Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

A ja muszę przyśpieszyć w stronę łóżka bo już pozna godzina. l pozdrawiam Madzię 🌻 zagladającą na topik i Oliviera filtrujacego l Mam nadzieję że Celinka już bezpiecznie dotarła do domu i sobie odpocznie na łonie filtrowni. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych dziewiątkowych ... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, że u Ciebie w porządku:) też się cieszę z wiosny za oknem, niedługo będzie zielono i słonecznie czyli prawie lato, moje plany weekendowe polegają na leniuchowaniu, las jeszcze wydaje mi się smutny więc wycieczki póki co nie będzie, wypoczywaj i obserwuj przyrodę jak budzi się do życia bez wiosny w sercu smutno byłoby żyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, racją masz... las jeszcze nie powrócił po zimowym odpoczynku...;) ale wiesz co jest w nim piękniejszego niż na jesień... ten spiew ptaków i ta świadomość tego, że nie zasypia... a budzi się do życia...;) mnie to pomaga inaczej patrzeć na otaczającą przyrodę... dziekuję, zapewne odpocznę w gronie przyjaciół i życzliwych mi osób, którzy zawsze mnie otaczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okeej...;) uciekaj odpoczywać i regenerować siły na jutro...;) obudź się z uśmiechem i radością na twarzy...;) miłego i udanego dnia jutrzejszego :) ...i nie nastawiaj za wcześnie tego budzika...;) :D aby przeżył...:D miło było Cię tu spotkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m agdaa
myślałam że lubisz samotne wyprawy, to z tymi obserwacjami widzę że może być różnie:D nie tylko tam masz życzliwe osoby więc o topiku całkiem nie zapomnij 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! już jestem :) nareszcie skończył się długi dzień w pracy😭 jeszcze nie zdążyłam odsłuchać piosenek... Witaj Magdziu :) miło gdy zaglądasz :)szkoda, że tak rzadko, odpozdrawiam:) Olivier :) spodnie nie uciekną :D he he chyba, że zmienią właściciela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotne wyprawy mam w przeciągu całego tygodnia... i wtedy faktycznie nie zabieram na nie nikogo... i uwielbiam i takie wędrówki po lesie... :) w weekendy jest zupełna odmiana...;) ale już Cię tu nie zagaduję...;) :D będę pamiętał o tym i dziękuję zarazem 👄 wiem, że zawsze mnie tu miło i serdecznie oczekują...;) dobrego wszystkiego 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m agdaa
Cześć Celinko:) ale z Ciebie pracuś Oli dziękuuuję, ja również się cieszę z każdego spotkania z Tobą :) Życzę Wam miłego dnia na jutro:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness :D no jesteś wreszcie! ;) ...i już Cię nie ma ...;( :D coś czuję, że ja te spodnie to kupię, ale z nast. kolekcji ...:D :P czas pokaże ...:) Dobrej nocy i dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ... raczej noc ;) Dawno mnie nie było na topiku więc teraz tylko pozdrowię wszystkich serdecznie bo pewnie wszyscy smacznie śpią życząc spokojnej i milej nocy Wam oraz przesyłam Wam wszystkim cichuteńkie całuski w czółko :*:* DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim U mnie znów zapowiada się piękny dzień, mam nadzieję że i u Was też słonecznie. Poczytałam że ruch się zrobił wieczorem na Filtrowni aż miło. Olivier zapodał piękną muzę, zwłaszcza ta na dzisiejszy poranek, bardzo energetyczna, dzięki Oli 👄 Fajnie masz że mieszkasz gdzieś blisko lasu, na pewno tam zawsze jest przyjemnie niezależnie od pory roku, jeszcze jak ma się z kim po tym lesie spacerować ...czegóż chcieć więcej ? Życzę Ci wspaniałych doznań słuchowych i może nie tylko :P na leśnym spacerze. Magdo, rzeczywiście mogłabyś się ujawniać częściej, bo miło Cię czytać a z tego co piszesz, to podczytujesz a nie wchodzisz:( Piaska to ja mogę na okrągło:D ale moze nie w piosence z budzikiem w tytule :D Coś Wam z Olivierem za bardzo w głowie ten budzik utkwił, czyżby było jakieś późne obudzenie :D:P Dawna Bywalczyni witaj, witaj i opowiadaj gdzie wędrowałaś po świecie że do nas nie zaglądałaś ? Tobie też dziękuję za przyjemne muzyczne śniadanie do łóżka 👄 Coś dziś nie najlepiej się czuję, pewnie to po wczorajszych prochach na ból głowy:( Jakaś mało kumata jestem ,więc wybaczcie jeśli dziś będę pisać mało, może później się rozkręcę. Wszystkim życzę pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawał w noc chodziła wczoraj filtrownia. I było dość muzycznie. Swiecąca się topikowa lampa przyciągnęła dawno nie widzianą Agnieszkę. Agnieszkę oczywiście pozdrawiamy 🌻 Śniadanie to raczej jutro poproszę do łóżka, nie będę musiał wcześnie i szybko z niego wyskakiwać. l l Dzień Dobry ! :) l Wreszcie i do mnie dotarła ciepła bezchmurna pogoda. Miło postać na dworze i posłuchać trelującego na pobliskich polach ptactwa. l Dzisiaj Dzień Rodzeństwa. Ja mam dwoje, znaczy dwóch braci. Jestem srodkowy. Nie widziałem sie z nimi już rok. Ale latem pewnie się spotkamy w komplecie. l Udanego piątku wszystkim :) Tak tak, już za pasem weekend. Jakiś krótki był ten tydzień. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ferdzi 🌻 nie jest z Tobą tak źle skoro mnie wyprzedziłaś. Wyjdź na podwórko, na słońce, na swieże powietrze to od razu dostaniesz energetyczny zastrzyk. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodne dzień dobry! o Ferdzi :) coś mi się wydaje, że wczorajsze nerwowe chwile Tobie zaszkodziły :( wiem coś o tym...ja staram się wyłączyć psychicznie i jak się da fizycznie ze wspólnoty rodzinnej:D jednocześnie wybaczając im bo jak sama widzisz, nie wiedzą ile złego czynią :( Posłuchaj Saama i mnie:) wyjdź na świeże powietrze i pooddychaj przeponą ;) o Witam Agnieszkę dawną :) dzięki:), bardzo lubię tę piosenkę i w sumie na nowym topiku jeszcze jej nie było. o Saam :) szkoda, że nie możesz zaprosić swoich braci na topik. Pewnie też takie fajne chłopaki jak Ty ;) :D Ja też środkowa tyle, że z sióstr :). Mamy jeszcze najstarszego brata. W komplecie jesteśmy na codzień ale nie tak do końca bo starsza siostra zmarła w młodym wieku 33 lat :( Daa:) coś mi to przypomina:( o Olivier :) ja to raczej myślę, że Ty planujesz wpaść do mnie, jeśli już to po bermudy co? :D dzięki za pozytywne nutki:) i też wszystkiego dobrego dla Ciebie na dzisiejszy dzień :) o fajnego piątku, weekendu początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) pytałaś jak piekę kaczkę. Więc odpowiadam:)ponieważ jestem kobieta pracującą więc często idę na łatwiznę :D kaczkę kupiłam gotową do włożenia w piekarnik. Była przyprawiona według pomysłu p. Makłowicza, nawet nadziana już jabłkami. I jak pisałam smakowała rewelacyjnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Cal ,wiem o co chodzi :( Wczoraj ,po naszej nocnej rozmowie dlugo jeszcze rozmyslalam ,dowciapny :-)ten Twoj Zonkil :D(chodzi mi o oznajmianie tej samej kwestii kilka razy :D Co sie tyczy rodzenstwa ,mam 4 braci (w tym Saama :D )i tak sie sklada ,ze z Saamem rozmawiam najczesciej :D.Fajni ci moi bracia ,zyjemy zgodnie ,troje z nich mieszka nad morzem ,a jeden niedaleko Ferdzi :-) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link działa....no, no!! w takich fleszach nic się nie ukryje:P ;) Saam :) ale już chyba nie planujesz oświetlenia od dołu? :P widziałam gdzieś w necie łazienkę z podświetlaną podłogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zaglądam na moment, bo sobie przypomniałam o drugim śniadaniu :D a posiłki spożywam przy kompie :D Saam, link się otwiera i taki plafon mnie się podobuje, ale jak napisałeś żyrandol, to kurcze moja wyobraźnia podsunęła mi całkiem inny obraz, bardziej kojarzący się z pokojem:D . No ale ja ciemna baba jestem, to tak bywa :P Calinessa, o Ty spryciaro:D Taki myk zrobiłaś:D Pewnie musiała być pyszna, skoro sam Makłowicz dał przepis, bo przecież nie sądzę że on ją przygotował:D Jak się pokażą w sprzedaży takie kaczuszki to proszę daj cynk, polecę i też zakupię żeby wypróbować taki rarytas. Moje kiepskie samopoczucie wiążę bardziej z tym co dzieje się w pogodnie, bo jestem strasznym meteopatą :( Żonkilem to ja sie nie przejmuję wcale, bo wiem że to on mnie bardziej potrzebuje niż ja jego :P a jak się naprawdę wkurzę to będzie strajk po całości :D ale mam nadzieję że do tego nie dojdzie. Masz rację, pobyt na dworze na pewno dobrze mi zrobi i pewnie popołudniu wyjdę do ogródka, ale teraz rozkokosiłam się w kuchni :D Chcę trochę zrobić zapasy gotowców, bo jeśli jutro będę wędzić , to nie chcę myśleć o gotowaniu. Przygotowuję więc krupnik, gulasz, ziemniaczki, pstrąg pieczony, sałatka z czerwonej kapusty, na dziś będzie jeszcze sałatka zielona z jogurtem do tego pstrąga i myślę że styknie :D Poza tym wypikowałam pomidorki, wyszło mi około 50 sztuk :D ciekawe czy wszystkie wysadzę, no ale będę wybierać najdorodniejsze okazy. Daa, cieszę się, że masz dobre relacje z braćmi , to ważne by rodzina potrafiła się dogadać. Niestety ja mam tylko jednego brata i różnie jest między nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie dziala ,ale widzialam wczesniej ten plafon .Ladny ,tylko te oslonki ,bedzie mial gdzie sie zbierac kurz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×