Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Oczywiście "dzień czegoś" dzisiaj jest. Niestety nie należy do tych radosnych. Ale zapewne do ważnych.. Dzień Zapobiegania Samobójstwom dzisiaj. W mojej rodzinie nie zdarzył się taki przypadek. Ale wśród kolegów z pracy tak. Tylko wtedy była to juź była praca Szkoda bo młody człowiek, mąż i ojciec Podobno skutki hazard były przyczyną. l Dobrze jest reagować na symptomy. Dlatego przekopiuję ze stron "Psycholog pisze Blog Bardzo Psychologiczny" l ZNAKI OSTRZEGAWCZE: Mówienie o tym, że dana osoba chce umrzeć lub się zabić. l Szukanie sposobu na popełnienie samobójstwa, jak np. szukanie w Internecie gdzie można nabyć broń lub odkładanie tabletek “na potem”. l Mówienie o poczuciu beznadziei i braku powodów do życia. l Mówienie o poczuciu uwięzienia i bólu nie do zniesienia. l Mówienie o byciu ciężarem dla innych. l Zwiększenie spożycia alkoholu lub leków/ narkotyków. l Nieodpowiedzialne zachowania, bycie pobudzonym i w ciągłym napięciu. l Spanie zbyt mało lub zbyt dużo. l Odizolowywanie się. l Pokazywanie gniewu, złości, poirytowania lub mówienie o szukaniu zemsty. l Ekstremalne zmiany nastroju. ll l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gość 🌻 przepraszam :) byłem zajęty szukaniem informacji. Dziękuję za ocenę. Szkoda że się nie przedstawiłaś i że nie obiecałaś że wrócisz tutaj :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście miło mi :) Pragnę także wyrazić żal że to nie podryw :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę się podrywać ! Podrywać się z łóżek i do komputera. Gdzie pozostałe moje topikowe koleżanki ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffff .... należy mi się odpoczynek od dam i dziewczynek :classic_cool: (oczywiście niezbyt długi] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakura_
Ale się uśmiałam:D dzięki saam. Co do dnia czegoś to rzeczywiście dajmy mu spokój. Ja przynajmniej nie mam nastroju i zdecydowanie szukam tylko i wyłącznie powodów do uśmiechu:) że wrócę się...Tobie się jeszcze podryw marzy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)witam urlopowo o Oczywiście plany urlopowe zmieniły się na dniach😭, wymuszone ,,saamym życiem,,. wysiadły gniazdka elektryczne w całej kuchni i łazience. Trzeba zrobić mały remoncik i przy okazji kilka udoskonaleń w temacie elektryki. A miała być 4-dniowa wycieczka krajoznawcza do Trójmiasta. I pewnie spotkanie z Daa, która się tam też wybiera. o Gościwi oprócz miłego odpowitania :) mogę powiedzieć, że Ameryki nie odkrył;) jesteśmy tu w doborowym towarzystwie rozmówczyń i rozmówców wirtualnych a Saam wiedzie prym i nadaje topikowi ton, dobry, pozytywny ton :) trochę mało facetów tu mamy, Olivier(też ogromnie sympatyczny) rzadko zagląda ale on jak w życiu, ciągle w delegacji;):D Czyżby to oznaczało, że fajnych facetów jak na lekarstwo? o Sakura :) wydaje mi się, ze podryw to się każdemu marzy, niezależnie od płci i wieku;) sam fakt, że nas ktoś podrywa nie ukrywajmy, dodaje skrzydeł :) o fajny dzień się zapowiada, więc takiego wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że się marzy ... l "Marzenia jak ptaki szybują po niebie ..." l Ptaki również się podrywają .... do dłuugiego lotu. Już odleciały kukułki, bociany i jaskółki. Jak teraz żyć ??? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dokładnie to oznacza calinessa1:D każdej zajętej kobiecie zrobi się miło gdy odkryje że gdzieś jest mężczyzna który ubolewa nad tym iż nie jest wolną kobietą?;) na tej zasadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, czyli jak mam to rozumieć...że wraz ze stażem podryw zamienia się w marzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 wyburzyłaś mury skromności które staram się budować wokół siebie. Ale trudno się gniewać na Ciebie gdy tak przyjemnie laskoczesz ;) jestem w siódmym niebie (prawie] :) dziękuje za pochwały. Jednak niełatwo odgadnąć że bez Was wszystkich usechł bym tu marnie. Dlatego chwalić trzeba wszystkich. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakura :) nie tylko tak jak jak opisałaś, wszelkie elementy zainteresowania powodują, że jest nam jakoś milej. Niekoniecznie chodzi tu o wiązanie się na dłużej, no chyba, że jest się w wolnym stanie tak jak Ty ;) Ale żeby brać trzeba też coś daać :D oczywiście chodzi mi o gest, uśmiech, u mnie to już ,,skrzywienie zawodowe,, przez niektórych brane na serio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chce się być wiernym to podryw trzeba zostawić w krainie marzeń. Chyba że kogoś ciągle kręci podrywanie małżowinki albo małżowinka. Nawet jesli wierność nie jestczymś ns czym szczególnie nam zależy to trzeba przeważyć czy aby nie mamy zbyt wiele do stracenia. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Nie bede zabierala glosu na temat dzisiejszego Dnia ,choc kilka symptomow wymienionych przez Saama u mnie czesto wystepuje ,co nie znaczy ,ze mysle o samobojstwie :-o Gosciu ,mysle ,ze nikt z nas tu piszacych nie bedzie zazdrosny o Saama (mowie za siebie :-) ),traktujemy sie jak czlonkowie rodziny :-) ,wiec jesli masz ochote dolacz do nas . Saamowi zaraz zrobilo sie przyjemniej bo dzis ujawnil sie juz kilka razy ,co od dawna sie nie zdarzylo :-p . Przyjmowalam juz dzisiaj gosci ,potem gotowalam zupe ogorkowa ,a teraz ide polozyc sie na boku :-) i poczytam . Milego dnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa1 to Ty flirciara musisz być;) saam ja na myśli miałam że ktoś Ciebie...chyba nie zabronisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) żebyś nigdy nie usechł kapnę jeszcze kropelkę podziwu i dodam, że fajni są przeważnie zajęci😭. Więc wszystko ma swoje plusy i minusy, jakoś tak;) tymczasem bo nadchodzi pan mąż z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakura_
Beksa, a przecież Twój też zajęty;) czy fajni dla tych innych...kobiet?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×