Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

przecież dzień bez kawy to dzień stracony, więc zapraszam na kawusię , dziś latte http://www.konesso.pl/pol_pl_Szklanki-do-kawy-Latte-260-ml-6szt-749_2.jpg i coś dla amatorów czarnej ; http://img4.garnek.pl/a.garnek.pl/017/361/17361036_800.0.jpg/witam-i-zapraszam-na-poranna.jpg Oczywiście zawsze pamiętam o zielonej http://najsmaczniejsze.pl/wp-content/uploads/2013/03/rolada-matcha-z-pistacjami.jpg Zapraszam do wypicia👄 Teraz powiem tylko; miłego dnia i już muszę uciekać, trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Cześć Ferdzidzięki za herbacianą pamięć :) Nie zgadzam się jednak z tym, że dzień bez kawy to dzień stracony:-O to by oznaczało, że mój żywot jest bez sensu:D oczywiście piszę to w żartach ale broniąc niekawoszy ;) a myslałam, ze ta abstrakcja to może Twojego autorstwa ale nie pasowała mi późna pora wstawienia:d Dla mnie też to za smętne, jestem raczej za motywami natury np.takimi...http://www.tapeta-storczyk-motyle-rozowy.na-telefon.org/tapety/storczyk-motyle-rozowy.jpeg...można sobie wchodząc czy wychodząc z domu zaśpiewać...,,motylem jestem...,,:D motyle i kwiaty dobrze mi wychodzą z pod ...kredki i pędzla dlatego wczoraj napisałam, że mogła bym sobie saama namalować :) o Co do dobrych wiadomości to hmm...dzisiaj nasza Meri ma urodziny i pewnie imieniny o ile coś nie pokręciłam. Mimo, ze już tu nie zaglądasz-wszystkiego najlepszego, zdrowia, pomyślności i pociechy z dzieci🌼🌼👄 :)dla Ciebie Meri, jeśli nas przypadkiem czytasz... o inne wiadomości są może dobre dla mojego M bo gotuję mu grochówkę :) a co mi się marzy? pomyślę kończąc grochówkę :D o miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze pamiętałam :) Meri odpowiedziała na sms-a z życzeniami :) o Daa:) nie patrz na tematy dnia tylko pisz co z nogą M. ale może teraz ,,siedzisz u lekarzy,, ? o grochówka gotowa! o ile wiem to nie lubicie ale naprawdę wyszła super smaczna mimo, że nie ma w niej tradycyjnych tłustości jedynie tradycyjne chudości :D więc można się częstować... co do marzeń to mam wiadomo jakie: zdać egzamin :) a te skryte muszą być zakryte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dobrą wiadomość: jestem wreszcie :classic_cool: oczywiście była to dobra wiadomość dla tych którzy mnie luią. Ale dla tych którzy za mną nie przepadają też mam dobrą wiadomość. Jestem tylko na chwilę :p l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l Żaden link oprócz nocnych abstrakcji nie chce mi się otworzyć. Ale to może być wina mojego telefonu. Spróbuję poźniej. Za to pojawiła mi się reklama allegro z propozycjami obrazów. Nauczyli już się to robić na telefon. l O czym marzę obecnie najbardziej? O tym aby był już październik. l udanego popołudnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo i slonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca pytala o ogorki. U mnie nie wyrosly. Zla gleba. No nic. Moze w przyszlym roku cos wymysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Cześć 🖐️👄 Pozdrawiam Was serdecznie ...:) Maribell :) wszystkiego naj najlepszego tam dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Calinessa Saam Zuzanna Calinessa, wierzę Ci na słowo że grochówka pyszna, ja w zasadzie też lubię, tylko jeść nie mogę, choć czasem mi się zdarzy liznąć kiedy gotuję. Życzę Ci by marzenie się spełniło i to w możliwie najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, tak, dla mnie i wielu podobnych, dzień bez kawy to dzień stracony:D ale dla Ciebie może to być zielona herbatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaję się że również od kilku dni codziennie wypijam filiżankę zielonej herbatki z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nie widać nic, więc piszę; Pochwalę się że udało mi się dziś ugotować przepyszne leczo. Wszystko poszło do słoików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam też małe zakupy, między innymi kupiłam skrzydełka z kurczaka, jutro pewnie pójdą do piekarnika. Dziś jeszcze je zamarynuję ...obym tylko nie zapomniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nie widać ; zaopatrzyłam się również w pizzę Dr Oetkera 4 sery, ale taką malutką , chyba ma 220 gr , będzie prawie dla jednej osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jasność :D Witaj Olivier może Ty nam opowiesz o swoim marzeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanno , ogóry najlepiej rosną na kompostowej ziemi. Kompost możesz sobie zrobić sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zaglądam a tu Olivier przemknął przez topik jak meteor ;) pozdrawiam również i popieram Ferdzi byś też o jakimś marzeniu nam tu napisał. o Ferdzi:) moja pamięć zarejestrowała, że Saama nie będzie w połowie września a październik będzie wytchnieniem. Tak zrozumiałam ;) Myślę, że abstrakcję każdy może namalować, wystarczy lekko uru/chomić wyobraźnię. Trzeba tylko spróbować a efekty mogą mile zaskoczyć :) Tobie też życzę by marzenie się spełniło👄 o Zuzia :) gleba może nie jest zła ale jeśli wysiałaś i znikły to mogły ślimaki wszamać :D roślinki. Tak czasem bywa, że ledwie kiełek wyjrzy nocą to ślimak już czycha:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Napisać marzenie...? właściwie mnie one otaczają...a jak przyszło napisać to pustka w głowie ...;) są chwilowe, spełnione, i dalekie...a może niektóre nie realne ...;) Może lepiej zagram ... http://youtu.be/r82fyOb8F5w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Gdy przeczytalam ,ze dzis jest Dzien Dobrych Wiadomosci ,nie majac takowych ,postanowilam milczec :-) Nigdzie dzisiaj nie bylam ,ale dzien jakos tak szybko uciekl .Nie wiem jak to sie dzieje ,ze choc w domu nie mam malych dzieci ,to ciagle trzeba cos ogarniac (gdy sie chce ) Po poludniu spotkala mnie mila niespodzianka .Dzis syn sasiadow z dolu zlozyl pierwsze sluby zakonne w Gorce Klasztornej (niedaleko ) Chlopak jest dla mnie jak syn ,gdy byl w domu czesto rozmawialismy ,a kiedy byl malusi niekiedy mama jego podrzucala mi go .No i wlasnie dzis odwiedzil nas juz w 'sukience ',ktora dzisiaj mu zalozono :-),wzruszylam sie . Ulana noga dalej opuchnieta i bolaca ale ,ze swiat by sie zawalil gdyby nie poszedl do pracy ,wiec poszedl .Jutro ,jesli sie nie poprawi to pojdziemy do lekarza bo bedzie po poludniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o marzenia ,nigdy nie mialam wygorowanych ,a te o ktorych pomyslalam sa bardzo przyziemne i nie spelnia sie niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meri ,byc moze zagladasz tu choc sie nie odzywasz . Skladam Ci bukiet najwspanialszych zyczen ; usmiechu ,szczescia i radosci kazdego dnia ,wszelkiej pomyslnosci ,a przede wszystkim duzo zdrowia 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Olivier :) ,,..marzenie mam, zaśpiewać sam..,, i chwała Ci bo piosenką Abby ściągnąłeś Daa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) ja też mam sąsiada z ulicy którego znam od maleńkości i już rok chodzi w ,,sukience,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Faktycznie Olivier ukradl mi piosenke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Oj nie ukradł... ;) uprzedził i przypomniał... :) Za kratką też się rozglądałem dzisiaj tu... ale nie widziałem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×