Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
to buraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzież mój poprzedni post? ponawiam : l dobry już wieczór l hej Zuziu obiad widziałem wcześniej ale dopiero teraz mogę podziękować. Wszystko dobrze ale jeden kotlet to za mało. Wirtualny romans - to było tak dawno że trudno już sobie nicki przypomnieć. Trzeba tam kiedyś zajrzeć. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariibell
Dobry wieczór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ike 2010.03.17 romans....... czasami po prostu kobiety lepiej rozumieją się z facetami i daleko takiej znajomości do romansu x Bardzo madre zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego giną moje posty ? Muszę ponowić odpowiedź dla Danusi bo też zniknęła. l cześć Olivier co tak skromnie, tylko jeden utwór ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu masz rację z kaloriami, do tej pory jeszcze mnie trzymają w sytości. Ale paczka była mała i troche zostawiłem a jutro. Dlatego jednak trzeba iść na gołąbka. Tym razem są ubrane. Nawiasem mówiąc wiem że chipsy są trujące. Palacze też znają prawdę o papierosach. Jednak ktoś musi wspierać odpowiednie grupy producentów. Za kierownica trudno konsumawać pomidorowa z makaronem Chipsy prawie saame z torebkina siedzeniu pasażera wskakuja do otwartej paszczy l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy wzzystkim :) l kolorowych bezpiecznych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba podpadłam Gospodarzowi nieusprawiedliwionymi dniami nieobecności. :O Dobrze, że mnie za to do lochu nie wtrącił. :p I Dobrej nocy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sok z malin. :) Nie udało się wkleić fotki, uznane zostało za spam. Zaraz, zaraz, spróbujemy inaczej, może się uda. No i się nie udało, przykro mi Danusiu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pozostałych owocowe koktajle :) Ferdżi, Magda, Zuzia, Oli i każdy chętny. :) https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQrTmlVDRl9EmCd2xZpwJQsfNtD68NbNcagm7YcEMSRJKLamccLPQ Nie wiem w czym gustujecie więc pomyślałam o koktajlach, liczę jednak na Waszą podpowiedź. ;) I A tu trochę słodkiego gdyby naszła kogoś ochota na małe co nieco: :D http://us.123rf.com/450wm/audiohead/audiohead1205/audiohead120500059/13605179-kola%C5%BC-dziewi%C4%99ciu-r%C3%B3%C5%BCne-torty,-desery-i-ciasta-i-kawy-espresso.jpg I Smacznego i na zdrowie wszystkim. ;) I Wyjątkowego dnia dla Was tak jak Wy jesteście wyjątkowi. ;) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o gościach to już nikt nie pamięta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Gościu, :) przeczytaj proszę uważnie post nad Tobą a potem poczęstuj się koktajlem i słodkościami. ;) Napisałam: "i każdego chętnego" więc i dla Gości. :) Smacznego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie się podziały Da i Cal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Gościu, :) przeczytaj proszę uważnie post nad Tobą a potem poczęstuj się koktajlem i słodkościami. ;) Napisałam: "i każdego chętnego" więc i dla Gości. :) Smacznego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wcięło post. :O Przykro mi Gościu, :( miałam dla Ciebie odpowiedź i poszło w eter. Poczęstuj się proszę na co masz ochotę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś podchodzę do lapka tanecznym krokiem ;) o Dzień dobry :) o Ja aktualnie gotuję duży gar ogórkowej na indyczych skrzydłach i oczekuję na telefon od operatora Orange. Przysłali mi nowy dekoder ale mam mały problemik bo nie chce się on jakoś zgrać ze starym liveboxem i moim telewizorem w rezultacie czego nie działa. Będziemy zatem zdalnie przez telefon poczyniać pewne kroki(nie taneczne:D) by zadziałało. O tym tańcu to tak wspominam bo dzisiaj Dzień Tańca :) o pozdrawiam aktywną już Meri i Gości i dziękuję za herbatkę🌼. Interesująca kompozycja o ile są w niej prawdziwe elementy owoców :) uwielbiam ananasa na żywca, z puszki, suszonego i kandyzowanego. o miłej środy życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się pomieszało, najpierw postów nie widać mimo odświeżania strony a potem nagle się pokazują :O Trudno, ważne, że Gość a może Goście nie odeszli głodni. :D I Do późna. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×