Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Sakura ,lubie czytac wszelkie sagi rodzinne itp.Od jakiegos czasu czytam ksiazki autorki V,C.Andrews https://pl.wikipedia.org/wiki/V.C._Andrews Jestem na etapie 3 czesci o rodzinie Casteel . Lubie ksiazki opartena faktach ,takie jak 'Spalona zywcem ' Souad i podobne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juchu ! Wrocila moja kratka :D Musze przyznac , ze Ulan mial nieglupi pomysl ,kratka miala sluzyc jako miara do zrobienia koszy do suszenia grzybow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakura :) flirciara to za dużo powiedziane. Jestem zajęta ale z racji pracy muszę być miła i wczuwająca się w potrzeby innych co czasem prowadzi do zabawnych sytuacji w relacji klient - ja. Jednak nic nie jest rozwijane dalej niż wymaga tego podejście służbowe. A mój M i owszem jest interesujący dla innych kobiet. On wie o tym i ja wiem, zresztą opowiada mi często jak go podrywają i zdarza mu się oceniać mnie miarą innych co już nie jest zabawne :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) no widzisz! a Ty tyle czarnych myśli miałaś :) ja kiedyś też dużo czytałam.A że to było dzieciństwo to było to duuużo bajek i tak mi już zostało bajkowo :D teraz nie mam czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinien mi powiedziec ,jak krowie na rowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawil sie ze mna w kotka i myszke ,tylko kto byl kotem ,a kto myszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialabym podjechac do jakiegos sklepu ,ale mi sie za bardzo nie chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaaaaalooooo :-) Za halo w mo..e walą :D Cal ,co nowego w promocji ,moze sie skusze :-) Musze wlaczyc farelke bo strach wejsc do wody tak zimno . Co z nasza Ferdzi ,kaze nam zatesknic za soba ? .Ferdzi wracaj ,tesknie ,usycham :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dobrym wieczorkiem o Byłam na zakupach i zapomniałam wziąć nową gazetkę😭 kupowałam to co mi potrzebne nie patrząc na promocje. Ale ćwiartki kurczakowe po 3,99/kg w promocji przypadkiem kupiłam. Są też tuje do sadzenia wysokości 1m za 9,99szt i jutro z synem jedziemy zakupić większą ilość bo sobie wymyślił taki płot by oddzielić swoje terytorium od ścieżki podwórkowej. Kupiłam też tę łagodną dla żołądka kawe Astra bo coś M ostatnio narzeka, że go muli po kawie. Rozpuszczalna też mu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obstawiam, że może u Ferdzi coś się już urodziło? i Ferdzi teraz nie ma głowy do filtrowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,ja kupuje taka kawe dla Ulana juz od chwili gdy ona sie ukazala na rynku . Tui nie kupie bo nie mam gdzie posadzic :-) . Odmrazam karkowke aby dzis jeszcze ja przyprawic ,a jutro upiec i udusic w sosie .Zawsze lubie cos wziac gdy jade do swoich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Ferdzi rzeczywiscie ma teraz mnostwo spraw na glowie ,i porod synowej i obecnosc Zonkila 24/h na dobe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro robię zieloną zupę jarzynową z porem i brokułem bo już chodzi za mną. U mnie na podwórku też za niedługo w październiku będzie maleństwo u bratanicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My za tydzien mamy byc na chrzcinach w Gdansku ,ale nie wiem czy pojedziemy .W koncu musze jechac do Poznania bo juz w sierpniu minelo pol roku ,a ja zwlekam bo caly czas sie zastanawiam co wybrac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,lubisz ser smazony z kminkiem bo ja bardzo i teraz jem mojego wafla ryzowego i dojadam ten ser :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazienka sie nagrzala ,wiec juz zmykam . Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzałam a tu...zero flirtu..., i nawet nie ma z kim poflirtować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o dzisiejszym święcie? jakie jest wasze zdanie na temat samobójców? zrobilibyście (popełniając samobójstwo) taką krzywdę komukolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×