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija a jakie miałaś podane normy prolaktyny na wyniku?bo to sa jakies inne jednostki niż ja miałam robione!TSH za wysokie jak na starania, powinno byc ok 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell a czemu TY do soboty czekasz?ja na Twoim miejscu już bym zrobiła a nie trzymała się w niepewności. U mnie jak wyszła bladziutka kreska to na drugi dzien leciałam do apteki po drugi test do powtórki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hashija tsh masz za wysokie, musisz to jeszcze zbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norma dla nieciężarnej 60-619. Niby w normie, ale tsh tez mam w normie a jednak dla stwrających się łatwiej by było jqkby wwrtość była ok 1. W poniedziałek idę do endokrynologa.zeby znow podwyzszył mi dawke :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×