Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

popołudniowe hej l cześć Zuziu 🌻 sałatka oprócz lekkości jeszcze apetycznie wygląda. Ciekawe na jak długo można nią odsunąć głód. l Ja na obiad upolowałem gotowe kotlety rybne. Nawet calkiem dobre były ..... albo ja wyjątkowo głodny. Zakupione filety dorszowe będą na kolację, zapewne dość późną. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypogodziło się u mnie do bezchmurnego nieba. Trzeba uważać na przymrozki. Niby zimna Zośka się nie sprawdziła ale słyszałem że poranki mogą jeszcze być mocno chłodne. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o U mnie cały dzień był pogodny ale z ostrym wiaterkiem a teraz jakoś pocieplało na wieczór, zupełnie odwrotnie...właśnie wróciłam z przejażdżki rowerowej. Ależ się nawdychałam zapachów kwitnących drzew, krzewów i kwiatów bzu...zawrót głowy :) o Ciekawe czy Ferdzi się polepszyło bo rano była trochę niewyraźna. o Daa:) dzisiaj nie szalejesz z wypłatą ? :D o Zuzia :) fajna sałatka na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo . Dzien minąl jak z bicza strzelil . Cal ,ja nigdy nie szaleje z wyplata .Jesli czegos potrzebuje to kupuje ,a ze stracilam kilka kilogramow to ostatnio musialam troche uzupelnic moja garderobe ,ale bez przesady . Jutro mialam zamiar rozejrzec sie za paroma rzeczami ,ale M oznajmil ,ze idzie do pracy do godziny 14 ,no wiec nic z tego . Po poludniu pojedziemy po spozywke ,bo znow odkrylam male braki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ,ale dzis mam ochote na slodycze :-) Do tej pory wytrzymalam ,ale teraz zjadlam jednego cukierka Trufle ,kusi mnie na wiecej ,ale chyba sie nie ugne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) nie chodzi o stracenie w szybkim tempie połowy pieniędzy tylko o kupienie sobie czegoś okazyjnego bądź upragnionego jak np. Saam,który kupił sobie bermudy i pewnie poczuł się szczęśliwszy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ? ugięłaś sięprzed cukierkiem? bo ja zjadłam mały kawałek piernika gdy wspomniałaś o ochocie na słodkie :D teraz już tylko zwykła woda, nie polanicka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie jestem typowa baba ,jakos tak niczego bardzo nie pragne (jesli chodzi o ciuchy i jakies rzeczy do domu ).Owszem kilku rzeczy mi brakuje ,ale zeby specjalnie za nimi biegac to nie .Np.kupuje maszynke elektryczna do mielenia miesa juz od ponad 10 lat i jeszcze nie kupilam :-),mecze sie mielac tak jak dzis twarog na jutrzejszy sernik maszynka '5' .Dzisiaj postanowilam ,ze ja kupie ,ale pewna nie jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nie ugielam sie choc mam je w zasiegu reki :-) Zjem moze male jablko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nie zjem jablka ,tez sie tylko napije soku jablkowego :-) Ide do wanny ,jestem jakas klapnieta . Dobranoc Cal 🖐️ Dobrej nocy tym ,ktorzy tu moze jeszcze wdepna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche zaczęłam podróżować w telefonie ;) a tu Daa już spać idzie dobranoc Daa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam półgości i gości więc z wolnym czasem kłopot. Ale za to nie będę jutro zupełnie saam przy remoncie. l Jestem odwirowany z sił witalnych więc objazdem przez myjnię udaję się na poduszki celem naładowania akumulatorów na cały jutrzejszy dzień. l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych niezapominajkowych ..... l do jutra l p.s. Celinko :) bardziej uszcześliwił mnie zakup elementu ubioru zakładany pod bermudy a utrzymywany do tej pory w tajemnicy ;) może dlatego że "bliższa ciału koszula" :p chyba że będzie mocno gorące lato to wtedy saame bermudy wystarczą :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy dzisiaj zagadke(chyba majtkową :P) na dobranoc bo kolor też został w tajemnicy :D o spokojnej nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Całą noc miałam filtrownie podłączoną do ładowarki :D Kto miał dobre antenki powinien dzisiaj wstać pełen życia i wigoru ;) Pogoda piękna i tylko jeszcze miłych zdarzeń i pomyślności mogę życzyć wszystkim na weekend 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sobotnio jakoś tak się ostatnio składa że bywam tylko rano , albo przed południem a później klapa. Często nie z mojej winy, no ale wczoraj, trochę na przekór sobie, dałam Wam od siebie odpocząć. Nie chciałam smęcić, o moim kiepskim samopoczuciu i trochę się wylegiwałam, a popołudniu pojechałam na zakupy. Niestety nie były to zakupy z tych przyjemnych, tylko typowa spożywka, jak to mówi Daa. Dziś miałam jechać do Lidla po sandałki, ale ...dopiero piję kawę, i zobaczę czy rozkręcę się na tyle by tam pojechać. Na razie jakoś nie mam ochoty, ale może nie wykupią wszystkiego i jutro też będą :D W sumie to nie są mi potrzebne, no, ale jakbym przymierzyła i stwierdziła że wygodne i nie gniotą, to znów pewnie byłabym bezbronna :D U mnie dziś słonecznie, nie wiem jeszcze jaka temperatura, ale wczoraj wieczór było mi tak zimno, że przytachałam drugą kołderkę. Głupia ja, głupia, przecież mogłam przepalić w piecu, no ale wydawało mi się że nie jest tak zimno, jednak się myliłam. Widzę że wczoraj gwarno tu było, nawet Mirabell się pokazała, nie wiem tylko dlaczego jako gość. Oliwier znów przebywa poza moimi okolicami i aż mu zazdraszczam, że bywa tam gdzie zawsze chciałam pojechać. W głowę zachodzę co to za praca, dzięki której można takie piękne miejsca odwiedzać pracując :D a może Olivier jest tam w sanatorium ? A może pojechał do kliniki urody ? Tam podobno robi się najlepsze operacje plastyczne :D Może chce zmienić tożsamość ? :P Oj głupoty piszę, wybacz Olivier, to z zazdrości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Calinessa]cześć] 👄 stuknęłyśmy się noskami :D puściłam posta i chciałam przygotować kawkę a tu proszę jesteś pierwsza, więc dziś może Ty zapodasz poranne napoje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, zaciekawiłeś mnie , co to są półgoście :D:D Jak zwał, tak zwał, ważne że będziesz miał pomoc w pracach remontowych, robota na pewno ruszy z kopyta, pozostanie tylko pozamiatać :D czego zresztą Ci życzę. Nie pisałeś ostatnio na jakim etapie są prace, może już jakaś ściana jest wykończona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, życzyła pomyślności i szybko umknęła, to raczej na kawkę nie mamy co liczyć, pewnie muszę sama ją zaparzyć. http://pytanieomieszkanie.pl/editor/uploaded/57%20kawaFilipowska(1).jpg Myślę, że na taką kawkę każdy skusić się może, nawet Daa i Calinessa, zwolenniczka zielonej herbaty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że Ferdzi podładowana i oby na długo :) Nieśmiały Dewey zagrał i nawet się przywitał ;)ho, ho...Ferdzi podkarmiła to od razu banan na buzi :D ja wcinam jajecznice ze szczypiorkiem z odrobiną boczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×