Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość exhacouni1975oltgs
Czasu nie oszukasz, Dzień wstaje za dniem. Kiedyś i Tobie przyjdzie Wybrać "być" czy "mieć" Zanim zechcesz odkryć Po swojemu ten świat Usiądź i posłuchaj - mam kilka rad l Biegnij przed siebie, uciekaj Zanim złapie Cię czas. Pewnie przed siebie idź Nim zmęczenie da o sobie znać. Świat dla nikogo się nie zatrzyma, Zdradzi Cię nie raz. Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj Z wiatrem lub pod wiatr. l Ania Wyszkoni - Biegnij przed siebie lhttp://www.youtube.com/watch?v=_JWaZwgCn4A l l Jasne http://ejurl.us/gRq8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj spamerze 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) nie przejmuj się, jak widzisz są tacy którzy chodzą jeszcze poźniej spać l l dzisiaj dobry ! :) l Dzisiaj Dzień Dziadka. Nie mylić z dziadem. Dziad a dziad to jednak wielka różnica. Wszystkim dziadkom życzę aby zawsze potrafili znaleźć trafną odpowiedź na dziecinne pytania. Na przykład jaka jest najniższa góra świata. I jeszcze rzecz jasna zdrowia dziadkon życzę. l Udanego dnia wszystkim ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Hmmm...aż musiałam wygooglać odpowiedź na to dziecinne pytanie ale czy dobra odpowiedź ? http://podroze.onet.pl/aktualnosci/mount-villingili-na-malediwach-najmniejsza-gora-swiata-liczy-5-1-m-wysokosci/pf7bn o moi dziadkowie niestety polegli przed moim urodzeniem :( przyłączam się do najlepszych życzeń dla wszystkich dziadków 🌼 o Saam :) nie ma tego złego....przynajmniej jeszcze raz posłuchałam fajnej piosenki i odbyłam z rana muzyczną wędrówkę po YT ;) o miłego dnia piszącym i podglądaczom ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 gdybym ja był dzieckiem to bym się nie zadowolił Twoją odpowiedzią ciągnąc dalej za język : - dziadku, ale za naszym płotem jest górka niższa odemnie ??? l Ostatnio nie mam możliwości śledzenia przyrody bo jak przyjeżdżam do domu to jest ciemno. W ubiegłą sobotę widziałem wychodzące z ziemi tulipany l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l Są 90-te urodziny dziadka. Jasiu przychodzi do niego i mówi: - Dziadziuś, mam dwie wiadomości – dobrą i złą, którą wolisz najpierw? - Dobrą. - Na twoich urodzinach będą striptizerki! - Oooo, bardzo fajnie. A ta zła? - Będą w twoim wieku! :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niskich lotów ten dowcip, nawet nie jest śmieszny oj saam , zaniżasz poziom czy taki prezentujesz na co dzień ? raczej to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo złośliwa natura wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może inny, z głowy l Babcia z dziadkiem oglądają telewizję. Nagle dziadek się odzywa: - Mowilaś coś kochana? - Tak moj drogi, ale było to wczoraj. :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezceremonialne DOBRANOC :) l kolorowych dziadkowych ..... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy pozdrawiają Agnieszkę 🌻 l l dzień dobry ! :) l Piątek i Dzień bez Opakowań Foliowych. Jedno z drugim nie bardzo pasuje. Oczywiście dzień bez foliówek jakoś można by było się obejść ale w piątek to trudniejsze. A to dlatego że kupując na ten przykład marchewkę możemy ją wrzucić do foliówki lub trzymać w ręku.Pół biedy jeżeli jest w miarę czysta. l Tymczasem szybkiej drogi do weekendu życzę :) sobie także l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) dzisiaj chyba pobiję rekord w nieobecności na topiku ;) i nie jest to wina opakowań foliowych bez których teraz ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wszystkich przed weekendem. Dzien bez opakowac foliowych w ogole mi dzisiaj nie wyjdzie. Ale zawsze mozna pamietac aby tych folii zuzywac jak najmniej i jak najmniej smiecic. Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l cześć Celinko 🌻 l hej Zuziu 🌻 l Ja właśnie skończyłem robić zakupy. Chociaż starałem się ograniczać to darmowych torebek foliowych przywiozę sporo do domu. Na usprawiedliwienie mam to że segreguję śmieci i folia pójdziedl recyklingu. A niektóre foliówki dostaną drugie, ostatnie życie służąc jako worek na śmieci. Aż dziwne że kiedyś można było żyć bez foliowych torebek. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Kiedyś reklamówki się prało i służyły długi czas:D niepojęte a jednak prawdziwe :D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
topik trochę pusty bo Daa nie pisze? może się odgniewa i machnie jakieś słowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Ten cel ma służyć również panom, dla pięknej sylwetki na siłowni owinięte folią wypacają tony wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościnny kiedyś ogólnie ludzie byli oszczędniejsi. A przy okazji mniej śmieci produkowali. Danusia się nie gniewa, myślę że nie znalazłaby dobrego powodu. Ale fakt, zwolnienia jeszcze nie dostarczyła choć trzy dni dawno minęły. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
O praniu reklamowek nigdy nie slyszalam. A ze jest ich duzo, coraz wiecej to wszyscy wiedza. Segregacja smieci to najlepszy wynalazek ostatnich czasow. Pora zaczac dbac srodowisko jesli mamy zyc w miere normalnie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Saam oszczędność wynikała z doświadczeń dzieciństwa, z biedy i z braku czegokolwiek w sklepach, więc to cokolwiek było potrzebne i przydatne, również Zuziu wyprana kolorowa reklamówka z którą można było wyjść do sklepu:D takie czasy, choć masz prawo ich nie pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jesli w sklepach nic nie bylo to i kupowac nie bylo co. A reklamowki sa nietrwale wiec po praniu dlugo by nie przezyly. No i dzwiganie ciezkich rzeczy powoduje rozerwanie reklamowek. Na wieksze i ciezsze zakupy lepsze cos mocniejszego niz cienka plastikowa torba. Mi pranie reklamowek bardziej kojarzy sie z checia pokazania, ze sie taka reklamowke ma, szpanem, imponowaniem. Sorry ale nie widze opcji prania reklamowki po to zeby mozna ja bylo uzywac na codzienne zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×