Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

www.smaczny.pl/przepis,jajecznica_ze_szczypiorkiem ajtam....dam sobie spokój i tak już zjedzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam lubi być zagadkowy ;) ja myślę, że ten półgość to jakiś zwierzak, może piesek ? Daa :) uśmiechnij się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,alez sie natrudzilas ,picia i jedzenia pod dostatkiem 👄 Mowisz ,ze nie chcesz nam marudzic gdy sie zle czujesz ,a ja znow pomarudze .Wstalam i chcialam od razu wziac sie za krecenie sernika (trzeci raz z rzedu ,teraz bedzie przerwa ),a tu mozdzek mowi Daa stop ,tak mi sie w lepetnie krecilo i bylam rozdygotana ,oczywiscie lyknelam 'niebieska ',odczekalam i dopiero moglam dzialac .Tak wiec sernik juz sie piecze .Za tydzien jak dobrze pojdzie bedzie murzynek z wisniami :-),najpierw trzeba dozyc:-) To ciekawe ,Saam bardziej cieszy sie z majtek anizeli ze spodenek ,pewnie majteczki maja jakies fascynujace wzorki ,delikatnie ujmujac :-) Ferdzi ,jesli pojedziesz do Lidla i kupisz sandalki ,daj znac ok? Dobrego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o...przepraszam Meri bardziej zagadkowa ;) obstawiam, że to ona pozdrawia :) zdrówka i uśmiechu Meri 👄 o Daa:) serniczek gotowy ? kawałeczek to bym zjadła....ale mam jogurcik danone "ale owoc" z ananasem, nawet dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, mam przerwę w pracy, więc zaglądam na moment. Też łyknęłam tabsa, tyle że przeciwbólowego i poszłam do ogrodu pracować. Niby jeszcze nie ma co plewić, ale już zruszać ziemię trzeba, by wychodzące roślinki miały łatwiej. Poza tym żonkil potrzebował pomocy w porządkowaniu pięterka na budynku gospodarczym, u układaniu pociętego drewna. Wysadziłam też resztę ogórków, tych które rosły mi na parapecie. Mam nadzieję że przymrozków już nie będzie. Calinessa, wylabujesz się, całe 3 dni wolnego...fajnie, będziesz częściej z nami👄 Czy w realu jadłaś tą jajecznicę na boczusiu ?Ja jajka wolę w koszulkach, jakoś tak mi najbardziej smakują. Ciekawe dlaczego jeszcze wciąż net Ci nie działa w domu, czy długo jeszcze będziesz czekać na tych jaśnie panów z tepsy ? Przecież już dawno powinni do Ciebie przyjechać i wszystko na miejscu sprawdzić, oj zrobiłabym niezłą awanturę albo podziękowała za współpracę. Dobrze że masz nez w telefonie, bo tyle czasu, bez dostępu do netu, chyba bym nie wytrzymała. Hehe, a pewnie już niedługo będę jednak musiała, bo dzieci naciskają na mój przyjazd, a ja ciągle odwlekam, bo mam dużo pracy tutaj a też ze zdrowiem nie najlepiej:( Daa, zadziwiasz mnie z tym częstym pieczeniem, dogadzasz tym swoim chłopakom że hej. Nie pojechałam jednak do Lidla, stwierdziłam że jeśli mam przeznaczone kupić tam butki, to kupię je jutro, bo raczej jutro się wybiorę, dziś szkoda mi dnia, bo pogoda dobra do prac przydomowych. Sama pewnie zabiorę się za gołąbki, tyle że dopiero wyjęłam mięso z zamrażarki:O Do wieczora może się wyrobię ze wszystkim :D Mam ochotę zrobić je z kaszą, ale pewnie część też zrobię z ryżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zarobiona ,ale musze sie podroczyc z Cal :-p Jogurtow owocowych ja nie konsumuje ,czytalas sklad ,ilez tam jest tych owocow ,jezeli w ogole sa ,a ile tam cukru ,fe :D Dalabym Wam sernika ,zrobilam z poltorej porcji . Ferdzi ,co ja zrobie jak lubie piec .Miewam w tygodniu przejezdnych gosci {siostra meza z mezem i brat meza w roli kierowcy :-) ),ktorzy tu przyjezdzaja na badania i na odjezdne tez im daje do domu ,szczegolnie bratu meza bo jest wdowcem :-( Chlopakom moim tez daje do domu ,tak wiec nic sie nie zmarnuje . Musze zmykac odcedzic ziemniaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,wlasnie powiedzialam M jak sie fajnie droczymy :-) Kupuje jogurty owocowe Jogobella 'pieczone jablko 'dla M ,bo on takie zje ,a naturalnych nie lubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej o Ja też łyknęłam tabsa, tyle,że z algami morskimi które mają mi dostarczyć jodu w towarzystwie innych minerałów obecnych w tych morskich roślinach. Łykam go co trzy dni co by nie przedawkować ;) południe Polski jest ubogie w ten pierwiastek więc trzeba sobie radzić :) o Ferdzi :) ech...dużo tlumaczenia z tym netem bo zbiegło się wszystko w czasie tzn. przedłużenie umowy, wymiana dekodera i awaria mojego laptopa.Jutro po południu ma już być. W końcu Liveboxa przyślą mi kurierem bo w salonie trzeba na niego "polować". A jajecznicę raz w tygodniu lubię zjeść i dzisiaj jadłam. Boczusiu to dodaję symbolicznie dla zapachu, za to szczypioru bardzo dużo. Na długo daje mi powera takie danie ;) Koło mnie budują Lidla, w czerwcu już otwarcie i cieszę się bo będzie mała odmiana w zakupach bez straty czasu na dojazd do tych odleglejszych. Oby sandałki Ci nie uciekły bo przez weekend sporo klienteli się przewija przez markety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Daa :) wszystko przez Twój sernik ! zachciało mi się czegoś w tym smaku więc zadowoliłam sie jogurcikiem przeznaczonym dla M. Ostatnio mam okres buntu i robię wybryki żywieniowe. Ale już mi mija :) Trzeba co jakiś czas sprawdzać reakcjè organizmu na "śmieci" i się utwierdzać w słuszności niejedzenia ich :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,wlasnie podjadlam ,mialam szybki obiad ,ziemniaki ,kielbaska smazona i od wczoraj mizerie i buraczki :-) Juz nie wypominajmy sobie tych niby grzeszkow ,tak czy siak umrzec na cos trzeba ,nawet na smierc :-) Nie pieklabym tak czesto tego sernika ,ale on wszystkim smakuje ,nawet mnie ,a ten ze smietana mi tak nie podchodzil ,byl za puszysty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) a jaką kiełbaske smażysz? kiedyś się robiło "kotlety" z plastrów martadeli. Teraz nie widze i nie kupije tej wędliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha..przypomniało mi się, że o martadeli poszła plotka głosząca iż robią ją między innymi z mielonych wymion krowich i byczych jaj :D ciekawe czy to prawda ? :D hmmm...taki skład to całkiem niezły afrodyzjak:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mialam Podwawelska .Martadele w plastrach mialam raz 100 lat temu i wiecej nie smazylam . Juz mi sie nic nie chce ,a musze umyc podlogi . Kurcze ,ale przepuscilam dzis okazje ,dzwonil do mnie kominiarz na domofon i go wpuscilam na klatke ,a nie pomyslalam o tym zeby go zagarnac do mieszkania i nasycic sie szczesciem :D:D .Nawet nie zlapalam sie za s...a (nie mialam guzikow nigdzie na ubraniu ),eh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) pewnie w domofonie był guziczek więc szczęście dla domostwa zapewniłaś ;) :D a za su.tki złapiesz sie wieczorkiem przy myciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide połazić po galerii, M już wydarł skarpetki na piętach :D majtochy też mu trzeba uzupełnić. Ja też już potrzebuję coś odmienić w bieliźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze udanych zakupow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zaraz podjedziemy do Twojej firmy i moze do Lidla ,a moze jeszcze do Biedronki :-) W sumie nie chce mi sie ,ale koncza sie reczniki papierowe i takie tam pierdulki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej gorale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam się naprawde chce tyle pisać? Szoke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw poprawie moj ortograficzny blad ,pewnie nie ostatni :-) 'p*****lki' dewey dlaczego szoke ? ,jesli mamy wolna chwile albo dwie :-) to rozmawiamy sobie ,lubimy sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ,p/i/e/r/d/o/l/k/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Devey gdyby nie chęć pisania u wielu ludzi, nie było by forum, gazet, książek...i co byś kolego czytał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba koniec ładnej pogody bo zaczyna padać deszcz i wieje. Zdążyłam wrócić do domu suchą stopą. U Saama pewnie już sufit podwieszony i teraz remont będzie z gòrki :) A Ty Daa zadowolona z zakupów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,zakupy takie normalne ,nic szczegolnego ale znow dwie pelne torby ,szkoda slow :-) Dopiero jem kolacje :-) Te buty i sandalki ,nic szczegolnego .W sumie i tak bym nie kupila bo mam dosyc butow jak dla mnie ,a i tak malo chodze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×