Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Pap jak po wizycie? Dostałaś to skierowanie? Kate a może powtórzysz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze widzę że mnie nie zrozumiałyście ja nie pisałam że mam nadzieję że opóźniająca się @ jest nadzieją na ciaże bo ja wiem że w ciąży nie jestem tylko martwi mnie ból na @ i złe samopoczucie i brak tej głupiej @. Chyba jutro pójde do gin bo coś po tych hormonach świruje mój cykl;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka nie bój się tego badania może akurat powie Ci czy wszystko ok u Ciebie:) ja bede brać 2 cykl clo ale jakoś zwątpiłam w jego skuteczność;/ pap fajnie że sie odezwałaś pisz systematycznie co u Ciebie:) Razu myślę że gin Wam podpowie co musicie robić:0daj znac po wizycie:) Ola jak beta??????? myshka myślę że po takich newsach Twoja prolaktyna będzie podwyższona ;P Tala ja w tym cyklu miałam takie szaleństwo z brzuchem, ale myślę że to przez hormony które biore;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Dziewczyny, czy czymś się różni badanie beta hcg kontrolne a takie pierwsze na obecność ciąży? Bo dzisiaj w rejestracji jak poszłam na badanie to babeczka sie mnie zapytała czy to badanie na obecność ciąży czy kontrolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik bety miazdzacy :'( 391,5. Mam juz dosc. Niech juz to sie skonczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pro po seriali to ja dziś czekam już na Przyjaciólki a i Prawo Agaty też lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap trzymaj się cieplutko kobietko. Nadziejka nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę możliwości starania się kilka razy w ciągu jednego dnia :P Korzystajcie póki można :D Ola jak u Ciebie? Jak wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny albo nic nie piszecie albo to sa jakies jaja z ta kafeterią ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Jak na zlosc krwawienie ustalo, tylko w srodku krew jeszcze jest ale nic nie leci :/ :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi :( Jak na razie jestem z tym sama bo mojego K. jeszcze nie ma w domu.. Na dodatek wkur*ia mnie kafeteria ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Wtorkowy wynik wynosil 1340. :( Ludze sie jeszcze ze moze jakis blad ale krwawienie nie daje mi zadnych nadziei..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa ;/ a do lekarza nie idziesz??albo zadzwon do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wczesnie rano mam wizyte. Mysle ze na 7:30 pojade. Szkoda ze duphaston nie pomogl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie stresuj się na zapas:) pójdziesz do lekarza i wszytkiego się dowiesz. Duphaston utrzymuje ciąże jeżeli jest wszystko ok z zarodkiem;/ Ola trzymaj się musisz być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nie spadloby tak szybko, duphaston biore od wtorku. Jesli by dzialal to by tak nie spadlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaa44
Ola trzymam kciuki,ze to jednak blad ludzki :'( smuteczek... Ja opijam smutki malibu z mlekiem. Kate zdecydowałam,ze nie idę w tym mies na kontrast. Idę do innego giną z badaniami i do endokrynologa na zbicie tsh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś duph nie utrzyma poziomu bety;/ jeżeli ma byc dobrze to bedzie:) wszystko w rękach Boga:) kokardka a nie szkoda Ci zmieniac gin skoro ten cię już zna, nawet mówisz że to Twój sąsiad a Ty już długo się starasz to może warto to badanie zrobić? ja też się na nie zdecyduję po 3 cyklu z clo nieudanym ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio o jakich zmianach mówiłaś w dole tabelki bo nie zakapowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola może to zwykły błąd. Szczerze mówiąc to nie myślałam, że takie badanie może mieć dwa rodzaje :( A wubierałaś kontrolne? Może wtedy to podane jest o ile beta wzrosła :/ Daj znać jutro jak będziesz wszystko wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra - mi tak mój gin zalecił. :P Ten cykl musi być nasz! :D Jussio - ja właśnie oglądam przyjaciółki, to jest super. :D Ola - trzymaj się, daj znać jutro. Trzymam kciuki, że będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola przykro mi :-( jutro pewnie lekarz potwierdzi to co podejrzewam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro test owulacyjny wykonam wieczorem bo czytałam właśnie artykuł w którym jest napisane: "Ponieważ stężenie hormonu LH najwyższe jest wieczorem i w nocy, najlepszą porą na wykonanie testu jest późny wieczór." A ja zawsze robiłam między 12 a 14...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap co Ci lekarz na wizycie powiedział? Dał skierowanie? Kate może faktycznie powinnaś skonsultować się ze swoim gin. Nie możesz zadzwonić do niego, powiedziec co Cie martwi i może Ci doradzi albo wezwie na wizyte? Kokardka szkoda, że @ przyszła... No ale cóż będziemy działać dalej. może to tsh Cie blokuje i kontrast nie bedzie potrzebny? Aleksandra z tego co wyczytalamnto najlepiej wieczorem i przed nie pic 2 h. I o stalej porze robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×