Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
Oj trzeba... Dobranoc ! :-) Kolorowych snów! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Gratulacje dla całej załogi za tak piękny numer strony 🌼 🌼 🌼 😍 Aż mnie zatkało, kiedy zobaczyłam jak tu wieczorem się zaludniło:D Madzia nawet zaglądnęła, choć naprawdę mogłaby bywać częściej👄 Olivier też się odnalazł, mimo błądzenia w górach, na szczęście naładował baterie i trafił na właściwą ścieżkę, by do nas wrócić. Calinessa, dziś do pracy, mam nadzieję że nie będzie od rana w tak bojowym nastroju jak wczoraj :D Życzę mało klientów a tych którzy będą, niech będą tylko mili i serdeczni👄 Daa, pewnie od rana zacznie prasowanko, a moje nadal czeka na venę:D Najważniejsza nasza zguba też się wczoraj odnalazła. Saam ulżyło mi 👄 Już myślałam, że zaczął się ten czas, o którym pisałeś, że możesz zniknąć, na szczęście to tylko nawał zajęć nie pozwolił Ci tu zaglądnąć. Od dziś urlop ? czyżby miała być pełna rozpusta :P i masz wolne do końca tygodnia ??? U mnie ma być dziś gorąco, aż mam dreszcze jak słyszę, że temp powyżej 30 st :O Nie chcę, nie lubię, nie zgadzam się !!! Chcę mojego normalnego września z chłodnymi nocami i umiarkowanymi temperaturami, no powiedzmy maksymalnie do 24 st. Pewnie nie pisałam, ale żonkil od poniedziałku poszedł do pracy i ja odżywam:D Obiecałam sobie, że jak tylko pójdzie do pracy to ja codziennie wychodzę z domu:D I co ? I dopiero dziś tak naprawdę dojrzałam do tego wyjścia :D Idę, jak to mówię , na łazęgę i nie wiem kiedy wrócę, pod warunkiem, oczywiście, że słońce mi nie dowali i będę zmuszona wracać, by się przed nim schronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko przypomnę że dziś 16 września, czyli już połowa za nami:( Imieniny obchodzą: Edyta, Kamila, Kornel. Wszystkim solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia🌼 Przysłowie: „Im głębiej we wrześniu grzebią się robaki, tym srożej się zima da ludziom we znaki” Czyli, od dziś obserwujemy robaki :D Myślę że te robaki obok mnie, to będą się teraz chować przed słońcem a nie przed mrozem :O świętujemy dziś; Dzień Maszynisty Międzynarodowy Dzień Ochrony Warstwy Ozonowej Dzień Bluesa Wczoraj wybrałam kropki a dziś wybieram Bluesa:D Chcę dziś poczuć bluesa:D i mam nadzieję że mi się to uda:D Pozdrówka dla wszystkich 👄 Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Chyba zemscila sie rezygnacja umowy na nowa usluge z Plusa .Wczoraj rozladowala mi sie calkowicie bateria w telefonie i po podlaczeniu ladowarki telefon nie reaguje,niby na ciemnym tle widze czarny znaczek ladowania ,ale nie dziala .Dobrze ,ze mam telefon stacjonarny bo inaczej bylabm uziemiona .Wyjelam baterie ,przedmuchalam :D ,wlozylam i nic .W tym miejscu klaniam sie Cal :-) Ferdzi juz pewnie poszla w miasto na łazege :-) ,owocnego lazegowania Ferdzi .Nie prasuje od rana bo jak wiesz musze najpierw 'dojsc',a dzis nastawie drugie pranie i dopiero gdy mi wyschnie moze sie zmusze do prasowania :-) Dzis musze znow sie udac do ZUSU i do lekarza z Ulanem . Jeszcze odnosnie komorki ,to nie pamietam Pinu 😭 co ja bez niej poczne .Moze bateria juz nie ozyje i teraz bede zmuszona kupic nowa baterie albo nowy telefon,a gdybym nie zerwala juz zawartej umowy mialabym nowy telefon za 3 zlocisze 😭 Dobrego Dnia Mili🌻 Ferdzi napisala ostatniego posta na stronie i nie poskakala 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz ,we Wroclawiu tygrys zabil swojego opiekuna w ZOO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide w laczyc pralke ,ladna pogoda wiec znow mozna rozwiesic pranie na dworze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze Saam w nocy tworzyl poemat ,bynajmniej mial poetycki nastroj ,o ile taki istnieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjęć nie ma i nikt nic nie wie o moim chłopaku bo go nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie pisze to wszystko w ramach przejscia na nastepna strone ,ale musze juz isc ,robota czeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wszystko w porządku ;-) zdjęć nie ma bo ich nigdy nie było tak jak chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oops.. sorry, rozmawiam z koleżanką i przypadkiem kliknęło mi się w ten topik ;-) już nie zakłócam rozmowy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu na pisanie Musisz to zrozumieć kochanie. Takie słowo trochę w oczy kłuje Ale cóż, inaczej się nie zrymuje. l dzień dobry! :) l Miłego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że ktoś coś pisał, ale nie wiem kto i co ? może teraz się pokaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i minęło trochę czasu zanim dokończyłam ten post:D ja mam chyba pecha, jak przychodzę to albo nic nie widać, albo nie da się wysłać posta, albo co gorsze, napiszę i znika Daa, nie wiedziałam że mój poranny wpis miał być ostatnim na stronce :D ale i tak nie skakałabym bo spieszyłam się do wyjścia. Owszem połaziłam sporo, ale nie za dużo bo...i tu trzeba mi sobie palnąć w łepetynę założyłam butki, których w tym roku nie miałam jeszcze na nogach. Takie lekkie nie wiązane tenisówki, a la balerinki i co ? jakiś szew w środku tak mocno mnie uwierał, że nie dało się zrobić marszu kilkugodzinnego. Dobrze że chociaż załatwiłam sprawę w casto ramie i zakupiłam wszelkie akcesoria do wymiany wcetu. Kupiłam też aże 2 kurczaki w Lidlu:D Jeden w całości poszedł do solanki, pewnie jutro pójdzie na brytfannę :D a drugi na razie do zamrażarki. Daa, ale pech, kurcze, właśnie miałam ci doradzić, byś wyjęła baterię i założyła na nowo, ale widzę że już to zrobiłaś, więc nie wiem co się mu stać mogło. Pewnie będziesz się musiała jednak na coś zdecydować, czy kupić telefon w sklepie czy razem z ofertą z sieci. Saam widzę że w poetyckim nastroju ostatnio, co mnie trochę zastanawia, zakochany czy co ???:D W życiu wszystko zdarzyć się może, więc dlaczego nie ? a może Saama uskrzydla świadomość kilkudniowej wolności od pracy ? :D też dobry powód by się romantycznie nastroić :D Normalnie Saam dziś chyba też czuje bluesa:D Puszczę już tego posta, bo wciąż coś dopisuję i ciągle coś mi przeszkadza w wysłaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze słowo do Daa. Wiesz, jak tylko dostaję nowy telefon, to od razu wyłączam PIN, bo kiedyś tak było że zapomniałam jaki mam, a nie mogłam znaleźć kartki z PUK I czy PUK II i musiałam iść do salonu by odblokować telefon, dlatego zaraz po uruchomieniu wyłączam tą blokadę, w sumie ona i tak nic nie daje. Zresztą teraz złodzieje nie kradną telefonów, bo zaraz ich namierzą, więc po co trzymać w telefonie ten archaizm, który tylko stresuje ? No dobra, zbieram się...jadę z żonkilem do kardiologa, załatwiłam mu prywatną wizytę i zapowiedziałam, że czy chce czy nie, osobiście zaprowadzę go do gabinetu :D Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,karte z Puk mam ,ale nie reaguje telefon na to pukanie :-) Zaraz przyjdzie miejscowy syn ,moze on mi go uruchomi ,jesli bateria nie padla . Mam ałku ,czubek bardzo ostrego noza wbil sie miedzy kostki palcow ,zdziwilam sie ,ze mam tyle krwi :-) .Mam ostry noz japonski ,jest swietny ,ale trzeba bardzo uwazac aby sobie paluchow nie odciac . Ide smazyc kotlety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
My nie flirtujemy tylko filtrujemy. Filtrujemy mysli , poglady , opinie i wydarzenia. A wirtualny romans chyba kazdy w dzisiejszych czasach przezyl lub przezyje. To czesc wspolczesnego zycia. Co Cie sprowadza na ten topik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Lubimy filtrować i to bardzo. Oczywiście przez neta bo to modne i wygodne. Filtrujemy już od kilku lat, póki co wstępnie. A jeśli chodzi o zakochanie to podobno do niego jeden krok. Nie będę z tym polemizował, nie mam odwagi znając topikowe koleżanki. Na razie udaje mi się oprzeć .... choć prawdę mówiąc nie należę do mocno opierajacych się. W sumie to opiera mnie żonkila :p l Miłego popołudnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Ile czasu juz filtrujemy ? Pamietasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Nareszcie można usiąść przy lapku i jak mówi Zuzia, czas na kafe :D Widze, że filtrujemy dzisiaj w rytmach blusa, fajnie :) ale troche mi nie w głowie blusy bo mój brat w szoku:-o nawet troche widze podpity i załamany :(. To jego kolege ta tygrysica zagryzła w Zoo ! Brat opowiadał wszystko bo mój brat też tam pracuje i był akurat w pracy. Ten kolega wszedł razem z kierownikiem skosić wybieg tygrysów a tygrysica wyskoczyła z trawy, takiej do kolan. Kolega brata trzymał kosiarke i jego zaatakowała, upadł, zasłonił się rękami to mu je zmiażdżyła jednym kłapnięciem, potem przegryzła gardło i zawlekła kawałek w trawe, no horror:-o, ponoć o tej porze o 7:30 nie miała prawa być na wybiegu, ktoś albo jej nie zamknął wieczorem albo otworzył rano zapadnie na wybieg. Kierownik pod opieką psychiatry... wprawdzie brat tego nie widział bo był trochę w innym miejscu ale jego koledzy widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jesli kosiarka byla wlaczona to tygrysica mogla byslec , ze to zwierz , ktory walczy i dlatego zaatakowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa świeża więc dużo nie powiedzieli w tych Faktach. Brat więcej powiedział. Zuzia, podobno pracownik nie zdążył włączyć tej kosiarki. o Co do filtrowania to owszen też lubię ten temat, piszę już tu przecież 3 lata. Ciekawe jak by to było gdyby było flirtowanie? To niesprawiedliwe! Facet może mówić, że nie może się oprzeć a u kobiety to coś nieobyczajnego :-O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jesli zwierze nie czuje sie glodne ani zagrozone to nie powinno zaatakowac. Tygrysy to koty. Koty nie atakuja jesli nie ma takiej potrzeby. Filtrujemy tu i filtrujemy. Flirtowac tez mozna ale to by chyba nieco popsulo nastroj tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×