Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
Gdzie oni są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu ;) Dzięki Daa za dobranockę :), przyda się bo poprzedniej nocy miałam kłopoty z zaśnięciem :( spokojnej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zapracowałem przy serniku na kruchym spodzie. W połowie będzie stracciatella bo postanowiłem spróbować jak będzie smakował sernik z czekoladą. Teraz pilnuję manewrując gałką od grzałek bo coś góra za mocno się rumieni a czasu pieczenia jeszcze sporo zostało. Spodu niestety nie widzę ale nie czuć aby się przypalal :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kandydatka SLD jest piękną kobietą i dlatego część Polaków może na nią zagłosować :D szans na zwycięstwo nie ma ale z pewnością zaistnieje w polityce i w kolejnych wyborach pewnie już dostanie się do parlamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoteryczka
52 ezoteryczka_isaura http://rytualymilosne.jimdo.com/ isaura666@buziaczek.pl Jeżeli pragniesz wyeliminować: - strach, niepewność - nerwice, stany depresyjne - problemy przekraczające możliwości organizmu - niewytłumaczalne przeszkody życiowe - aby czuć się bezpiecznie - łapać okazje -żeby życie układało się po twojej myśłi - by przyciągnąć odpowiednią pracę , wlaściwego partnera, pieniądze ,zdrowie - problemy przekraczające możliwości organizmu - uzdrowienić chorób fizycznych - pozbyć się niewytłumaczalne przeszkod życiowych - Uwolnić się od pecha, który ciągle Ci towarzyszy - Twoje Negatywne wspomnienia odejdą w zapomnienie - Jeżeli rzucił ktoś na Ciebie zły urok Uwolnisz się od niego! -uwolnienie od blokad: finansowych, seksualnych, kariery, miłości, komunikacji, - Chciałbyś poczuć się zdrowsza, lekka i energiczna - Napływ miłości, jaką odczujesz od świata, rodziny i partnera -stopniowo zaczniąć uwalniać się od uzależnień - Odzyskać radość życia, optymizm, wiarę w siebie i swoje możliwości To oczyszczenie energetyczne jest tym czego potrzebujesz... wszystkie sposoby zawiodły sprawdz mnie i moje możliwości i umiejętności Niewielkim kosztem szybko zaczniesz żyć szczęśliwym życiem Rytuały miłosne i inne na każdą okazję,uwalnianie od klątw MAGIA MIŁOSNA, RYTUAŁY MIŁOSNE/oczyszczanie aury/zabiegi antydepresyjne i antynerwicowe Rytuały miłosne na ozywienie miłości w aktualnym związku, wzbudzenie miłości, w celu znalezienia miłości,a także rytuały na osłabiania barier i przeszkód w związku, afirmacja zakorzeniająca się w podświadomości obiektu westchnień, rytuały całoroczne pt ''Węzeł miłości'' w celu odzyskania ukochanej osoby, przyciągnięcie drugiej połowy Przez wiele lat dzień po dniu poświęcałam i poświęcam mój czas dla osób zakochanych, które przez własne błędy, wpływ z zewnątrz lub nagromadzenie negatywnych energii utraciły ukochaną osobę. Drugim kierunkiem mojej praktyki są osoby samotne, które od lat bezskutecznie szukają swojej drugiej połowy. Każdego dnia otrzymuję listy z prośbą o pomoc. Każda sytuacja jest inna, gdyż każdy człowiek jest indywidualistą i to, co tworzy może być podobne, ale nigdy nie jest takie samo, jak działania lub twory innego człowieka. Każdy związek, każda miłość jest inna i niepowtarzalna. Wiem, że otrzymałam te nadprzyrodzone właściwości i nadzwyczajną energię by pomagać innym, ale jestem tylko człowiekiem, który nie może pomóc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) myślę że nie tylko cześć Polaków zagłosuje ale również czesc Polek. Jak by nie było to nie tylko ładna ale przede wszystkim pierwsza kobieta startująca na urząd. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za takie pieniądze to ja też mógłbym odstawiać rytuały miłosne. Szkoda że nie mam wiedzy szerszej w tym temacie l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy wszystkm życzę :) l kolorowych chronionych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) o Daa :) czytałam i wiem, że takie głodowanie ma też swoje korzystne działanie na organizm. Ja bym chciała a nie mam kiedy...bo na głodniaka iść do pracy się nie daa ;) dzięki za ładne piosenki :), u mnie leje deszcz . o Wczoraj dopiero późnym wieczorem obejrzałam o jakim ogórkowym prezydencie rozmawialiście? bo pojęcia nie miałam. Jak dla mnie to by była miła odmiana w polityce bo preferuję młodych kreatywnych ludzi. Ale gdy inne ugrupowanie wysunie kandydature młodego, mądrego przystojniaka to szanse Magdy zmaleją bo jednak kobiet jest więcej ;) :Dtych wybierających... o pomyślnej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l Mnie na razie roztkliwianie nie e głowie bo dzisiaj mam nietypowy dzień. Oczekuję na wizytę mojego proboszcza dobrodzieja. Liczę nie tylko na wspólne zaśpiewanie kolędy ale również na pozytywne omówienie ważnej sprawy. l dzień dobry ! :) l cześć Danusiu 🌻 l hej Celinko 🌻 l U mnie "dzień się moczy jak niemowlę". Fakt że obecny rok jeszcze młody ale to nie powód do usprawiedliwiania połączenia deszczu z wiatrem. l sympatycznego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Saam 🖐️ Najwazniejsza sprawa - koperta przygotowana ,oczywiscie nie pusta ?.Juz kiedys pisales o zmianach w rodzinie w tym roku i dzis bedzie rozmowa z plebanem :-).Mysle ,ze nie w sprawie rozwodu :D ,a wrecz odwrotnie :-).Pomyslnego wyniku rozmow Ci zycze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
a ja jeszcze czekam l cześć Zuziu 🌻 l hej Elizko 🌻 l U mnie znowu wichura. Współczuję plebanowi i ministrantom przemieszczania się pomiędzy domami. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się dotrzeć do ostatniej lub jednej z ostatnich stron starej filtrowni. Spróbuję ją wkleić bo więcej takiej prostej możliwość nie będzie chyba. A to przecież już historia l l filtrowanie Poprz. 1... 2164 Nast. Daa dziś Jeszcze za wczesnie jak dla mnie ,ale czytam ksiazke ,i pisze i ogladalam kabaret ,istny miszmasz w życiu piękne są tylko chwile .... Zgłoś› calinessa1 dziś Daa mnie kierownictwo pochwaliło, ze taka usmiechnięta jestem a ja się z tego śmiałam i nie mogłam przestac życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› saam dziś Celinko czyli co radzisz, najpierw sex a potem szukać sposobu na zakochanie ? l Lampki pewnie będą w kawałkach więc niech już zostaną tam gdzie poleciały l l Zgłoś› Daa dziś Choc jeszcze nie ide spac ,ale juz na dzis zakoncze nasze spotkanie ,poniewaz slysze 'matka ,daj komputer',hehe ' w życiu piękne są tylko chwile .... Zgłoś› calinessa1 dziś to ja przefiltruję nas na jasną stronę 2164 życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› gość dziś niesmaczne bajki dziecko takie lubi? Zgłoś› calinessa1 dziś Dobranoc Daa życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› saam dziś Celinka coś rano wspominała o wcześniejszym chodzeniu spać. Nawet mi się spodobał ten pomysł choć tak do końca nie było sprecyzowane kto z kim będzie zasypiał Jednak chciałem zauważyć że już po 23 a w lóżkach ciągle pusto. l l Zgłoś› calinessa1 dziś Saam najlepiej gdy to wszystko jest w parze życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś to chyba jedna wielka ruletka życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś bo co z seksu gdy nie ma uczucia życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś albo z uczuć gdy nie ma dobrego seksu życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś nie ma jednej recepty życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś to też zależy od ludzi, czego potrzebują życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś jakie mają oczekiwania życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś i co im wystarczy życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś filtry, filtry przetykajcie się!!!! życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› saam dziś To ja korzystając z ciemnicy już się tam wybieram czem predzej. Zobaczę kto przyjdzie l dobrej nocy wszystkim l kolorowych niekoniecznie wieczorynkowych .... l do jutra l l Zgłoś› Ziel_ona dziś Saam przepchalam...jasnosc ciemnosc...bosze dobrze ze pchalam co trzeba Zgłoś› calinessa1 dziś no i można iść spać Saam dobrze, że mi przypomniałeś dobranoc wszystkim słodkich snów życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› Ziel_ona dziś ...no tak imnie tu sama zostawili Zgłoś› Ziel_ona dziś to erotyczno uczuciowych snow ...wlasnie sobie poczytam przypomne pewien senny temacik Dobranoc Zgłoś› Poprz. 1... 2164 Nast. Odpowiedz na ten te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się dotrzeć do ostatniej lub jednej z ostatnich stron starej filtrowni. Spróbuję ją wkleić bo więcej takiej prostej możliwość nie będzie chyba. A to przecież już historia l l filtrowanie Poprz. 1... 2164 Nast. Daa dziś Jeszcze za wczesnie jak dla mnie ,ale czytam ksiazke ,i pisze i ogladalam kabaret ,istny miszmasz w życiu piękne są tylko chwile .... Zgłoś› calinessa1 dziś Daa mnie kierownictwo pochwaliło, ze taka usmiechnięta jestem a ja się z tego śmiałam i nie mogłam przestac życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› saam dziś Celinko czyli co radzisz, najpierw sex a potem szukać sposobu na zakochanie ? l Lampki pewnie będą w kawałkach więc niech już zostaną tam gdzie poleciały l l Zgłoś› Daa dziś Choc jeszcze nie ide spac ,ale juz na dzis zakoncze nasze spotkanie ,poniewaz slysze 'matka ,daj komputer',hehe ' w życiu piękne są tylko chwile .... Zgłoś› calinessa1 dziś to ja przefiltruję nas na jasną stronę 2164 życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› gość dziś niesmaczne bajki dziecko takie lubi? Zgłoś› calinessa1 dziś Dobranoc Daa życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› saam dziś Celinka coś rano wspominała o wcześniejszym chodzeniu spać. Nawet mi się spodobał ten pomysł choć tak do końca nie było sprecyzowane kto z kim będzie zasypiał Jednak chciałem zauważyć że już po 23 a w lóżkach ciągle pusto. l l Zgłoś› calinessa1 dziś Saam najlepiej gdy to wszystko jest w parze życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś to chyba jedna wielka ruletka życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś bo co z seksu gdy nie ma uczucia życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś albo z uczuć gdy nie ma dobrego seksu życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś nie ma jednej recepty życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś to też zależy od ludzi, czego potrzebują życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś jakie mają oczekiwania życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś i co im wystarczy życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› calinessa1 dziś filtry, filtry przetykajcie się!!!! życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› saam dziś To ja korzystając z ciemnicy już się tam wybieram czem predzej. Zobaczę kto przyjdzie l dobrej nocy wszystkim l kolorowych niekoniecznie wieczorynkowych .... l do jutra l l Zgłoś› Ziel_ona dziś Saam przepchalam...jasnosc ciemnosc...bosze dobrze ze pchalam co trzeba Zgłoś› calinessa1 dziś no i można iść spać Saam dobrze, że mi przypomniałeś dobranoc wszystkim słodkich snów życie nie polega na oddychaniu ale na pięknych chwilach, które wstrzymują oddech... Zgłoś› Ziel_ona dziś ...no tak imnie tu sama zostawili Zgłoś› Ziel_ona dziś to erotyczno uczuciowych snow ...wlasnie sobie poczytam przypomne pewien senny temacik Dobranoc Zgłoś› Poprz. 1... 2164 Nast. Odpowiedz na ten te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolęda już pod znakiem zapytania. Nie ma elektrycznośc****ewne linię zerwało l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kto tu spamuje i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,ale sie napracowales ,lol :-) Mysle ,ze ksiadz nie przepusci takiej okazji ,a koperty ? Wezmie swieczke i trafi :-) U nas tez wichura ,az dudni .Oby i tu nie wsiakla elektrycznosc ,bo co bede robila .Kto nie cierpi na bezsennosc ,poszedlby spac ,a ja ?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) to historyczno - obyczajowy spam :classic_cool: doczytaj, na początku tamtego posta jest wytłumaczenie. l Danusiu :) miałaś rację, spotkanie koledowe było nastrojowe, tylko przy swiecach. Udało mi się pozbyć koperty :D Sprawa też załatwiona, oczywiście wstępnie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez moga byc egipskie ciemnosci ,bo juz mruga swiatlo 😭.Przygotowalam swiateczna swiece na wszelki wypadek . Przez chwile nie bylo internetu .Slychac strazackie wozy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o migawka historyczna...a ja przez chwile pomyślałam że mam jakieś halucynacje :D bo w telefonie nie to saamo co w laptopie Zielona :) czy Ty gdzieś blisko mnie mieszkasz bo u mnie tez 4 pory roku tej zimy ;) a dzisiaj deszczowa wiosna +6 stopni, tylko patrzeć jak się trawa zazieleni :) o do później bo musze lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) :D odnalazłem Was ;) :D u mnie też dziś zielono na trawnikach.. a wiatr zaczyna niebezpiecznie się rozpędzać...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co ty nie powiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Oli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×