Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

he he...Saam się szybko dzisiaj skorygował :D dlatego tak mi trudno było dostać się na topik i już myślałam że mój post przepadł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani wybaczcie za wczorajszą popołudniową nieobecność. Nagle i zupełnie niezapowiedziany przyjechał do mnie brat, a że dawno się nie widzieliśmy to gadania było sporo. Kiedy on pojechał, zjechała ciocia z kuzynem :D i tak miałam zajęcie do wieczora. Jako że jeszcze nieszczególnie się czuję, to padałam na poduchy po ich odjeździe i nie miałam już siły na kompa. Dziś zresztą nadal czuję się zmęczona i jakaś ogólnie rozbita:( Właśnie się dowiedziałam, że mojego lekarza nie ma i nie będzie go jeszcze cały przyszły tydzień :O a to pech:( Dziś 15 maja czyli zimna Zośka. Imieniny obchodzą: Izydor, Nadzieja, Zofia oraz Andrzej, Atanazy, Cecyliusz, Czcibora, Dionizja, Florencjusz, Florenty, Jan, Kasjusz, Maksym, Miłość, Paweł, Piotr, Retycjusz, Retycja, Retyk, Stanibor, Strzeżysław, Symplicjusz, Symplicja, Wiktoryn Przysłowie: „Na świętą Zofiję deszcz po polach bije” Nietypowe święta: Święto Polskiej Muzyki i Plastyki Dzień Niezapominajki Międzynarodowy Dzień Rodzin Międzynarodowy Dzień Pończoch Nylonowych Dzień bez Samochodu, Dzień Geja Najbardziej podoba mi się święto niezapominajki. http://www.tapetus.pl/obrazki/n/193853_wiosna-aka-niezapominajki.jpg Pamiętam taki wierszyk Marii Konopnickiej Niezapominajki to są kwiatki z bajki! Rosną nad potoczkiem, patrzą rybim oczkiem. Gdy się płynie łódką, Śmieją się cichutko I szepcą mi skromnie: „Nie zapomnij o mnie”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ferdzi ::) Twój pierwszy dzisiaj post i gorąca herbatka mnie miło obudziły bo o 8 otworzyły mi się oczy :) dawno nie spałam tak twardo i bez przerwy jak dzisiejszej nocy. I tak się zastanawiam bo czekolady nie jadłam, w pracy wypiłam małą pepsi na humor by znośniej czas do fajrantu zleciał i obawiałam się po niej bezsenności. Prawie o pólnocy zjadłam małą kiść czerwonego winogrona z... he he nie śmiejcie się... pajdką chrupiącego wieloziarnistego chlebka z prawdziwym masłem. A może ta namiętna kołysanka tak mnie ukołysała ? ;):D Nawet fajnie z netem w telefonie bo zanim wyszłam z łóżka już mam napisanego posta...i mogę dalej walczyć w realu bo mimo że wczoraj dostałam sms że usterka na linii usunięta u mnie nadal cisza :-o o milutkiego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Pamiętam, myślę. Dziękuję za pamięć. Pozdrawiam. 🖐️ . Wyjątkowych osób wokół Was i pogodnego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po mojemu Gość wyżej to Meri :) witaj Meri i Tobie też wszystkiego dobrego życzymy :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l witaj Gość 🌻 l Oczywiście o topiku nie zapomniałem przez noc. Z pewnością nie zapominam też o tych którzy obecnie piszą na topiku. Staram się też nie zapominać o tych których drogi odeszły od filtrowni. Dzisiaj z okazji Dnia Polskiej Niezapominajki o wszystkich myślę i pozdrawiam 🌻 l udanego dnia życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak powstawało Swięto Polskiej Niezapominanki. W radiu była audycja Ekoradio którą prowadził nieżyjący już Andrzej Zalewski, redaktor, prezenter pogody i miłośnik przyrody. Miał znakomity kontakt ze słuchaczami i był bardzo lubianym czlowiekiem. W oryginalny sposób milym charakterystycznym głosem donosił co w pogodzie i co w trawie piszczy. On właśnie był pomysłodawcą i organizatorem pierwszych Dni Niezapominajek. Święto ma nam przypominać nie tylko o niebieskich kwiatuszkach ale o całym wachlarzu polskich kwiatów.. Również ma przywoływać do naszej zawodnej pamięci osoby o których powinniśmy pamiętać l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matyldo ! Nie wierze :-) Dzien Dobry 🖐️ Cal ,no i jak sie ma moja szczawiowka do Twojej Pepsi ,bosz....:D Ty osoba prozdrowotna i pepsi ? ,to sie nie godzi :-p Czy wiesz ile zlego moze wyrzadzic w organizmie picie napojow typu Pepsi lub Coca-coa ? Otoz spozywanie tych napojow prowadzi do demineralizacji kosci ,rozwoju cukrzycy i zespolu metabolcznego ,nawagi ,zaburzen rytmu snu ,zaburzen zoladkowo -jelitowych .Napoje te powoduja erozje zebow .Napoje te zawieraja kwas fosforowy i dlatego mozna nimi wyczyscic kibelek ,rdze ,tluste plamy . Cal ,to wszystko mowie z troski o Twoje zdrowie ,nie pij tego badziewia :D Milego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) po drugie ,nie idzie sie z pelnym zoladkiem spac ,bardzo niezdrowo i koszmary sie snia:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danusiu 🌻 może nasza koleżanka przejęła od swojego małżowinka sentencję : "na coś trzeba kiedyś umrzeć" :D l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haa:D Daa:) właśnie gdy piłam ją pierwszy raz w tym roku zresztą :D myślałam że napiszę tu o tym by dać Ci tę piękną chwilę triumfu nademną :D :D ja laboratoryjnie:Djestem zdrowa jak ryba to mogę sobie pozwolić na niektóre "wybryki". a i pewnie troche ostatnio ' "zardzewiałam" to mi się przydało:D o niezapominajki kiedyś miałam w ogródku gdy jeszcze nie było trawnika. Bardzo się rozgościły i błękitem oko pieściły :) ale niezapominajki bywają też różowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie karetka zabrala mojego sasiada do szpitala i mysle ,ze duzo za pozno .Facio nie dbal o siebie ,duzo jadl i pil napoje litrami typu 'Ola'i podobne ,widuje puste opakowania na klatce w reklamowkach ,a ma cukrzyce .Nie chcielibysce widziec jego nog ,cos okropnego ,gdy zobaczylam (choc napatrzylam sie na czarne nogi cukrzycowe i obciete palce i nogi w szpitalu ) myslalam ,ze zemdleje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mniej pasjonujący od niezapominajek może być wymieny przez Ferdzi Międzynarodowy Dzień Pończoch Nylonowych. Mają już 75 lat i były wielkim hitem Miło popatrzeć na ładne pończochy, oczywiście na damskich nogach.To uczta dla oczu. A już zobaczyć manszetę to emocje z gornej połki ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal :-) ,pamietam ,ze pisalas o pepsi juz wczesniej ,a dajmy temu spokoj ,mozemy sie droczyc ,jest fajnie :-) Niefajne jest to ,ze ptaki tak mi os...ly okno balkonowe 😭 fuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) widocznie rzadko na balkonie bywasz i ptaszki się rozgościły :) Saam :) przecież manszeta to opaska na przegub kończyny;) a Tobie pewnie chodzi o podwiązkę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dobry! :D ...ale cudownie dzisiaj z pogodą ...piękne słońce i odgłosy wiosny ... Dobrze, że jestem w odpowiednim miejscu aby to podziwiać ...;) Liness :) miło mi, że to mój utwór (jestem tego pewien :D ) spowodował, że wypoczęłaś nocą...mimo posiłku (jakże pysznego i smacznego) i innych tam ku temu przeciwności ...:) ...a pepsi niezdrowe, o tak, ale ja też piję :P bardzo rzadko, ale sie zdarzy ...:) a smak chlebka domowego i ja znam oczywiście ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Devey :) ktoś Ty ? dzięki za muzyczną oprawę topiku:) o Olivier :) jesteś w ogrodzie ? a może Ty masz coś z czarodzieja? i wklejając piosenkę wklejasz też przekaz myślowy wraz z nią ?gdy jest dobry nadajnik i czułe antenki to hmmm...fajnie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) manszety to górna wykanczajaca cześć pończoch, ta na której mocuje się podwiązki. l pl.m.wikipedia.org/wiki/Pończochy l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×