Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

dziewczyny ten test z sada nie dziala,sprawdzalam juz i raz sie pieni a raz nie,ale może u innych kobiet faktycznie sie sprawdza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija wyczytałam w necie, ja go nie robiłam ale może któraś ma ochotę na domowe doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najpierw nasikać, czy najpierw nasypać? :) i zamieszać, czy nie trzeba? :) I ciekawe, jak jest czuły (jak bardzo trzeba być w ciąży) ;) z ciekawości zrobię chyba test tego testu :D Ale to jutro. Teraz idę spać :) Dobranoc Dziewczęta, czekam na same dobre wieści jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ten test z sada nie dziala,sprawdzalam juz i raz sie pieni a raz nie,ale może u innych kobiet faktycznie sie sprawdza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, troche wczrsnie tu zagladam ;) Zrobilam test, bylam pewna dwoch mocnych kresek a tu druga jest w sumie takim cieniem. Moze test ciulowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ola cien jest dobry. Byle nie byl cieniem przezroczystym hehe. Jesli masz leciutko rozowy cien to dobrze,to ciaza. Po prostu hormon jest jeszcze slaby. Gratuluje :) ja mam jut gin prywatnie i sluchajcie tak sie denerwuje,ze nie wiem :/// mam wrazenie,ze mam mniejsze objawy niz jakis czas temu. Od samego poczatku nie mialam mocnych objawow typu duzy bol piersi itd...naczytalam sie BEZNADZIEJNYCH postow na necie i swiruje strasznie...piersi bola tylko troszke i to przy dotyku ewentualnie po zdjeciu stanika,zadnych mdlosci zachcianek...zgage miewalam ale juz nie mam boje sie.jedyny oczywisty objaw to brak @ :/ nie chcialam isc na bete bo bym swirowala jeszcze bardziej. Niby moja mama mowi ze ze mna w ciazy tez nie miala zadnych mdlosci tylko jej brzuch rosl..obym przechodzila tak samo. Mowie wam ze jak teraz przez reszte ciazy mam sie tak martwic to masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola Ale jest cień. Wiesz co ja na Twoim miejscu poszlabym dzisiaj na betę i wszystko było by jutro jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jak jest cień to połowa sukcesu:) a dla pewności bete możesz zrobić już dzisiaj to sie wszystko wyjaśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap nie martw sie, ja też przy pierwszej ciąży nie miałam mdłosci. Na poczatku jedymym objawem bylo skąpe krwawienie w czasiecmiesiaczki bolące piersi, ale bez przesady, i bolacy jajnik, wiec glowa do gory :-) Ola, super! A teraz zrób bete :-) powtorz po 2 dniach i umow wizyte do gin :-) pierwsza dobra wiadomość tego dnia :-D Oby tak dalej :-) Mnie brzuch już nie boli, ale plamie dalej :-( rano słabo,a wieczorem to w krwawiemie przechodzi :-( odprowadze synka do przedszkola i lece na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Cień był bardzo delikatnie zaróżowiony, więc jest nadzieja. Problem w tym że dzisiaj nie za bardzo mam czas na to żeby iść i zrobić betę ale zadzwonię dzisiaj do mojego ośrodka i zapytam się czy robią tam betę (bo w warszawie luxmedów jest od ch*lery i ciut ciut i nie we wszystkich mogą robić betę ). Jak robią to jutro rano podskoczę tam ;) I popoludniu bede jutro wiedziala już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
hej dziewczyny :) Ola widzę, że środa faktycznie jest fajnym dniem :) Gratuluję i oby różowa kreska stawała się czerwona :)) Innym dziewczynom tez życzę dużo szczęścia dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :* Takze zycze innm dziewczynom takiego szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola super wieści:)jutro już bedzie ciemniejsza kreska:) reni84 ukradłas mój awatar i teraz bedzie mi się myliło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
hejo :) a się wkurzyłam :D Zrobiłam pieczeń wczoraj wieczorem a zapomniałąm, że dziś post :P AGLO - no tak jak piszesz, teraz się role odwróciły bo to ja bardziej chce niż mój M. :D Wczoraj nawet nie chciał słyszeć o przytulaniu [przecież armia musi się zregenrować] no szok szok szok~!!! Tylko ja naprawę mam chcicę :P :P To nie, że się zmuszam:P już nawet erotyczne sny mam przez to wszystko hahahaha Biedne jest życie kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap nie popełniaj tego błędu co ja.!!naczytałam się w necie głupot i potem martwiłam się każdą pierdołą a to napewno dobrze nie wpływa na dziecko:)każda inaczej to przechodzi wiec prosze Cie nie martw się i napewno wszystko jest dobrze:) a ja dziewczyny wczoraj chyba miałam owulację bo tak mnie brzuch bolał, że myślałam że oszaleje, jeszcze takiej owulacji nie miałam (myślę, że to była ona). Pewnie to po clo. I tak sobie teraz myślę czy ja wcześniej miewałam owulacje skoro takich bólów nie miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Ola gratki:) zrób jeszcze jeden jutro:) A ja jadę do przychodni może mnie przyjmie gin pomimo że wizyta dopiero w poniedziałek hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - gratulacje :D Trzymamy kciuki dalej :D pap - ja w pierwszej ciąży w ogóle nie miałam żadnych objawów, a piersi bolały mnie tylko przy porodzie bo położna kazała mi masować sutki, żeby akcja poszła jeszcze dalej :P Po dwóch minutach stwierdziłam, że mam to w d***e i nie będę tego robić bo to boli :P Mdłości dostałam pod koniec trzeciego miesiąca :) Nie czytaj tych głupot w necie, bo każda z nas przechodzi to zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, a może to dlatego, że pękło kilka pęcherzyków na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala jeżeli to była owulacja to pewnie tak jak mówisz pękło kilka pęcherzyków vbo w sumie miałam aż 4:) oby przynajmniej jeden okazał się szczęśliwy:) kurcze a mnie znowu przeziebienie złapało, to samo co w tamtym cyklu po owulacji przeziebienie, jednak zima nie jest dobrym czasem na zachodzenie w ciąże dla mnie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
dziewczyny, bol nie oznacza samej owulacji. taki bol moze wystapic kilka dni przed owulacja, w czasie owulacji, a nawet kilka dni po niej. Wiec ten bol nie oznacza, ze wlasnie macie owulacje. :) pap- ja w ciazy w ogole nie mialam zadnych objawow- oprocz tego, ze nie mialam @. zadnych boli piersi, zadnego wymiotowania...nic. Czasem tylko delikatnie zabolal brzuch jak na @ pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate4
gościk pewnie masz rację, ze sam ból nie oznacza owulacji dlatego pisałam że prawdopodobnie ją miałam ale nie jestem pewna, chociaz test owul. pokazał 2 grube grechy:)jutro monitoring i wszystko bedzie jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Dziewczyny śpię na stojąco:-o i brzuszek pobolewa i głodna jestem co pół godziny:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 wlasnie widze ze mamy taki sam awatar tylko,ze ja pisałam wcześniej na innym forum i taki to zbieg okoliczności ;-) i teraz was czytam dziewczynki tez się staram od 6 miesięcy jedna biochemiczna za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie mi sie tamten już znudził:)reni84 czyli chcesz dołaczyc do naszej ekipy?to o 2 dziecko sie teraz starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×