Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Wrzesniowy urlop to najlepsza rzecz pod sloncem. Juz nie jest tak upalnie a jeszcze nie tak zimno. Ja mam zamiar sprzatac i gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jaki masz widok z okna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś mi Zuzia teraz pytanie zadała...mam 5 okien ;)ale jeśli Ty masz np. jedno to Tobie będzie łatwiej opisać widok z okna... o Właśnie pozbyłam się pieniędzy😭 robiąc przelewy. Trochę spraw porządkowych dzisiaj ogarnęłam. Wyszłam na podwórko ale gwiazdek na niebie u mnie nie ma. Za to był gadatliwy sąsiad, którego musiałam spławić bo M już poszedł spać. no i co tu robić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To Ci zadam inne pytanie - Lubisz swoj widok z okna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko :D Zuzia :) co mam nie lubieć? nie mam zbyt wielkiego wpływu na widok z okna. Z każdego co innego widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Ja nie mam zbyt ciekawych widoków z okna. Chyba że sąsiadka wyjdzie na swoje podwórko. Albo gdy patrzę w bok lub w dal to widzę ładny kawałek łona (przyrody) l Dopiero niedawno dotarłem do domu. Ale zakupy się udały. Znaczy z mojego punktu dlatego że udało się zakupić obraz. I udało się przeforsować moją propozycję :classic_cool: jednak może to grozić dużym krokiem w kierunku bankructwa. Stanowczo ostatnio za dużo wydaję Jednak jeszcze otwarta pozostaje sprawa czy obraz będzie paskwał, przede wszystkim wielkością. Ale przymiarki zostawiam na jutro bo dzisiaj prawie padam na nos l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co na obrazie? jaka tematyka.. ja już też padam ale na łopatki i resztę tyłu :D Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l Widać gołym okiem że filtrownia gra dzisiaj w osłabieniu. Zawodniczki albo w rozjazdach albo gdzieś zapodziane, jeszcze inne urlopowane :p l Dzisiaj w kalendarzu mamy : - Dzień Pierwszej Pomocy - Dzień Zdrowia Jamy Ustnej - Święto Wojsk Lądowych l Póki co to w zakresie wyżej wymienionych to ja tylko wyszczotkowałem uzębienie (mam nadzieję że jest to widoczne na awatarku) :D l Zabiem się za wieszanie obrazu. To nie lada wyzwanie bo teren trudno dostępny a pod ciężarem obrazu ręce się uginają. Mogłem jednak kupić obraz na styropianie :p Tematykę trudno określić. Może nazwę go roboczo bajkowym widokiem z niewidocznego okna. Jednak nie ma na nim ani księżniczki, ani rycerza ani nawet zamku nie ma. l udanej soboty wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio. U mnie zapowiada sie ladna pogoda wiec chyba z niej skorzystam. A tymczasem posiedze z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Mili zanim udalo mi sie do Was dotrzec minelo ponad pol godziny .Nie polubie sie z komputerem -gigantem mojego brata :-) W Gdansku i okolicach jest zimno ,nie wychodze nigdzie bo jestem podziebiona .Siedze przy kominku i wygrzewam stare :-) kosci .lepiej bedzie gdy odejde od tej machiny dopoki mnie cos nie trafi .Rodzinka i Ulan na budowie ,a ja ide na popoludniowa kawusie i cos slodkiego :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no,chyba wreszcie zaczynam sie zaprztjazniac z tym komputerem :-),widze ,ze przekrecam literki ale musialabym zalozyc kulary :-)Tu teraz mamy 14 stopni na dworze ,brr.Cal pisala ,ze u niej goraco sie robi ,tylko zazdroscic .Ferdzi nie ma ,cos sie musialo wydarzyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam napisac ,ze to ja Daa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o czekam na możliowość pisania na laptopie i okazuje się że nawet w urlop nie jest ,,wolnoć Tomku w swoim domku,, :D nawet z pracy miałam telefon dlaczego mnie tam nie ma ? widać troche bałaganu mają bo ja przecież wniosek urlopowy podpisałam i grafik dla pewności sprawdziłam. Widzę, że Daa zajrzała z Wybrzeża do nas, witaj Daa o Saam :) kupiłeś cięężki obraz,to teraz trzeba solidnie go umocować by nie stworzył kłopotu w przyszłości. Ale Ty to pewnie wiesz i bajkowo łatwo Ci to poszło :D już nie marudzę....bo pewnie już wisi i cieszy oczy :) o Zuzia o miłego popołudnia Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) ja Ciebie od razu poznaałam :) u mnie na termometrze 27 stopni, syn sie śmieje że afrykańskie upały idą wraz z uchodźcami do nas :D kurcze chyba wzrok mi się psuje, zaraz zeza dostanę na tym telefonie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cal,niemozliwe ,o takiej godzinie tak goraco ,fajnie . Dobrze ,ze wzielam ksiazke ,wiec sie nie nudze .Nie pojechalam do nowego domu bo tam dpiero bym zmarzla ,choc Ulan juz uruchomil piec to jest lodownia .Mialam tu gosc****ewnych 'swiadkow' ,ktorzy chcieli pogadac :-),ale ich nie zaprosilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
No i dzien minal. Ale na jutro tez zapowiadaja ladna pogode wiec bedzie mozna sie wybrac na wycieczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Uciekłam sobie z domu! ale już wróciłam bo ucieczka słabo się udała z uwagi na to, że zapomniałam telefonu😭 ale zakupy zrobiłam i jutro się nigdzie nie ruszam w tym kierunku. o Daa :)mój taras z termometrem jest nasłoneczniony i może dlatego taką temp.wskazywało, w każdym razie cały dzień chodziłam w krótkim rękawku a słońce przygrzewało mocno. Tak teraz pomyślałam, że Ferdzi może oprócz wydarzeń rodzinnych urzęduje na swoim blogu. Jeśli tam się nagada to już do nas nie ma siły ? chociaż by coś wyjaśniła w dwóch zdaniach, nie martwili byśmy się tak. Też może założę bloga, okazuje się, że to bardzo proste tylko trzeba określić się z tematem i ...pisać, przyjmować gości, odpowiadać na komentarze, fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×