Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
tu filtruja a nie flirtuja :-p Samobojcy moze juz sa szczesliwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ljdujod p34rh;xmc kb lsanuewirjoix pk jioh21lok nkn qojf3fjnjm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już się nie wypowiem, żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu :) dzisiejsze święto jest dość ponure więc nie chciało się o nim zbytnio dyskutować . A teraz na noc to wybacz :) już trochę za późno pytasz...nawet nie chcę myśleć na takie tematy. o Daa :) kiedyś na degustacji próbowałam tego sera. Jest smaczniejszy niż wygląda :D moja teściowa sama smażyła ze zgliwiałego białego sera, cuchnęło w całym mieszkaniu:-D i się zastanawiałam jak oni mogą takie obrzydlistwo jeść. A produkt końcowy okazuje się, że jest smaczny. Ale jakoś nie kupuję i nie smażę :)pamiętając ten smrodek... o Dobranoc Daa :) Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. jakim święcie? 2. moje zdanie na temat samobójców: hmm..w zasadzie żadne, jeśli ktoś chce to to zrobi i tyle, nic komu do tego. 3. ja nie mam takich planow, bo ngdy o tym nie myslalam :P ale jesli ktos jest w desperacji to mysle ,ze mimo wszystko to zrobi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdaa
To Ci pomoge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdaa
Cos mnie wylogowuje . Cal ,moja mama tez taki ser robila ,fakt ,gdy ser gliwieje to pachnie nie za fajnie ,ale potem taki ser smakuje jak delicje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdaa
Obrobilam sie i ide pod kolderke ,jutro musze wczesnie wstac . Juz sie raz pozegnalam ,ale musialam jeszcze wlaczyc laptopa i tu zajrzalam . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam nic sam nie zarzadzi. Chyba że w sprawie snu bo już najwyższa pora. Jak nas wykasują to przejdziemy na emeryturę :p zasłużoną zresztą. Zamykanie topiku wydaje mi się saamobójstwem. A my przecież kochamy życie. A jeżeli nas postawią pod murem to będziemy myśleć. Raczej nie szybciej niż w październiku. A może przeniesiemy topik na erotyczny, co? W końcu po tylu latach filtrowania awans byłby wskazany ;) l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych uczuciowych ..... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakura_
Dzień dobry;) Poczytałam sobie z rana i Daa powiem Ci że nawet ciekawa może być ta lektura...muszę chyba znaleźć czas na powrót do tej rozrywki:) Cal, mogę i ja skrócić Nick Twój?;) jeśli Twój M tak to Ty Mu tym samym:D a tak serio to ciekawe kogo bardziej to dotyka w takiej sytuacji? Przemilczasz? Saam a może Ty po prostu lubisz jak kobietki tu temat tak ciągną na kolejną stronkę?;) jeśli mogę wtrącić i zasugerować, to moim zdaniem erotyczny nie jest dobrym miejscem na ten temat. Wejdź sobie tam kilka razy na dłużej i sam się przekonaj. Oczywiście zawsze możesz prowadzić dwa tematy równolegle...hm, ciekawe który by Cię bardziej pochłonął?:P miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba bezczelna jestem, bo najkrócej a najwięcej sugestii:D ale jak już iść to na całość;) saam, jeśli mogę to moim zdaniem na podobnym poziomie można porozmawiać w kategorii "po 30tce...":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Sakura 🌻 dobrych sugestii nigdy dosyć więc podpowiadaj. Pomyślałem o erotycznym bo wiadomo że na saamych uczuciacb zbyt dlugo się nie pojedzie. A my już tyle lat ciągle na uczuciowym. Nie wiem jak to działa w przypadku kobiet ale każdy facet po pewnym czasie chciałby czegoś więcej. Słyszałem że na erotycznym nie wolno siedzieć przy komputerze w ubraniu. To już coś ;) Tylko problem byłby z tymi co piszą z pracy albo ze środków komunikacji miejskiej bądź międzymiastowej. Erotyczny znam sprzed kilku lat. Wtedy sporo tam przesiadywałem. Było ciekawie. Zresztą cała kafeteria była interesująca. Wiadomo, nowe pociąga. Na "Po 30-stce" też bywałem. Co prawda wszyscy tutaj jesteśmy po trzydziestce ale obawiam się że za daleko :p by tam zostać na stałe. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ,ale bym sobie narobila . Zamiast Dzien Dobry napisalam na wstepie moje imie i nazwisko :D Wszystko przez niewyspanie ,jestem zamulona ,a mam sporo roboty przed wyjazdem no i juz dzis wypisywalam ZUSY i inne swistki :-) Sakura ,nie wiem w jakiej tematyce sie lubujesz ,ale ja np.nie znosze horrorow ani ksiazek typu Harlekiny . Odnosnie propozycji Saama ewentualnego przejscia na dzial erotyczny to odniose sie do piosenki Krystyny Pronko https://www.youtube.com/watch?v=oHbGP01Xnws :-p W kazdym badz razie ja nie bardzo mam ochote bywac tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o U mnie na razie pochmurno i jakoś wilgotno. Sakura:) oczywiscie, że możesz skrócić mojego nicka. Z tym, że co on mi to ja jemu to nie tak do końca, może trochę przejaskrawiasz albo ja niezbyt dokładnie się określiłam. Po prostu budzimy sympatie większe lub mniejsze u płci przeciwnej(z wiekiem coraz mniejsze ale jednak:D) i jesteśmy tego świadomi. Nic więcej się nie dzieje :) Przeniesienie filtrowni na erotyczny moim zdaniem wiązało by się ze zmianą nazwy na flirtowanie:D Ale czy to awans to bym się zastanawiała ;) poświntuszyć można wszędzie, wystarczy poczytać tytuły na innych działach :P Ale może fakt, że to na ero to już ciśnienie rosnie? :P Ale może zachowajmy spokój by nie wpaść w histerie jako, że dziś Dzień Histerii :D a to niezbyt pozytywne zachowanie. Często histerycy są ofiarami żartów i pośmiewisk. o Daa :) piosenka ,,Małe tęsknoty,,przeczy temu co piszesz na końcu postu ;);D chyba, że to piosenka dla Saama;) o Czas zakasać rękawy i brać się za to co było odkładane :) o miłego piątku weekendu zaczątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy piątek weekendu początek. Ale jeszcze kilka godzin trzeba robić wrażenie zadowolonego pracownika Weekend jak zwykłe ostanio bywa w domu i jak zwykle pracowity. W sumie nic konkretnego, same drobne od dawna odkładane sprawy. l udanego piątku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Wsciekly 'nie wyszedl ,ale mniejsza z tym .Gdy przejrzy sie tematy na kafe ,a szczegolnie na dziale erotycznym to nie chce sie wierzyc ,ze tak duzo jest osob ,hm jak to ujac ,ale co mi tam ,powiem wprost 'pustakow 'Niekiedy wierzyc sie nie chce ,ze taki mamy przekroj spoleczenstwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, zanim skończyłam post to Saam się pojawił. Saam:) przecież w każdej chwili możesz zrobić co chcesz jeśli tu już nie czujesz wiatru w żagle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,Saam powiedzial ,ze na erotycznym bylo ciekawie i moze teskni do tamtych wrazen :-) i stad ta piosenka . Ide ,bo sie nie wyrobie na wyjazd . Dobrego Dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×