Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Ferdzi :) u mnie jak małżowinka wyjeżdża to też jest sporo gotowców w zamrażarce. Z tym że jak wraca to jest ich jeszcze więcej :D w pojedynkę trudniej zjeść wszystko co się ugotuje l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,proponuje wziac calosc :-) .Wyobraz sobie ,ze Balkanica to piekna kobieta ,a jak kobieta to musi miec Piersi :-p Tak wiec idz na calosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,wlosy tylko podcinalam ,nie lubie byc tak swiezo przystrzyzona na wielkie wyjscia .Do wesela pozostalo jeszcze troche czasu to dojda do normy .Dojda albo strace wszystkie ,niesamowicie mi wypadaja po ostatnich przejsciach 😭.a nigdy nie malam ich duzo ,chyba tylko we wczesnej mlodosci .Potem zaczelam kombinowac {durna ja }z farbowaniem i trwalami i sobie zniszczylam wlosy .Farbe nakladam sobie sama i to rzadko i na ok 10 minut .Jestem blondi i moje siwki tak sie nie rzucaja w oczy :-) Wlasnie przed chwila zapisywalam na kartce ,aby nie zapomniec ,ze musze kupic farby .Kupuje 2 i mieszam .No i wlasnie ,znow musze pojsc do Rossmanna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,czyli masz buleczki z wkladka :-) ,nie ,nie smieje sie ,jest mi przykro z tego powodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak sie spodziewalam z Rossmanna nie wyszlam tylko z farbami :-) Z Piotra tez nie wyszlam z saama papryka ,a prawie pelna torba 😭,ale otrzymalam dzis wyplate to poszalalam :D:D:D Ferdzi ,jak buleczki ,nie czuc w zebach wkladki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, mam nadzieję, że wyjście do Rossmana poprawiło Ci humor:D Od wieków wiadomo że najlepszy sposób dla kobiety na poprawienie nastroju są miłe zakupy:D Cieszę się, że się udały. Moje bułeczki całkiem fajne wyszły, a że cieplutkie świeżutkie, to oczywiście zjadłam już dwie. Ten niepożądany wkład nie był duży, tak że nie wyczułam nic :D a skoro zjadałam a nie leżę martwa, to chyba mi nie zaszkodziły :D Niestety musiałam wziąć tabsa przeciwbólowego bo do biodra dołączył kręgosłup😭 i przeleżałam całe popołudnie. Teraz trochę mi lepiej, ale i tak jestem kiepska, więc chyba się położę. Pożegnam się więc, życząc Wam spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,chyba sie nie obrazilas na mnie ? Napisz cos ,bo czuje sie z tą mysla zle 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,dobrze ,ze jestes ,ulzylo mi :-) Pisalysmy rownoczesnie . Dobrej nocy Ferdzi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o mnie to nikt się nie martwi 😭 a może zabładziłem, a może zaginąłem, a może się obrazilem :p albo może daj Boże zostałem obezwładniony i wykorzystany, rzecz jasna przez białogłowę. l dobry wieczór :) l Nic z powyższych. Byłem na późnych zakupach ale nie zaszalalem zbytnio. Sto złotych jednak poszło z konta. Szukałem oswietlenia a kupiłem bermudy. Urlop będzie w domu to niech chociaż na tyłku mam egzotykę :p :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,wiesz doskonale ,ze tak nie jest .Wszystkie tu martwimy sie ,a nawet umartwiamy :-) .Ferdzi posylalaby Ci obiadki i ja rowniez gdybys mieszkal blizej i w poblizu nie byloby Twojej Zonkili :-) Czesto wylewam lzy nad Twoim losem ,ze jestes Saam :D Teraz do bermudow musisz kupic klapki ,najlepiej japonki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saam naprawa domu się udała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiadki dla samusia :D boszszsz.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o mnie też sie nikt nie martwi czy mnie ktoś nie napadnie w ciemnej uliczce wiadomo w jakim celu :P jednak szczęśliwie dotarłam już do domu pominąwszy że jakiś pijany menel z wózkiem pewnie do przewozu złomu nagle wyjechał mi pod rower i cudem go ominęłam :D a bermudy w jakim kolorze ? bo może też mogą robić jako oświetlenie :D np. na podwórku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bermudy nie są ani żarówiaste ani fluorescencyjne :p Kolor trudno określić, może szarozielonkowatopopielate :D Danusiu :) dziękuję za śmiałe deklaracje w swoim imieniu jak i koleżanek :( l A teraz szybkie .... Dobranoc :) l kolorowych trznastkowych l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po wczorajszym, prawie całodniowym odpoczynku i tabsach , dziś czuję się lepiej. Wyspana też jestem, więc obudziłam się wcześniej i zaglądam wcześniej. Też z obawy, czy czasem znów nie wyłączą prądu a dla mnie neta :O chyba już mam jakiś uraz czy cuś:O Myślę , ze wzajemnie martwimy się o siebie. Jak kogoś dłużej nie ma to jest zauważalne, i dlatego trzeba się pokazywać i nie dawać powodu do zmartwienia innym. Ponieważ najczęściej to mnie się zdarzają takie zniknięcia, to z góry przepraszam, postaram się poprawić, ale nie zawsze to ode mnie zależy. Dziś 14 maja -Dzień Farmaceuty. Imieniny obchodzą: Bonifacy, Maciej oraz Ampelia, Ampeliusz, Dobiesław, Dominika, Egidia, Fenenna, Idzi, Jeremi, Jeremiasz, Koryna, Maria, Michał, Tina, Wiktor Przysłowie: „Pankracy, Serwacy, Bonifacy, każdy swoim zimnem raczy” U mnie nawet łaskawie przeszli sobie zimni ogrodnicy, w nocy przymrozków nie było a w dzień nawet porządnie grzało. Jeszcze tylko jutro zimna Zośka i raczej pewne że już przymrozki nie wrócą. Cieszy mnie taka aura, bo to znaczy że będą owoce. Zwykle w tym czasie przychodził zimny wiatr z mrozem i opalał kwiaty drzewom. Tym razem jest większa nadzieja na większy zbiór, a jak będzie zobaczymy. Wiecie, zostało potwierdzone że urodzi mi się wnusia :D I teraz zaczyna się zastanawianie nad imieniem:D Synowa poprosiła o jakieś sugestie w tym temacie. Jako że nie czuję się powołana do wybory imienia wnusi, mogę najwyżej podpowiedzieć ale nie nakazać :D to przeszukuję kalendarz. Niestety nie jest to prosta sprawa, ponieważ imię musi pasować do nazwiska. Moje pytanie do Was ; czy orientujecie się jakie teraz imiona dla dziewczynek są na topie ? Teraz poszukam fajnej kawki na dzień dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyżej zielona herbatka z rozmarynem. Nie mogę tam podpisać, bo postu nie widać, czyli nowa stronka na horyzoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory nic więcej nie wkleję bo durna kaffe mnie wciąż spamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam zastanawiam się nad Twoim wczorajszym zakupem. Muszę przyznać, że nadal mnie zadziwiasz. Swojemu żonkilowi wszystko sama muszę kupić, bo on sam jest do tego absolutnie niezdolny. Gorzej, jak mówię, że trzeba mu kupić kurtkę czy koszulę czy cokolwiek, to zawsze słyszę ; po co? jeszcze jest dobre :O no ręce z szelestem opadają :O A Ty, sam od siebie pojechałeś i zakupiłeś sobie spodnie ??? dla mnie to zupełnie niepojęte:D Piszesz, że żonkila zostawia Ci pełną zamrażarkę, to dlaczego w większości sam gotujesz i często posiłkujesz się jakimiś zupkami w proszku? Calinessa, a wiesz że ja to zawsze się zastawiam jak Ty jeździsz rowerkiem po tak wielkim mieście. Może tam są jakieś ścieżki rowerowe, ale to i tak jest jednak dość kłopotliwe. Dobrze że robisz to prawko, będzie Ci łatwiej i bezpieczniej docierać do pracy i z pracy. Niestety, taki menel może zawsze się napatoczyć niezależnie czym się poruszasz. Życzę Ci byś nigdy nie musiała gwałtownie hamować, niezależnie czym się poruszasz👄 Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę wspaniałego dnia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć na topie są Julki i Oliwie , jak dla mnie Julka jest do przyjęcia ale Oliwia mi się nie podoba , nie jestem tez zwolenniczką dawania imion typu Helenka , Maria, Zofia , Wanda, Jadwiga itp. podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie o dreszcze przyprawiają Angelika, Sandra , Vanessa i inne w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idąc z duchem dnia właśnie wewnątrz-układowo sporządzam realno-wirtualną leczniczą miksturę składającą się z kawki od Ferdzi i kilku kostek zakupionej wczoraj po promocyjnej cenie gorzkiej czekolady znanej firmy. Z pewnością dobrze zadziała na poranne znużenie i podniesie współczynniki odpowiedzialne za pojawianie się niewymuszonego uśmiechu zwanego też nie służbowym. l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 l Trzeba dzisiaj się liczyć z deszczem, na niebie mnóstwo chmur. Ogrodniczych przymrozków u mnie też nie ma. Ale często słyszalem twierdzenie że minusowa temperatura nad ranem może się trafić nawet co 20 maja. Dlatego ciepłolubne rośliny należy wysadzać go gruntu na początku trzeciej dekady maja. l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mydło z powidłem! rzekomo autor to facet? totalna bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×