Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Dobry nastrój nie jest zły :D Wiesz, Ferdzi może sandałki przypasują :) Ja też kupiłam co chciałam i jeszcze więcej :D ale wszystko potrzebne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na dworze jest nieprzyjemnie ,idac z domu pare metrow na parking zmarzlam bo sie za lekko ubralam .W domu mamy cieplo bo grzejniki grzeja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze isc przyprawic nogi kurczakowe na jutro do pieczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mykam bo M będzie nadciągał z pracy i muszę go dzisiaj wykąpać :D no chyba że wziął w pracy prysznic to nie trzeba będzie się trudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz na mysli plecy ,czy cos jeszcze innego ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy zycze wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l I nie zdążyłen zapisać się w sobote. Za to machne nieudzielnie i lecę spać. To byl trudny i pracowity dzień. dobranoc :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry niedzielnie U mnie pochmurno, ale słońce dzielnie zaczyna walczyć z chmurami, czy uda się wygrać tą walkę ? Zobaczymy. Właściwie , jak ma być zimno, to niech pada, przynajmniej podleje mi roślinki, bo wczoraj nie miałam już siły by to zrobić. Z drugiej strony, to wczoraj umyłam auto, a właściwie żonkil umył , ja tylko szyby, to lepiej żeby nie padało..eh...tak źle i tak niedobrze. Jak poczytałam Daa, to w Lidlu nic specjalnego, czyli nie mam się co cieszyć na zakup sandałków, w sumie przecież mam ich kilka, no ale jeszcze nie wiem czy zdecyduję się pojechać gdzieś dzisiaj. Znów rozbita jestem, budziłam się w nocy. Ostatni sen był taki przerażający. Widziałam bombowce na niebie, leciały dalej ale jeden skierował się na mój dom z którego patrzyłam jak lecą i w pewnym momencie nie było domu, nie było mnie, ale i tak widziałam wszystko ...tylko nie wiem skąd?:O😭 Obudziłam się , była trzecia. Z wrażenia chyba nie mogłam zasnąć, udało mi się to dopiero koło 6 :( Sen był bardzo realistyczny i pewnie jeszcze długo będę go przeżywać .... I znów zaczęłam od marudzenia a tu trzeba się cieszyć. Po pierwsze wolne dziś :D Po drugie dziewczyny były na zakupach i kupiły co chciały a Calinessa nawet trochę więcej:D Po trzecie Saam śmignął z robotą i mam nadzieję że dziś zda relację co zostało zrobione. U mnie w sumie to co zaplanowane też wykonane, tak że tylko się cieszyć a nie marudzić :D Dziś 17 maja Imieniny obchodzą: Sławomir, Weronika oraz Andrzej, Antonia, Bruno, Brunon, Chwalimir, Falimir, Herakliusz, Paschalis, Wiktor, Wilhelm, Wrocsława Przysłowie: „Na Wniebowstąpienie deszcz mały, mało paszy przez rok cały” Nietypowe święta: Międzynarodowy Dzień Telekomunikacji Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii Światowy Dzień Nadciśnienia Tętniczego Cytat dnia: „Zawsze mów prawdę: w ten sposób nie będziesz musiał stale pamiętać, co powiedziałeś.” - Mark Twain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze świąt nietypowych, to o ciśnieniu niestety mnie dotyczy:( A mówienie prawdy polecam, ale nie całej prawdy, tylko wygodnej prawdy :D:P:D Kawusia czeka, wiec zapraszam http://m5.m.staticedi.com/c/e10/a3645_m_640_480_ffffff_0_0_0_0_0_0_e10d6d2d5e321109a47a849cec7a06a3.jpg Dziś delikatna kawusia na pobudzenie zmysłu smaku. Oczy też niech się nacieszą, bo kawa podana w porcelanowej filiżance z Chodzieży - Iwona 13 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie mykam, muszę dziś gotować pełny obiad, więc czas już postawić na rosołek. Miłej, pięknej, słonecznej i cieplutkiej niedzieli wszystkim życzę👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik na 102
Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkie, niedzielne, okołokawowe, słoneczne i mocno wietrzne .... DZIEŃ DOBRY! l Moi goście i półgoście zostają na obiad więc póki co wolnym czasem niestety nie dysponuję. W kościach czuję wczorajsze remontowanie. Dobrze że od popołudnia będę mógł naprawdę odpoczywać. l udanego niedzielowania wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To Ty spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już widzę Oliviera z muzą :) dzięki, może się spełni... u mnie raz słońce raz sine chmury, nie pada ale powiewa jak w kieleckim :D o Ferdzi :) tak myślę o Tobie, że pewnie zbyt aktywnie rozpoczynasz dzień i dlatego później szybko padasz. Może lepiej obrać metodę sprinterów ? a może już tak masz bo ja np. mam odwrotnie, rozkręcam się powoli w ciągu dnia by osiągnąć maximum późnym wieczorem. Potem sen czyli odpoczynek i od nowa ;) o Saam :) no to przyszedłeś z dobrą nowiną ;)zdradzisz w końcu kto dla Ciebie jest półgościem? :D o Zuzia :) dzięki za dokarmianie :) o fajnej niedzieli wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowe hej l witam niedzielnie filtrujacych: - cześć Ferdzi 🌻 - hej Celinko 🌻 - witaj Zuziu 🌻 - siemka Olivier l Dziękuje za wszelkie dary konsumpcyjne jak również te do uczty duchowej :) l Ja mam już spokojną niedzielę bo goście odjechali. Mogę więc przeprowadzić objasnienia. A więc półgość to osoba odwiedzająca nasz dom ale nie wymagająca szczególnej troski. To na przykład byli domownicy mieszkający już gdzieś indziej. Albo bliska rodzina która bardzo często zagląda. Także przyjaciele domu którzy wpadają bez zapowiedzenia i nie mamy im tego za złe. Półgość to osoba znająca obsługę naszej lodówki. Nie umrze z głodu gdy w porę nie zjawimy się w domu z posilkiem. Co więcej, pod naszą nieobecność przygotuję obiad lub upiecze ciasto. Do półgości nie można zaliczać teściowych. W tym przypadku zawsze czekamy z niecierpliwością na koniec wizyty :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do postępu prac wydają mi się zbyt małe mając na uwadze czas i siły wczoraj włożone. Jednak jak mówiłem pomieszczenie jest szczególnie trudne gabarytowo i technicznie. Na przykład okazało się że trzeba znowu kuć bo nierówności są zbyt duże na wybrany sposób montażu. W sumie płyty g-k przymocowane są do sufitu i do 80% ścian z tych które mają je otrzymać. Ale tylko przymocowane. Spoinowanie też wymagać będzie sporo czasu i wysiłku. Zwłaszcza jeżeli robi to niefachowiec. Płyt swoją drogą zabrakło i trzeba dokupić. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mamy debatę prezydencką. Chyba wszyscy bedą oglądać, co? O ile się nie mylę to początek o 20.10. Trzeba się wyrobić. Tym bardziej że zaplanowałem na tą noc zwiększoną dawkę snu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O swoim własnym nadciśnieniu nic nie wiem. Może dlatego calkiem spokojnie nastawiam wodę na drugą dzisiaj kawę (plus topikowe] . To i tak o jedną mniej niż zazwyczajowa dawka dzienna. A jak wiadomo słabych nie piję. Może jednak trzeba zmierzyć ciśnienie bo mam wrażenie że coś gdzieś mnie uciska. Ale w niedzielę to pewnie nie tylko ja tak mam ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kawa to uzywka. Taka sama jak wszystkie inne uzywki. Na niektorych dziala dobrze na innych gorzej. I Jak ze wszystkim - co za duzo to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×