Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Ja znikam po polsku :classic_cool: l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych dziwacznych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Wstawaita! :D jako i ja wstałam ;) :D zapowiada się ciężki dzień i pogodowo i pracowo więc trzeba zebrać siły fizyczne i psychiczne i do boju!!! o a tymczasem miłego dnia :) może na osłode dzisiaj wypłacina wpłynie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Hoł ,hoł Cal ,ciekawe kto wczesnej wstal :-p Nie widze dzis zadnego swieta w moim kalendarzu ,wiec zrobmy moze Swieto Wyplaty Cal :-) Jesli dzis wplynie ,stawiasz ,ok.? Dobrego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocno zarobiony byłem, dopiero czas na śniadanie l dzień dobry ! :) l cześć Celinko 🌻 l hej Danusiu 🌻 l Świętować można dopiero jak wpłynie. A przecież jeszcze nie zaksiegowane. Ja też oczekuję z niecierpliwością bo to pierwszy przypływ gotówki w tym roku i pierwszy po podwyżce :classic_cool: niestety nie takiej jakiej oczekiwałem ale zawsze to coś. Jednak u mnie zwykle to jest dziesiąty dzień miesiaca więc jeszcze trochę. l Dzisiaj można świętować : – Dzień Elvisa Presleya - Dzień tych co najbardziej się Kochają l Udanego czwartkowego popołudnia :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich którym już się zdarzyło kochać najbardziej a także dla wciąż wyczekujących trochę poezji l "Rozmowa liryczna" l - Powiedz mi jak mnie kochasz. - Powiem. - Więc? - Kocham cię w słońcu. I przy blasku świec. Kocham cię w kapeluszu i w berecie. W wielkim wietrze na szosie, i na koncercie. W bzach i w brzozach, i w malinach, i w klonach. I gdy śpisz. I gdy pracujesz skupiona. I gdy jajko roztłukujesz ładnie - nawet wtedy, gdy ci łyżka spadnie. W taksówce. I w samochodzie. Bez wyjątku. I na końcu ulicy. I na początku. I gdy włosy grzebieniem rozdzielisz. W niebezpieczeństwie. I na karuzeli. W morzu. W górach. W kaloszach. I boso. Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą. I wiosną, kiedy jaskółka przylata. - A latem jak mnie kochasz? - Jak treść lata. - A jesienią, gdy chmurki i humorki? - Nawet wtedy, gdy gubisz parasolki. - A gdy zima posrebrzy ramy okien? - Zimą kocham cię jak wesoły ogień. Blisko przy twoim sercu. Koło niego. A za oknami śnieg. Wrony na śniegu. l Konstanty Ildefons Gałczyński l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam 🖐️ Podwyzka jakaby nie byla ,nie bedzie taka jakiej bysmy sobie zyczyli 😭.Ja nie otrzymalam podwyzki od ,ho .ho,ho i jeszcze dluzej :-) Wrecz odwrotnie ,czasem mam obnizke 'pensji :-) U mnie zmiana pracy nic by nie zdzialala :D Z tych wymienionych swiat to raczej nic nie bede obchodzila ,to juz wole czekac na wyplate Celinki ,pewnie nie zostawi nas o suchym p...u:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam Wszystkich. Swieto Wyplaty czyli Matki Boskiej Pienieznej. Daa jak Samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Heloł już mam z górki :) Daa , jeszcze nie ma wypłaty a może być wieczorem albo jutro. U nas szybko księgują, rzadko kiedy jest dokładnie dziesiątego.Zawsze wcześniej. Pięknie o kochaniu nawijacie;) ja coś nawinę jak będę przy laptusiu ;) o miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l hej Zuziu 🌻 wypłatowych pieniędzy to my już nie widujemy więc święto trzeba zmienić z Pieniężnej na Przelewową l Danusiu :) może powinnaś częściej i mocniej naciskać na pracodaawcę i wypracować sobie podwyżkę ;) l Celinkę pracująca pozdrawiamy a może już skończyła. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam - pieniadz jest pieniadz w gotowce czy w przelewie. Przelewowa za bardzo mi sie kojarzy z przelewaniem ... z pustego w prozne. Wole pieniezna. https://www.youtube.com/watch?v=ETxmCCsMoD0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo 🖐️ Nie wiem co powiedziec i czy powiedziec :-o Zuza ,chyba juz nie bede mowila nic na 'ten'temat ,nie chce Was straszyc .Kazdy przechodzi 'to'inaczej.Ja jestem slaba psychicznie i juz 'to'przezywam .Jeszcze wspomne ,ze najgorsze jest wypicie tych 4 litrow tego s.....a.Od dzis chodze glodna,a jeszcze zostalo kilka dni .W moim przypadku tak musze ,bo mam skomplikowane j.....to😭.Koniec ,kropka :-) Saam ,no jak mam zmienic pracodawce ,no jak ,musialabym wyprowadzic sie z domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Daa - trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza .dzieki .Jak przezyje ,to sie odezwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) ja nic nie mówiłem o zmianie :p sugerowalem tylko lepsze wykorzystanie l Zuziu :) będę się upierał bo pieniądz jest w zaniku. Następna moja propozycja to "Bankowej" l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam kciuki tym mocniej że na bez jedzenia wytrzymuję maksymalnie 4 godziny. Chyba że śpię to trochę dluzej :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Szukam jakis piosenek o kasie i bogactwie ale nie widze nic ciekawego. Pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pyłem księżycowym" l Pyłem księżycowym być na twoich stopach, wiatrem przy twej wstążce, mlekiem w twoim kubku, papierosem w ustach, ścieżką pośród chabrów, ławką gdzie spoczywasz, książką, którą czytasz. Przeszyć cię jak nitką, otoczyć jak przestwór, być porami roku dla twych drogich oczu i ogniem w kominku, i dachem co chroni przed deszczem. l K.I.G. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,myslalam ,ze zwialas z ta wyplata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×