Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Oj Tysia, ależ się mylisz :-) w pierwszej ciąży popełniłam ten bład i w drugiej tegi nie zrobię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kjnjbhbh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mG_pl
Zapraszam na niedzielny relaks na blog: www.MartynaG.pl świat mamy i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell - to dobrze,już się martwiłam bo ja nie miałam żadnego plamienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
O Noe Tysia powinno się jeść normalnie tak jak by się nie był. W ciąży ale zdrowo więcej warzyw owocow soki :) bo strasznie się boje że będę taka big i tu nie chodzi o brzuch tylko do okola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze się na razie nacieszyć tym, że jest w ciąży i jeść co chce ;) a za jakiś czas zacznie się martwić. ;) X Ponadgodzinna rozmowo-kłótnia wczorajszego wieczora i dziś rano udało się poprzytulać. mam nadzieję, że powtórzymy jutro, i jeszcze większą nadzieję, że to wystarczy.. odechciało mi się jakichkolwiek zbliżeń. szkoda tylko, że jutro wypada owulacja i żal mi ją zmarnować.. :/ Pozdrawiam niedzielnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola- a masz 100% pewność, że owulacja była 30-31? Bo owulacja lubi sie przesunąć:) Wiem to po sobie bo w tamtym cyklu miałam ja tydzień później niż sobie liczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sprawdzacie może położenie szyjki przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell no wiadomo, ale drobne grzeszki jedzeniowe są jak najbardziej wybaczalne ;D * myshka pamiętaj, że seks na zgodę jest najlepszy :D * hashija ja czasem to sprawdzam ale mam wrazenie ze caly czas jest tak samo wiec lipa. nic nie moge "odczytac" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna na 200% ze mialam wtedy owulacje ;) Co do jedzenia w ciazy to ponoc mozna wszystko, pozniej przy karmieniu to trzeba uwazac co sie je, ale w ciazy chyba nie. Kazda ma napewno inaczej, moja znajoma jadla wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka, ale jest jakaś poprawa porozumienie w sprawie starań? Xxxx Ganiam doi łazienki co 1,5 godziny albo jak tylko zdaje mi się mokro i sprawdzam, ale nadal nic sie nie dzieje. Prawy jajnik czuje, sprawdzałam też szyjkę i wydaje mi się, że poszła do gory i tarcza nie jest twarda. Kurcze, dzieczyny wkręciłam się. Jak wychodzez toalety, moiż pyta 'i co?' a jak miówie, że nic toi zaciesz, że już dawno nie cieszyło go moje nic tak jak teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz zajde w ta ciaze to na pewno zrezygnuje ze wszystkich fast foodow i kebabow, nigdy nie wiadomo co tam wsadza, nieswieze mieso czy cos :P dlatego teraz musze jesc na zapas :D * Hashija super, ciesze sie tak samo jak twoj facet :D Jutro masz zamiar testowac czy jeszcze czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te fast foody to jest najgorsze zlo.. Ja juz tego swinstwa nie jem ale jak mi nieraz zapachnie jak jestem w centrum handlowym to uciekam jak najdalej od tego ;D No i te coca-cola, pepsi, napije smakowe, woda gazowana tak samo - unikam jak ognia. Czasem skucze sie na jakis sok pomaranczowy, ale czesciej pije swiezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby wiem ze to niezdrowe i ze niby nie powinnam ale slowo niby jest tu kluczowe bo i tak to jem i pije :D przeczytalam gdzies ze te wody smakowe sa gorsze od coli ale niestety, poki nie mam odpowiedniej motywacji do rzucenia tego to sobie pije i jem, pije i jem, pije i jem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia może faktycznie jutro zatestuje. Został mi ostatni paskowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Hashija kiedy masz termin@ ? Czy juz byl bo troche nie w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Staram się o dziecko już od października 2014r. Teraz czuję, że już mi się udało. Mam objawy, miesiączka spóźnia się już dwa tygodnie. Robiłam test niedawno i wyszły 2 kreski, lecz jedna była bladsza. Na drugi dzień powtórzyłam i wynik wyszedł negatywny...Czy, któraś z was miała coś podobnego? Jak moje przeczucia są dobre, to już bym była w 5tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna sprawa z tym testem... zrób jeszcze jeden. a najlepiej idź na badanie bety, to sprawa będzie oczywista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Anabell ja jestem tego przykładem że owulka jednak się może opóźniać :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzajace sa te ludzkie organizmy ze wszystko sie moze poprzesuwac i na 100% nic nie mozna wyliczyc -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie planuje poczekać jeszcze parę dni i zrobić :) Strasznie boje się, że wynik wyjdzie negatywny, bo bardzo pragniemy z narzeczonym powiększenia rodziny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
hashja testuj :) tylko lepiej płytkowym u mnie na paskowym nic nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×