Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Cal ,wiem ,ze jestes w pracy i mocno wierze ,ze juz jest lepiej . Pomysl ,ze myslami jestem z Toba 👄 Ferdzi dzis sie nam schowala ,chyba nic zlego sie nie stalo :-o Meri tez zamilkla 🌻 Olivier nie zagral :( Madzia nas nie odwiedza 😭 Saam ciagle mocno zapracowany ;) Cicho wszedzie ,glucho wszedzie ,co to bedzie ,co to bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Dzień dobry i podwieczór ;) Przychodzę z muzyką o pięknym głosie ...;) Liness :) nie smutaj ;) jutro będzie dobry, lepszy dzień ...:) 🌼 http://youtu.be/6YWniR0lK_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier ,przywolalam Cie i sie ciesze ,bo zagrales jak zwykle ładnie (choc zdarzylo Ci sie zagrac mrocznie i z mrocznymi obrazami ),Cal sie albo ucieszy ,albo bardziej posmutnieje .Sniłes o 'niej ',ciekawe czy wiem o kim mowa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz ,Cal ogladajac te widoki poczuje sie jakby byla w Ustce lub w Łebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa :) no mam nadzieje, że Jej się spodoba i audio i video ...;) Znajoma muzyka zawsze przewiduje wspomnienia ... zaraz jeszcze coś poszukam odpowiedniego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec. Wreszcie koniec. Dotarłem do domu i mogę cieszyć się wolnością do rana. To był trudny dzień dlatego w pierwszej kolejności chce usłyszeć trzask łamanego aluminium z zimną płynną zawartością kojącą zarówno nadwyrężone siły fizyczne jak również i psychiczne.. l dobry wieczór :) l hej Olivier fajnie że dotrzymales towarzystwa Danusi, nie będzie mogła narzekać że została saama l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) dobrze wiesz ale lada dzień to się zmieni. Dziękuję za dedykację. Poslucbam bo jeszcze dzisiaj muszę usiąść do komputera aby zapłacić rachunek już przeterminowany. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mykam już bo późna godzina a na poduszki daleeeeko. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych dobrouczynkowych ... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beda odsetki :-) Wylaczam pudlo ,bede ogladala Wojewodzkiego u ktorego bedzie nasz prezydent :-) Dobranoc Saam 🖐️ Dobrej Nocy Cal 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze zdążę przed pólnocą zrobić dobry uczynek i poprawić Wam poduszki i kołderki :P spokojnej nocy i odpoczynku :) fajne piosenki graliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dobrze znany
fajne nutki,super bity ....i dziewczyny do oglądania to wszystko dla fanek i fanów filtrowania < AronChupa - I'm an Albatraoz < https://youtu.be/Bznxx12Ptl0 < DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jshgdgeuyfge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlgfroighu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widać wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,kdjfgeirug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l Chociaż jestem w pracy to używałem go już dzisiaj dwukrotnie. Bez niego nie da się żyć. Chociaż z drugiej strony kiedyś jakoś sobie radzono. l dzień dobry ! :) l Dzień Płynów do Mycia Naczyń mamy dzisiaj. Średnia rodzina rocznie myje około 18000 sztuk sztućców, 1300 sztuk talerzy, 6000 sztuk filiżanek i szklanek i około 3000 sztuk innych naczyń. Tak więc sporo tego płynu potrzeba. U mnie nie mz przywiązania do odwiecznego Ludwika ani do innej marki. Kupuję co się trafi albo to co wydaje się korzystne. l Widzę słońce przez szczeliny w roletach wiec chyba nie jest z pogodą źle. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Dzień dobry :) o cześć Saam :) to Ty już dzisiaj gary myłeś ? myśle że w pracowej stołówce. Albo po północy w domu. Ja gdy używam płynu do naczyń zakładam gumowe rękawiczki. Płyn używam taki jaki jest akurat w promocji :D teraz mam Pur balsam rumianek. Często raczej na bieżąco zmywam pod strumieniem gorącej wody. Płynem oczywiście z przesadą aż piana rośnie zmywa mój M. Leje u mnie jak z cebra, no i dobrze bo sucho było jak na Sacharze. Szkoda tylko że akurat mam wolne. Ale i tak jestem uziemiona bo czekam na technika z Orange. Znowu mam cisze w necie od wczoraj gdy zadzwoniłam do nich by odkręcić zgode na szybszy i tańszy net, który technicznie jest niemożliwy. W końcu odkręcenia dokonałam w salonie faksem ale " awaria" jest znowu. Czeski film :-o o miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Nie moge sie rozkrecic ,chyba pojde zmywac naczynia :-) Nie zdawalam sobie sprawy ile sztuk tych wszystkich rzeczy wymienionych przez Saama przechodzi przez moje rece corocznie ,koszmar :-) Obecnie zmywam plynem Ludwik aloesowy . U mnie nie pada jeszcze ,ale jest tak ponuro ,ze to oddzialowuje na psychike ,przynajmniej moja :-( Ferdzi nam cichaczem uciekla ,to spryciara :-) Obiad mam od wczoraj ,wiec nie mam za duzo roboty :-) Dobrego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Celinko 🌻 konkretnego zmywania dzisiaj jeszcze nie robiłem. Myłem dwa razy kubek używając płynu. Rano w domu nie zmywałem bo mam zasadę że nawet jak padam to wszystko w kuchni musi być pozmywane. Natomiast kubek po porannej kawie zostaje na popołudnie gdyż przed pracą nie ma czasu na ceregiele. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duda pięknie mówi, teraz jest spot wyborczy. Tusk tez pięknie mówił, byki tak mają, są czarujący:D he he mój M też byk :D już ja ich znam od podszewki :D lejwody jedne....no ale wiadomo nie można wszystkich wrzucać do jednego worka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Danusiu 🌻 ja myślę że Ferdzi albo popsuta albo chora. Ewentualnie wyjechana. Przecież tak bez powodu by nas nie osierociła. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×