Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Kate proponuje dostinex, drogie te tabletki ale podziałaly zdecydowanie szybciej. Jak nie chcesz tak długo czekać to lepiej wydać trochę więcej kasy. Ja dziś dostałam @ wiec mój kolejny termin to 25 stycznia. Tylko ja raczej odpuszczam w tym miesiącu bo nie chce urodzić dziecka spod znaku skorpiona i z końca roku. Może głupio myślę ale to moje przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Widzę że sporo naskrobałyście;) i z góry przepraszam ale tylko pobieżnie poczytałam:O Jestem załamana:( Nie dość że pojawiło sie dziś u mnie jakieś takie delikatne plamienie:( to dzwoniłam dziś do mojego gina po wyniki posiewu i co.... wkur...ć sie można znowu przyplątała sie do mnie jakaś cholerna infekcja:( Na szczęście recepte prześlą mi pocztą to nie muszę sie tam znów tarabanić;) No i jeszcze od wczoraj miałam awarię netu i nie mogłam do was zajrzeć;) Pap86 widzę że u ciebie dobre wieści:D Trzymam kciuki za pełen sukces:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mierzenia temperatury. Ja mierzę termometrem owulacyjnym elektronicznym codziennie rano o tej samej porze jeszcze przed wstaniem z łóżka, no i oczywiście w pochwie, ale można też w ustach lub w odbycie:P Jeżeli chodzi o skok tempki po owulacji to musi być min o 0,2 C. Szczerze mówiąc to z tym to akurat zawsze mam problem, ale za to spadek przed okresem zawsze jest u mnie widoczny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna przykro mi że @ przyszła;( ten styczen jakis pechowy;/ odnośnie prolatk. to moja gin nawet nie wspomniała o tym leku tylko od razu przepisała mi bromka, ale zobacze jak wyjda mi teraz wyniki jak słabo spadnie to poprosze ja o inny lek:) Jussio może plamienie implantacyjne;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze jak zobaczyłam rano taką mini plamkę to też chciałam sie tak łudzić:) ale jak usłyszałam że infekcja to wszystko stało się jasne:( wydaje mi się że to właśnie od infekcji:( Bo temperaturka u mnie po prostu jest za nisko jak na ciązę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie patrz na tą temp. widzisz jak Anka piszę, ze w ciąży ma 36 st:)nie wydaje mi się żeby plamienie było od infekcji, a jaką to infekcje masz jakąś bakterie czy zwykłe drozdzaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmott
Czesc dziewczyny dolaczam do was :) jutro mam termin miesiaczki i czuje ze sie udalo . Wczoraj i przed wczoraj nie moglam z lozka wstac wszystkie kosci mnie bolaly temperatura 37,2 a dzisiaj juz sie lepiej czuje . Wy tez macie jakies objawy? Jezeli macie ochote to zapraszam tez na temat mamusie pazdziernik 2015 rowniez dla tych co czekaja na dwie kreseczki na pazdziernik :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate żyje ale ledwo, dzis straszny dzień bardzo leniwy i męczący. Musiałam jechać na jakieś zakupy bo w lodówce tylko jaja i masło a poźniej to mała, kolacja, kąpanie itp i ten mały bąk jeszcze biega i lata i tańczy i spiewa i to wszystko robi w jednym momencie i nie wiem skąd ona ma tyle energii :) a spałyśmy dziś w dzień razem a ja dodatkowo wypiłam kawe :) xxxx co do temperatury to ja mierzyłam pod pacha w południe heheheh ale nie wydaje mi się że mam podwyższona ale ja ostatnio podwyższoną temperature miałam chyba jak miałam ospe w wieku 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka fajnie, ze żyjesz i masz radoche z małej :)pewnie chłopczyka bys teraz chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscmott to zycze Ci zeby sie udało, daj znac jak bedziesz już wiedzieć:)co do forum to mamy swoje a na tamto moge zaglądnąć jak Bozia da mi dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz obecna jestem, jutro rano wracam do domu wiec musialam pozegnac sie z rodzinka najblizsza ;) jeszcze by sie poobrazali ;) jutro jak tylko wroce to biore mojego w obroty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
nie wiem czy pisałam ale wynik bety mam 476. wg norm podanych na badaniu to 2tydzien od zapłodnienia norma jest od 50 do 500. w piątek zrobię powtórkę. cały dzień czułam się nawet nieźle a teraz czuję to nieprzyjemne uczucie jakiegoś bólu @ :/// ale nie bede nic łykać, wytrzymam. Leżę sobie w łóżku. oprócz tkliwości sutków i delikatnych boleśc****ersi to nic nie czuję innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap widzisz więc jest wszystko ok super:) Ola bierz sie ostro do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja panna dopiero zasnęła! Co do płci dziecka to dla równowagi przydałby się chłopak ale co będzie to będzie byle zdrowe, mój mąż ma przeczucie ze będzie dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap - Widzisz? Nie ma czym sie martwic, tylko sie cieszyc i odpoczywac ;) Kate - Wezme sie do roboty, jak ja sie za nim stesknilam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Pap, z dzidziusiem na pewno jest wszystko dobrze! Ola, to jutro facet będzie wymolestowany za wszystkie czasy ;D Dokładnie Anka, najważniejsze, żeby dzidziuś był zdrowy :) Niektórzy mówią, że chłopak jest bardziej ekonomiczny heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia w naszym przypadku to akurat dziewczynka wyszlaby " tanio" :) bo praktycznie wszystko mam tylko wierzchnie ciuszki bym musiała kupić bo córka urodziła się w maju (swoją drogą super czas na rodzenie) chociaż do rozmiaru 68 mam przeważnie ciuchy uniwersalne bo długo nie znałem płci wiec chłopak tez się zalapie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja, skoro masz ciuszki po małej to dziewczynka by "wyszla" taniej :) I skoro mąż wyczuwa dziewczynkę to coś może być na rzeczy :) I dla dziewczynek jest tyle słodkich ubranek, że głowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No są ciuszki przepiękne ale w jakich cenach :) ona ma więcej ciuchów niż ja ale potrafi przebierać się w ciągu dnia nawet 4 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modnisia ;) Ceny są faktycznie spore, ale zawsze można znaleźć coś fajnego na wyprzedażach, trzeba dobrze szperać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Zmierzylam dzisiaj temperaturke z ciekawosci i wiecie ile mi wyszlo? 36,4. Nigdy nie mialam tak niskiej temperatury -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja jestem ten gosc mott bo cos mi sie poklikalo na tel dlatego taka ksywa wyszla ale nie wazne. :) okres mam dzisiaj dostac . I nie wiem co mam myslec bo mam bardzo sucho w srodku to wskazuje chyba na okres. Ale z drugiej strony to wczoraj mialam temperature 37,5 a pozniej 37.00 a dzien wczesniej mialam 37,2 i ledwo z lozka wstawalam zawroty glowt mroczki przed oczami wszystkie kosci mnie bolaly . Ale wczoraj bylo juz lepiej to nie wiem czy to jakas choroba lapie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to może owulacja jeszcze przed tobą albo jesteś w trakcie:) I jeszcze nic straconego w tym cyklu;) Może mierz do konca cyklu te tempki to sie wyjaśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Nie mierzylam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap86 Nooo suuuper!!! Chyba już możemy gratulować;) Na pewno wszystko będzie dobrze więc zacznij się cieszyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o której zawsze mierzysz? Bo ja to od razu po przebudzeniu jeszcze zanim sie wygramole z łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×