Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Ja mam w domu tez Vagical, musze zobaczyc czy moge go zastosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Aleksandra moja kuzynka zaszla w ciąże niecałe 2 miesiące po poronieniu w 7 tygodniu. Co najciekawsze ona się bała ciąży po tym, i chciała odczekac te zalecane 3 miesiące ale "wpadla":-) kochali się od tego poronienia w gumce, pekla im, ale się tym zbytnio nie przejeli, i teraz mają 5 miesięczna córę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra termin mam 21 albo 24 :p bo 24 przyszła ostatnia miesiączka a tak to zawsze była 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ulotce jest napisane ze nie wskazane podczas ciazy. Na forach dziewczyny pisza ze mozna. Narazie poczekam, jak nie dostane @ i beda dwie kreseczki to pojde do gina z tym problemem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Aleksandra a ja @ powinnam dostać 23:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bedziemy testowac haha :D Ola dobrze robisz, ale czuje ze zobaczysz te dwie kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w czwartek albo w sobote. Na pewno nie dostane, grunt to dobre nastawienie dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola podejrzewasz ciąże?:-) obym mogła Ci za jakiś czas pogratulowac!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak czuje. Moj brzuch tez :D Daje mi znac od jakiegos tygodnia juz :D Paula - tak podejrzewam, mam troche objawow, mam badzieje ze one nie siedza w mojej glowie tylko to naprawde sie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Tysia oby testy wyszły pozytywnie!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola co dokładnie czujesz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego zycze wam i sobie z calego serca! :* Juz za chwilke 100 strona Yeah! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie mogę z Wami testować II kresek w tym miesiącu. Muszę poczekać do pierwszej @ i wizyty u ginekologa. Za to za Was trzymam kciuki a ja póki co cieszę się pozytywnym testem owulacyjnym oznaczającym że już od pierwszego cyklu po poronieniu jestem płodna, czyli wszystko wraca o normy. Za godzinę jadę po wynik histopatologiczny do szpitala. Mam nadzieję że będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- uczucie mokrosci -rano mam czasem takie lekkie mdlisci, sniadanie jem dopiero w pracy o jakiejs 9 bo nie moge nic przelknac. -bola, szczypia(czasem) sutki -"ciezkie" piersi -zawroty glowy, czasem mam ciemno przed oczami -uczucie pelnosci w brzuchu -od tygodnia boli mnie brzuch, takie ciagniecie promieniujace do pachwiny, -czesto zachcianki dziwne typu : pasta z lososia(slodka jest) z ogorkiem kiszonym itp. -od wczoraj potworny bol glowy -czasem sluz a'la plodny. -bulgotanie w brzuchu - to normalne?? Chyba to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dokładnie, oby testy były pozytywne :) Aleksandra ty będziesz testować w przyszłym cyklu :* trzymam kciuki żeby badanie histopatologiczne nic nie wykazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola faktycznie dużo objawów, super :) Jeszcze dwa dni do twojej @ i się wszystko okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ;) Niby dwa dni wedlug moich cyklow ktore mialam wczeaniej bo moj ostatni trwal 28 dni. Wiec nie do konca jestem pewna ile ten trwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola faktycznie dużo objawów! Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Wiecie co dziewczyny nie wiem czemu, ale ja jakoś tak podświadomie czuje że w tym roku uda mi się zajść w ciążę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny:) Nell spokojnie jak masz luteine dopochwową to ona właśnie zostawia takie białe ślady jak upławy;) Jak ja kiedyś brałam to na poczatku byłam przerażona ze to grzybica ale to właśnie te resztki tabletki ktore się nie wchłonęly wypływały ze mnie:P;) Aleksandra niestety musze cie rozczarować twoj test owulacyjny jest negatywny:( bo jak piszesz ta druga kreska jest bladziutka a one muszą być identyczne, żeby test był pozytywny, przeczytaj dobrze instrukcje obsługi tych testów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taka nadzieje dziewczyny ;) Paula - przeciez to pewne ze bedziesz w ciazy w tym roku, moze niedlugo? Mam taka nadzieje i trzymam za was wszystkie kciuki ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych moich "zachcianek" to na prawde polecam wam sprobowac ta paste lososiowa na buleczce z ogoreczkiem, pychotka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra - nie smutaj :) przeciez wszystko bedzie dobrze, zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×