Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Goście saami sobie winni że nie chcą usiąść do stołu tylko icognito i na chybcika l l dzień dobry ! :) l cześć Marii 🌻 trochę się opóznilem ale i tak południe to najlepsza pora na kawę. Dziękuje za kawowy komplet :) l hej Celinko 🌻 mam nadzieję że nie będziesz tańczyć tak jak zagra Ci operator. Stawiaj swoje warunki, z pewnością je doceni. l U mnie sporo chmur ale słońce czasem daje radę się przebić. Synoptyk regionalny obiecał że dzisiaj padać nie będzie. l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie trochę wolnego czasu, mogę wrócić do tego na co wczoraj go zabrakło. l Marii :) wcale mi nie podpadłaś. Po prostu wydawało mi się że byłaś wcześniej w ciągu dnia. Chyba pomyliłem Ciebie z Agnieszką DB. Ale do lochów w sumie moglabyśna chwilę trafić, tak na wszelki wypadek :p l l Ktoś wczoraj wkleił link do wirtualnego romansu i ciekawy cytat. Pierwsza strona pewnie nic nikomu nie mowi, nie ma tam znajomych nicków. Dawno tam nie byłem. Nawet można powiedzieć że zapomniałem o dawnym topiku. Trzeba tam zostawić pozdrowienia, może czasem ktoś zagląda z dawnych znajomych. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. Praca praca praca praca. Straczy , bo mnie wyrzuci jako spam. Ladna pogoda dzisiaj , pora na spacer. Maz dzieci wirtualny romans.... jakie to dawne czasy. Ike napisala bardzo madre zdanie. Jak juz czlowiek ma za soba jakies doswiadczenie to znajomosci nabieraja innego kolorytu. Obiad dla glodnych. Dzisiaj wystawny z okazji odswiezenia starego topiku. http://img.zszywka.pl/1/0147/w_4625/kuchnia/pieczony-schab-na-wielkanocny-obiad.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A po obiedzie zapraszam na szampana. Wypijmy wirtualny toast za to ze nadal sie tu spotykamy , wspieramy , ze mozemy na chwile usiasc po pracy i wypic wspolna wirtualna kawe. Za wirtualne towarzystwo , za topik , za nasze zdrowie. http://th.interia.pl/20,g153b6b22779067/i1027285.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham z pracy ale widzę, że nasze topikowe dziewczyny zabłądziły w tych lochach😭 jak by tu im pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się dzisiaj zasiedzialem w pracy, koniec świata. Może nie tyle sie zasiedzkalem co mnie zatrzymano. Ale pora do domu. l hej Zuziu 🌻 nie martw się, nic się nie zmarnuje. Nawet konis z kopytami bym zjadł. I wypił może morze nawet. l Celinkę pracującą pozdrawiam l Także tych którzy w lochach za karę siedzą l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyskoczyłam z tymi linkami jak Filip z konopi i zapomniałam o przywitaniu. :O To teraz ładnie mówię dobry wieczór i zarazem dobranoc bo czas na poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) o ja tam nic nie mogę obejrzeć😭 gdyż zablokowałam w laptopie treści erotyczne i ,,zonk,,!!! zapomniałam jak to zrobiłam :D nie chce mi się teraz grzebać w ustawieniach... może w telefonie się uda :) a jak nie to saama sobie zatańczę ;):P o Zuzia ostatnio szaleje z jedzonkiem i kalorii nie liczy a lato idzie ;) ale topikowy toaścik można sobie chlapnąć do poduszki :P o dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy :) l kolorowych tanecznych .... l do rana l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tańce przytulańce najlepsze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani zrobiłam sobie dwa dni laby od Filtrowni, ale wróciłam z wyjazdu grzecznie we wtorek w nocy. Wczoraj nie wchodziłam, bo musiałam parę spraw przemyśleć i zastanowić się, czy mój pobyt na tym forum ma sens. Na razie jeszcze jestem, ale chyba zaczynam za bardzo uzewnętrzniać swoje emocje i to zapewne dla Was jest męczące a dla mnie niepotrzebne. Przepraszam Was za moje ostatnio, bardzo emocjonalne wpisy. Na razie się pożegnam i życzę wszystkim pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Nawet nie bede usprawiedliwiac mojej nieobecnosci ,poniewaz to juz jest to nudne . Dobrze ,ze dzis mam 'klepki 'jako tako poukladane (poki co),bo mam mnostwo roboty .Oczywiscie gotowanie ,pieczenie itp. Meri ,dzieki ,tak bardzo wczoraj zatroszczylas sie o nas 👄 Ferdzi ,nie mow tak ,jakos nie wyobrazam sobie aby Cie z nami nie bylo 😭 Musze isc do sklepu pod domem po ulubiony rodzinny chleb :-) Dzis planuje upiec sernik z mlekiem z tubki ,ktore to kupilam na swieta Bozego Narodzenia,a pieklam ten inny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o witam Dziewczyny Ferdzi :) miałaś sie przecież odstresować a tu coś nie bardzo😭 przychodzimy tu pogadać dla relaksu a nie nakręcać smutki. Bez Ciebie topik straci swój urok, myślę, ze to chwilowe i będzie jak zawsze ok ;) :) o Daa :) ja będę jutro piekła sernik bo mam jeszcze wiaderko sera z przed Wielkanocy. Kupiłam dwa gdyby coś nie wyszło :D ale wyszło więc trzeba ten zużyć bo data ważności już minęła kilka dni temu :-O mam chęć zrobić taki zebrowaty jak Saam, liczę, że może ktoś mi podpowie w wolnej chwili z tym czekoladowym kolorkiem ;) o miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam juz ze sklepu . Cal ,moje mleko w tubkach tez kilka dni temu stracilo waznosc ,ale posmakowalam i jest dobre .Najgorsze jest to ,ze do tego sernika trzeba uzyc twarogu w kostce ,a mi sie nie chce krecic 😭 Wiele osob podjada to mleko ,ale u mnie nie ma chetnych ,wiec musze piec ten sernik . Ide smazyc nalesniki z serem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita Was wita Marek wróżbita! :classic_cool: Wróżę na długi weekend pogodę 30 stopni. To znaczy w piątek 10, w sobotę 10 i w niedzielę 10 l Ale mam jazz dzisiaj w pracy, od samego rana. Właściwie to ciągnie się od wczoraj. Z jakiej racji skoro Dzień Jazzu tylko dzisiaj a ja za tym gatunkiem muzyki nie przepadam. Ale pewnie by znalazł przyzwoity dla ucha kawałek. l cześć Ferdzi 🌻 ja nie widzę nic problematycznego w Twoim pisaniu ale ocena oczywiście należy do Ciebie. l hej Danusiu 🌻 nie ma obowiązku usprawiedliwiania nieobecnosci. Chodzily słuchy że przebywasz w lochach l witaj Celinko 🌻 sprawa prosta : przed dodaniem piany z białek i ubitej śmietany masę dzielisz na pół. Do jednej trzeba dodać 3 - 4 łyzeczki kakao i rozmieszać. Następnie dodać do każdej cześci po połowie piany i śmietany i delikatnie ręcznie wymieszać. Jednak aby ucelować z taką saamą gęstością jasnej i ciemnej części do kakaowej trzeba dodać trochę więcej niż połowę. Najlepiej jest zostawić troszkę mokrych składników i na koniec po wymieszaniu jeszcze raz porównać gęstość i ewentualnie korygować. Wylewać lyzkami na środek blachy na rozłożone biszkopty. Najpierw po cztery łyżki i stopniowo zmniejszać do jednej Ja miałem prostokątną blachę bo potrzeba jest dość duża. Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) ładnie wygląda ten sernik, zobaczymy jak Tobie wyjdzie. Generalnie jestem przeciwniczką przetwarzania żywności i te mleko z tubki mnie odstrasza :D gdyby nie to, że muszę gotować dla M moje żywienie by wyglądało pewnie jak dla....małpy :D o Saam :) dużo kombinowania😭, ja to myślałam, że kakao dodam do połowy ostatecznie zrobionej masy. Tak jak np. do babki marmurkowej. Kakao jest przecież leciutkie :) bardziej mnie interesuje wylewanie by wyszedł efekt zebry. Ale Ty masz większe doświadczenie więc teraz muszę to przemyśleć ;) o Kurcze, boli mnie dziwnie lewa ręka a nie mogę sobie przypomnieć bym coś dźwignęła nią lub robiła innego w afekcie😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) jeżeli dodasz kakao na końcu to będziesz musiała go rozmieszać raczej mikserem. W trzeba delikatnie mieszać gdy już jest dodana piana i puch ze śmietany. Chyba że potrafisz delikatnie.,Ale masa ciemna będzie wtedy gestsza. Przy tej metodzie to ja bym rozmieszał kakao z gorącą wodą i ostudził. Jak wylewać napisałem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,cos napisalam odnosnie zywnosci takiej czy innej ,ale skasowalam ,moglabys to zle odebrac :-p A w tym mleku nic zlego nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,spojrz na k/u/c/h/n/i/a/w/a/n/i/l/i/o/w/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowe pendolino
Calinesso - ja proponuję( sprawdzone wielokrotnie) dodać do połowy porcji sernika nutellę lub podobny krem. Dodajesz na samym końcu w ten sposób , że wrzucasz cztery łyżki czubate nutelli do głębszej miseczki czy pojemnika dodajesz tyle samo łyżek gotowej już do pieczenia masy serowej i miksujesz a potem dodajesz to do tej częsci która ma być kakaowa i albo delikatnie mieszasz drewnianą łyżką czy łopatką albo najmniejszymi obrotami miksera . I nie bój się że rozbijesz za bardzo pianę. Im mniej napowietrzony pianą sernik tym lepiej bo nie popęka. A żeby wyszła zebra , lejesz na srodek formy dwie łyżki jasnej masy , potem w srodek tej masy lejesz dwie łyżki ciemnej masy i tak naprzemiennie dopóki masy się nie skończą :). U mnie ostatnio był dodawany do ciemnej części krem czekoladowo-orzechowy z terrawity a do masy jasnej cukier migdałowy . Sernik był przepyszny , wszyscy goście którzy mieli okazję go sprubować prosili o przepis . Smacznego życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×