Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Celinko :) nie pomylilem, jak inaczej miałem pokazać Ci gdzie są manszety ? :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi googelki pokazały opaskii na przeguby;) zapewne te rzeczy mają jakiś wspólny mianownik bo otaczają części ciała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a...to dzięki Saam przyjrzę się swoim, gdzieś tam mam kilka par :)...całe życie człowiek sie uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam manszety czy podwiazki :-) Dzis ,trzeci dzien z rzedu otrzymalam diengi ,co ja z nimi zrobie :-) ,wylata ,wczoraj zwrot za odeslane marynarki ,dzis tez zwrot za odeslany zakiet ,kupa kasy :D Moja tesciowa to Zoska i po poludniu jedziemy ja odwiedzic na cmentarzu ,niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Olivier 🌻 oby ładna pogoda utrzymała się przez weekend. U mnie ma wiać wieczorem, ciekawe co przydmucha. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno temu 15 maja tez urodzilam mlodszego syna :-) Choc mnie plery bola odkurzylam juz chate i trzeba sie wziac za przygotowanie obiadu ,no nie :-) Co macie dzis na obiad ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy Saam zauważy że dał Olivierowi kwiatka ? :Da może dzisiaj wszyscy dostają niezapominajki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) "przejadlem" szybszy pakiet i dopóki mi nie odnowią to nie mam jak sprawdzić. Na wolnym to wcześniej też nie chodziło. Moglbym saam odnowić ale nie pamiętam kodów a szukać mi się nie chce. W domu przeslucham linki. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,faktycznie :D ,ale skoro swieto niezapominajki ,to moze z tej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuje jakąś zupę kurcze z telefonu więcej piszę niż z laptopa a real wzywa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli dostał kwiatka z roztargnienia ale odbierał nie będę. Niezapominajka też mu się przyda bo czasem znika całymi dniami a nawet tygodniami. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to ja Liness, rozpoznałaś bezbłędnie. I Do Gościa, który napisał kilka dni temu, nie jestem święta albo inaczej, jestem święta tak jak Ty. Pozdrawiam. I Dziewczyny: 😘 i D,F,L,M,P,Z 🖐️ /na misia/ I Chłopaki: 🖐️ Marek 🖐️ 🖐️ Oli 🖐️. I Wszyscy zdrowo się odżywiajcie, miło spacerujcie i dużo się wysypiajcie. 🌼 😍 I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jajka bo zapomnialam kupic ryby i mizeria ,no i ziemniaki :-) Tez zmykam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meri ,zycze zdrowia i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na obiad nic nie przygotowałem bo wieczorem nie było czasu. Kupię dorsza albo inną flądrę, ewentualnie paluszki. Ja dzisiaj poszczę dlatego z zastawionego na bogato przez Ferdzi stołu wybierałem bezmięsne przystawki. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness, jestem, jestem...miejsce urocze pod każdym względem ...w końcu to Park Zdrojowy ...:) tylko ta woda taka niesmaczna ...:D ale i tak pije litrami ... Czarodziejem to nie ... ale przekaz myślowy był, i widzę dotarł , fajnie ;) Maribell :) miło Cię widzieć :) pozdrawiam rownież :) Saam, dzięki za kwiatka :D lubię kwiaty, a najbardziej polne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii :) teoretycznie każdy jest swięty. Z tym że znakomicie umiemy to popsuć. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zabieram się za gotowanie ... do weekendu. Najpierw trzeba posprzątać, ostatnio nie było na to czasu, za duzo pracy w pracy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupka sie gotuje, brokułowa, więc w wolnej chwileczce zaglądam a tu trzeba uwidocznić nową stronę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do świętości to gdybyśmy jednak tego nie psuli to jaki sens miałoby niebo czy piekło ? wszystko jakby zaplanowane... taka myśl mi przebiegła przez głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już mam weekend ;) Jadę nacieszyć się tym otaczającym pięknem w okolicy ...a mam tu parę fajnych zakątków na tym Dolnym Śląsku ( bardzo dolnym Liness;) ) Polanica zdr. :) Ps. a gdzie mój post z muzą :P zniknął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiemu to dobrze :) pracując podróżuje, zwiedza sobie, odpoczywa od domu...no żyć nie umierać ;) szefowa lub szef nad nim nie stoją...fajnie masz Olivier. Jeszcze w zakątkach bywa ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×