Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Jestem ciekawa jak dlugo bedziemy przechodzic na nastepna strone bez problemu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może gdy kafe wszystkie piętrowce zlikwiduje to będzie w miare, widać preferuje budownictwo parterowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś mi się obiło o oko, że wklejanie czegoś co jest czyjąś własnością autorską a ktoś to kopiuje i rozpowszechnia może pociągać takie konsekwencje w usuwaniu tematów. Ale ile w tym prawdy i skąd wiadomo co można kopiować jeśli jest w necie ?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z blogow z przepisami ,to wiem ,ze nie wolno ,zreszta tam sa takie informacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na zlosc wszedzie widze jedzenie .Jesc ,jesc mi sie chce 😭 Ide do wanny ,bo jutro juz moze nie bede miala sily i nie bede sie myc :D Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zamykam peleton uciekających :classic_cool: po mnie raczej juz tylko cisza l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych rockendrolowych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o wiem, wiem Daa coraz bardziej głodna a gdy Polak głodny to wiadomo...:-O Saam :) zarobiony😭, pewnie nie ma czasu się...podrapać :D o inni realizują się gdzie indziej :( o życząc dobrego dnia :) oddalam się czekając na lepsze czasy ;) i na więcej własnego wolnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l właśnie mogę się podrapać :classic_cool: mam na to kwadrans, może nawet z hakiem. l dzień dobry ! :) l hej Celinko 🌻 l Szybko tydzień zleciał i już weekend za pasem. Fajnie bo już mi sie marzy odpoczynek. l Dzisiaj Dzień Ligi Ochrony Przyrody A nawiasem zapytam czy ludzie zaliczają się do przyrody ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sie podziała stara filtrownia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filtrownia jest rodzaju żeńskiego. Nie wypada mówić że "stara" :p Może właśnie z tego powodu przeszła metamorfozę i jest jaka jest ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochrona przyrody to nie wymysł naszych czasów. Już Kazimierz Wielki miał świadomość że lasy są nadmiernie wyniszczane. Zygmunt Trzeci chonił tury a Jagiełło stare dęby i cisy. Zygmunt Stary wziął pod opiekę sokoły, łabędzie i bobry. l Liga Ochrony Przyrody została założona 9 stycznia 1928 roku. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dzien dobry. Mowi sie tyle o ochronie ale co tak naprawde robimy w tym kierunku?Ja mysle ze przy ochronie przyrody duze znaczenie ma niezasmiecanie jej. Bo nie czarujmy sie. Zwaly smieci, porzucone puszki, butelki, papiery i plastikowe opakowania najbardziej niszcza przyrode. Niszcza nasze srodowisko. W Holandii sa specjalne smietniki w formie wielkich kolorowych stworkow, ktore mowia "dziekuje" lub sie usmiechaja kiedy dziecko wrzuci do nich smiec. Dzieci od malego ucza sie ze to fajna zabawa wrzucac smieci do kosza a nie tylko rzucac dookola siebie. Czy nie mozna tak zrobic w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mam teraz chwilkę na podrapanie się ... wydaje mi się że człowiek jako ssak to też przyroda, kobiety jak kwiaty, mężczyźni jak ....no właśnie jak co ?może jak drzewa od dzisiaj przez 3 dni gram w orkiestrze świątecznej, mam swoją puszkę i serduszka dla ofiarodawców ;) moja firma podjeła sie współpracy i jesteśmy chcąc niechcąc wolontariuszami. o Gość :) a Ty widocznie ze "starej"filtrowni, że wspominasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor (nie moj 😭 ) Jesli przezywam juz to co mnie czeka ,opowiem dowcip :-) 'W szpitalu pielegniarka ma ogolic -8o-letniego pacjenta przed operacja .Konkretnie chodzi o pachwiny.Rozbiera pacjenta i widzi ogromny interes .Nie moze powstrzymac sie od uwagi : Dziadku ,alez to prawdziwy mlot! Dziadek dumnie : Jeszcze 10 lat temu wieszalem na nim wiadro z woda i przenosilem 100 metrow od studni do domu bez uzywania rak . A teraz to sie juz niestety nie udaje ? Ano nie ,kolana po drodze wysiadaja Spokojnego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l hej Zuziu :) masz rację, zdecydowanie za dużo śmieci wytwarzamy i za dużo ich porzucamy. Widać to dobrze wlaśnie dzisiaj bo mocne porywy wiatru jedne smieci zamiatają a inne wyciągają z zakamarków. Z edukacją ekologiczną wydaje mi się że jest lepiej niż kiedyś. Widzę to po sobie i wyciągam szybko wniosek że jeszcze jestem edukowalny :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danusiu 🌻 nie wiem czy będzie to pocieszające ale do głowy przychodzi mi niedawno zasłyszane : "aby mogło być lepiej najpierw musi być gorzej" Wspieram Cię duchowo :classic_cool: l Fajny dowcip. Ciekawe na ile ma odzwierciedlenie w rzeczywistości ? Mnie też coś nogi bolą. Na szczęście wodę mam w kranie :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odgrzewany i już nie smaczny kotlet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc ,przeciez nie pisalam ,ze ten dowcip to jego debiut :-) Saam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
SAM - ja znam troche inne: "nigdy nie jest tak zeby nie moglo byc gorzej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem dzisiaj Wiadomości ze względu na wydarzeniawe Francji. Jednakże moją uwagę zaprzątnęła pewna kandydatka. Chyba już wiem na kogo będę głosował w najblizszych wyborach prezydenckich ;) w historii RP nie było ciekawszego kandydata. Oby tylko nie podpadła lub oby nie pojawił się jeszcze ciekawszy kandydat. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celince zazdroszczę udziału w orkiestrze. Jednocześnie ostrzegam ją aby zbytnio się nie rozpędziła i swojego serduszka nie oddała jakiemuś przystojnemu ofiarodawcy :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,akurat ta kandydatka jest 'obrabiana 'na Super Stacji :-) Bardzo ,bardzo przystojny bylby prezydent gdyby ja wybrano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona fajna...ale ten ogórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam pewna rodzine Ogorkow :-).Nazwisko dobre jak kazde inne .A Kowalska ,czy Baran ,lub Kapusta -to troche smieszne .Ale nikt nazwiska nie wybiera ,tylko otrzymuje w spadku :-) Prezydentka Kapusta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal przepadla w znakach drogowych :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×