Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

tysiaa93 miesiączkę powinnam dostać koło 25 lutego, jeśli ten cykl będzie wynosił 28 dni tak jak poprzednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Bajkaanna witaj:-) Kasik no musimy wierzyć,wierzyć i jeszcze raz wierzyć że będzie dobrze pomimo wszystkich przeciwnosci:-) X Dziewczyny tak z innej beczki możecie mi polecić coś dobrego na rozdwojone końcówki i ogólnie suche,slabe włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra mi po zabiegu spóźnila się kilka dni wiec jak nie będzie jej na czas to się nie denerwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa93 masz rację, jeśli jesteś gotowa to możesz się starać bo i tak będzie co ma być. I tak nie masz na to wpływu co będzie (nie w 100%). To że odczekasz 3 miesiące niczego nie gwarantuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra dokładnie, taka sytuacja może zdarzyć się ponownie... Ale tak samo może się to zdarzyć kobietom które nigdy nie poronily, parszywy los :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny ;) Na suche i zniszczone wlosy oczywiscie olejek rycynowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na końcówki stosuje jedwab albo serum z avonu na zniszczone końcowki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Tysia dzięki na pewno ja wyprubuje:-) Dziewczyny tak Wam współczuje tego że stracilyscie swoje maleństwa. Nawet sobie nie wyobrażam co przeżywacie. Ale trzymam kciuki za Was wszystkie!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz się z tą strata pogodzilam. Mimo że i tak czasem płacze. Ale jestem młodą, całe życie przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku moja przyszła teściowa tez w młodości poronila wiec wie co czuję i mnie bardzo wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy owulacyjne ciąg dalszy, czyli 3 dzień testowania 10.02. - pojawiła się druga kreska baldziutka, ale jest - wynik pozytywny ! Czyli cykl normalnej długości będzie. Czekam teraz pierwszej miesiączki i po niej do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie ;) Dziewczyny, mialyscie kiedys przed @ sluz taki bialo-zoltawy o konsystrncji budyniu? Dziwny byl bardzo. Pojawil sie u mnie dwie godzinki temu. Dzisiaj strasznie bolal mnie brzuch, musialam sie ratowac nospa :( Jestem na siebie o to zla bo mialam nic nie brac ale dzisiaj musialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola:-) witaj:-) olejek rycynowy stosuje na paznokcie, ale sprubuje też na włosy:-) Bajkaanna tego serum tez sprubuje:-) dzięki:-) Wszystkiego sprubuje oby coś tylko pomoglo:-) Ja w tym miesiącu muszę się wybrać na cytologie bo już czas na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
ola może to jakaś infekcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby ;) Ale przeglądałam kalendarzyk z poprzednich owulacji tzn. z zeszłego roku i idealnie tak jak wtedy i dziś 15 dnia cyklu test wyszedł pozytywny. Jeszcze tylko ten wynik dzisiaj odbiorę histopatologiczny i wszystko musi być dobrze. Wtedy jak się staraliśmy to udało nam się w pierwszym cyklu... Mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Dziewczyny, czy Wy znacie takie przypadki szybkiej kolejnej ciąży po poronieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka - Mam badzieje ze nie. Teraz mnie tak boli w pachwinie, mam ostatnio uderzenia goraga, ogolnie czuje sie jakbym byla podziebiona. Mam nadzieje ze mimo wszystko @ nie przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_456 lepiej idź z tym do ginekologa. Tym bardziej jak możesz teraz spodziewać się II kresek. Takie infekcje mogą być niebezpieczne. Nie piszę tego po to aby Cię straszyć, proszę tylko tak tego nie odbieraj... tylko z troski... Kup sobie witaminę musująca w aptece i bierz 1,5 tabletki raz dziennie. To zakwasisz troszkę organizm i może przejdzie. To stara sprawdzona metoda mi ją ginekolog kazał kiedyś brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra, dziekuje za podeslany link. Ja mialam wykryta nadzerke juz jako 20-latka. Do tej pory zaden lekarz nie chcial nic z nia robic. Mozliwe ze dlatego mam taki sluz, caly czas on nie jest, tylko co jakis czas. Zadnego swedzenia tez nie mam, zadnych zaczerwienien itp. Tyljo taki sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ja osobiście nie znam takich przypadków ale czytałam różne fora i jest mega dużo kobiet które szybko zaszły w ciążę po poronieniu, poszperaj w internecie. * Ola ja miałam taki śluz i okazało się ze to infekcja. :( w dodatku bolało mnie strasznie podczas seksu i piekło. Ale skoro nie masz takich objawów podczas seksu to się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - teraz nie mam, jakies ponad pol roku temu mialam tak ze mnie bolalo (nadzerka) i czasem po seksie plamienie mialam, rzadko bo rzadko ale bylo. Oczywiscie zglosilam to, lekarz powiedzial z z nadzerka narazie nie bedzie nic robil a plamienie i bol to dlatego ze sie czesto kochamy. Szczena mi opadla. No ale skoro ginekolog to wie lepiej. Nic z tym nie robilam. Moj misiek troche cierpial bo jak za czesto sie kochalismy to pozniej troche abstynencji musialo byc zeby mnie tak nie bolalo. Ale teraz jest juz dobrze, tamte czasy minely, nadzerka jest nadal ale nie daje tak o sobie znac o dziwo. Tylko ten sluz mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Aleksandra ja taki sluz miałam właśnie przy infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to kup sobie lactovaginal :) mi ginekolog to zalecił jak juz byłam w ciąży wiec nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
A ja mam takie biale uplawy ale sama nie wiem czy to nie pozostałości po luteinie czy jakas infekcja a giną mam za dwa tyg i też sie trochę boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×