Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Przychodzi baba do lekarza. - Panie doktorze, chciałam... - Proszę się rozebrać. Gdy kobieta się rozebrała, lekarz pyta: - No i co pani dolega? - Nic, ja chciałam tylko zapytać, czy pan doktor nie potrzebuje ziemniaczków na zimę... :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza.Ten rozpoczyna badanie i pokazuj***abie trójkąt. - Z czym to się pani kojarzy? - Z seksem - odpowiada baba. - A to? - pyta lekarz pokazując koło. - Z seksem. - A to? - lekarz demonstruje kwadrat. - Z seksem. - Cierpi pani na obsesję seksualną - pada diagnoza. - Ja?!! Przecież to pan mi te wszystkie świństwa pokazuje! :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) ja też nie rozumiem ale może w tej brodzie jest jakiś urok :D albo może powodzenia tego pana trzeba szukać w przyczynie z której to powodu broda jest ciagle mokra :D A kto to jest K.M. ? l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o Już baba przyszła na topik ;) :D Nie miała baba kłopotu to się zapisała na kurs jazdy ;) to był lekarz który kasował od każdego z grupy 125 zł, więc wszyscy byliśmy zdrowi i zdolni :D tez się nastawiłam na rozbieranie a tu klapa :P :D ale pierwszy manewr zrobiłam, teraz potrzebuję fote i do Wydziału Komunikacji po ten profil kierowcy, dopiero z tym można przystąpić do zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym, że teraz na tapecie laptopa muszę mieć znaki drogowe, testy itd a filtrownie i inne rozrywki muszę ukrywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge tego pojac :D Bedziesz saama daj cynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,wlasnie przeczytalam jak mozna uratowac 'przebita'smietane . Wlac do miski odrobine swiezej ,nieubitej smietany i wymieszac gumowa szpatulka .Proces powtorzyc ,dopuki wszystkie grudki nie znikna .:-) Takze na wszelki wypadek trzeba zaopatrzyc sie w gumowa szpatulke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ja dzis znikne po angielsku :-) Nie zauwazycie :-) Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tal Cal ,ale czy tym zaspokoilabym glod .No chyba ze wyzlopalabym caly garnek tego rosolu ,a ja najbardziej lubie marchewke z niego 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wygralas i Saam z ta zupa ewentualnie tez .Moze sie znieczule ta zupa chmielowa i przespie te najgorsze 3 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,ja juz to przechodzilam ok 10 razy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) skoro Ty płaciłaś to mogłaś wymagać aby lekarz się rozebrał :D l Danusiu :) dzięki za radę ale wydaje mi się że mam wystarczającą wprawę w tej czynności :p l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×