Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Zambia
Dziewczyny w tabeli mamy 3 rzuty po 3 testujące. Razem 9. Statystycznie trzy z Was zobaczą dwie kreseczki:) a może więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
Dobry !!! Kate fajnie ze wyniki masz już dobre, może sie uda w najbliższym terminie :) Anetek ja chyba miałam już owulację, choć trochę to dziwne po 10 marca byłam u lekarza i były ponoć te dwa pęcherzyki po około 12 i 14 mm, ale temp wzrosła mi za dwa dni, i nastopnego poranka bardzo bolał mnie jajnik, wynikało by z tego ze miałam ją w 15 dc. Dziś i wczoraj temp. dalej a wyższym poziomie,wiec lepiej niż w ostatnim cyklu, bo ostatnio miałam jakoś kilka dni później te wyższe temp. ja ogólnie mam chyba problem z tarczyca, idę w poniedziałek zrobić tsh, bo ciągle chce mi się płakać, mam strasznego dola i sobie nie radze, chyba ze mam jakaś depresje :( Musze znaleźć przyczynę bo inaczej dłużej to nie dam rady tak... A co u was w wolną sobotę? Sprzątanie, pranie, gotowanie? odkurzanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczyny :( taka cisza:( i zawieszki do tego:( chyba nie przetrwamy kolejnych tak długich zwisów:( Kolejne fajne grono staraczek sie rozpadnie:( Mi już się nie chce szukać kolejnego forum gdzie by było tak fajnie więc zrobie sobie odwyk od pisania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asdfkdshf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaa444
Hej dziewczyny ja po wizycie u ginekologa. Przepisał mi duphaston, euthyrox na zbicie tsh, jodid. Dla męża fertilman plus. Okazalo sie ze zapomniałam progesteron w 20dniu cyklu zrobic ostatnio wiec teraz zrobię. Jak po 4miesiacach nie wyjdzie idę na hsg... Musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej :) Tala, Pap jutro zaczynam 11 tydzień a do gina na 23 jestem zapisana pewnie chciał właśnie pod koniec trymestru mnie zobaczyć:) noi pewnie usg kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Jak spędzacie weekend:) My z M mamy dziś dzień lenia:P Pogoda paskudna więc stwierdziliśmy że takie leniuchowanie bedzie najlepsze;):P Kate ja nie czekam na owu ze staraniami:P bo po ostatnim "postnym" cyklu przez to leczenie tych moich infekcji to M nie daje mi spokoju:P a ja jakoś szczególnie nie protestuję;) więc działamy cały czas:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue a twój wykres znajde na tablicy? Pod jakim nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu od wczoraj cisza :) U mni dzisiaj test negatywny, ale to żadne zaskoczenie. Takiego wyniku się spodziewałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od wczoraj mam jakieś dziwne uczucie w dole brzucha. Jakby jakieś dziwne szczypanie, rozpychanie. W sumie ciężko to opisać. Piersi przestały boleć, są tylko troszkę tkliwe. No i cały czas mam uczucie, że coś ze mnie cieknie. W ogóle dziwne to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashija
Bajkaanna wiesz ze depresja tez jest objawem niedoczynnosci? Tala :-D ja juz nie moge doczekac sie Twojego testowania i wtedy okaze sieze to wcale nie jest takie dziwne :-D A ja dzis i jutro pracuje wiec nici z typowego weekendu. Prawy jajnik jeszcze czuje ale tak ino ino. Wiec chyba juz po owu :-D ciekawe kiedy @ przyjdzie. Pewnie gdzies za 2 tyg to akurat badania tsh ft4 bede robic to i moze bete zrobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :) Bajkanna może tak odczuwasz przesilenie wiosenne??powiem Ci że ja tez nie mam najlepszego nastroju tak bez powodu;/ a badania zawsze możesz zrobić nie zaszkodzi:) Tala jeszcze za wczesnie na pozytywny test;P a juz nie plamisz? Jussio u mnie z tym działaniem niestety gorsza sprawa bo mój M jest tak padnięty codziennie przychodzi do łóżka jak ja już zasypiam więc niefajnie, ale mam nadzieje że od jutra sie poprawi bo mam zamiar zacząc maraton ;P kokardka własnie miałam pytac jak z tym badaniem na drożność. Czyli mówisz że masz jeszcze 4 mies to tobrze może nie bedziesz sie tak stresować:) Zambia oby te statystyki sie sprawdzały:) Hash też jestem ciekawa Twojego testowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate już nie. Od tamtego momentu leci ze mnie sporo wodnistego śluzu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest nadzieja że to jednak była implem zarodka:) oby oby:)czekamy do terminu@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala - ja tez mialam takie uczucie ze cos ze mnie leci ;) Ja dzisiaj robie imprezke urodzinowa dla rodzinki mojego narzeczonego. Moja cala rodzina mieszka daleko. Wiec dlatego jestem malo aktywna bo ostatnio jestem zabiegana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mile
witam dziewczyny. od 2 tygodni Was podczytuje bo rowniez pragnelam zobaczyc 2 kreseczki na tescie. pierwsze dwa cykle mierzenie temperatury, sprawdzanie szyjki, testy owulacyjne i wielkie rozczarowanie na koniec cyklu. W ostatnim cyklu zmienilam podejcie na 'nic na sile', juz tydzien przed planowana @ czulam ze jestem w ciazy ale trudno mi bylo w to uwierzyc. zrobilam test dzien przed i bardzo szybko sie moje podejrzenia potwierdzily. oby wszystko bylo dobrze... TalaZ, mialam niektore z Twoich objawow wiec jest duza szansa! Dziewczyny, wiem ze bardzo latwo sie mowi 'wyluzuj' bo sama przez to przechodzilam ale nasze organizmy tego potrzebuja :) zycze owocnych staran i mniej strasujacego podejcia do sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi powyskakiwały pryszcze jak nastolatce... Dawno nie miałam problemów z cerą... Hmm... Co o starań to tak jak pisałam Ci wcześniej. 2 dni przed pozytywnym testem owulacyjnym był seks, tzn. 09.03. był seks (test owulacyjny NEGATYWNY) 10.03. NIE było seksu (test owulacyjny NEGATYWNY) 11.03. był seks (test owulacyjny POZYTYWNY) 12.03. był seks (test owulacyjny POZYTYWNY) 13.03. był seks (test owulacyjny NEGATYWNY) dziś 14.03. nie wiem, czy dziś jeszcze działać, czy wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio? pytasz się czy masz dzisiaj uprawiać seks czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ukrycia piszesz ? hoho odważnie :) Nie pytam... Pisze tu swoje przemyślenia... Jeśli możesz to więcej tu nie wchodź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy ma tu konto dziewczyno, i nikt cię tu nie obraża, to było zwykłe pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra - w sumie to wszystko zależy od Ciebie i męża. Jeżeli to Cię uspokoi to możecie jeszcze dzisiaj podziałać, abyś potem nie miała wyrzutów, że tego nie zrobiliście :) No i jeżeli macie jeszcze siłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TalaZ troszkę się czuję jak na @... Tzn takie uczucie w dole brzucha... Nie wiem, co to... Chyba troszkę przystopujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra może to po prostu oznaka, że coś się zaczyna dziać :) Nelll a to już miałaś pierwszą wizyte i usg? Znowu wiszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×