Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

cześć Zuziu 🌻 u mnie mieli i mieli i nie chce nic pokazać. Jeszcze zaczekam, jak nie obrazek to może mąka z tego chociaż będzie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Saam, ale mnie rozbawiłeś :D jawiąc mi tu wizję rowu w okół domu i jeszcze most zwodzony :D ale najlepszy to ten wzwód :D:P:D To może opiszę trochę swoją sytuację, by rozjaśnić w czym problem. Otóż, dwie rynny mam od strony zachodniej budynku i tylko tu :D Odpływ został odprowadzony wzdłuż budynku od dziury od strony północnej a to z tego powodu że taki jest naturalny spad terenu i tam było najniżej, więc woda samoczynnie sobie tam spływała. Niestety panowie zakładający mi kanalizację, uszkodzili rurę odpływu z rynny. Może nic by nie było, tylko ta rura biegnie przy fundamencie domu i oczywiście woda z deszczu wlewała mi się do piwnicy przechodząc pod fundamentem😭 Wydawało mi się że to nie będzie jakiś problem, po prostu odkopiemy rurę, założymy nową i będzie gites. Niestety okazało się że uszkodzenie, albo dziura jest tak duża że po zwykłym deszczu też mam w piwnicy mokro, choć już do rury nie wpływa woda, bo została wypięta No więc nie chcę myśleć nawet co się tam niżej porobiło i wezwałam panów od kanalizacji , bo w miejscu wpięcia kanalizacji , wpięty jest też gaz. Wiadomo że przy takich uszkodzeniach, można coś uszkodzić z tych przypiętych mediów a ja się tego bardzo boje. Dlatego czekam na naprawę fachowców. Problem polega na tym że nie wiem jak głęboko trzeba będzie kopać, by zasypać dziurę , którą wyrwała woda z rynny...i tak dalej i tak dalej. Jednym słowem, jest się czego bać, i o czym myśleć. Inną sprawą jest to, że chcę zakupić zbiornik na wodę z dachu, by mieć do podlewania roślin i szukałam akcesoriów do podpięcia się do rury spustowej z dachu, ale chodziło mi raczej o budynek gospodarczy, bo bliżej do ogródka. Wiecie , jestem zdziwiona, bo dopiero teraz zobaczyłam że nie ma mojej porannej herbaty zielonej a głowę dam że zrobiłam i była zaraz po kawie :O Jak to się stało że zniknęła ? Jeszcze Calinessa pomyśli że o niej zapomniałam :( Saam, dlaczego ciągniesz znów tyle godzin w pracy ? czyżby zmiennika nie było ? Kurcze, teraz się tak zastanawiam co Ty z tą kasiorką będziesz robić :D a może wytapetujesz ten korytarz banknotami :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,nie bylam u lekarza (gdy nie musze ,omijam ich szerokim lukiem ),a i dzis samopoczucie do zniesienia :-) Herbatka zniknela ,bo pewnie Cal wypila ja do cna i do ostatka ,łakomczucha :-) Tak jakos dzis rzucilam sie 'na robote ' ,porzadkowanie w szafkach i bylam w gosciach u sasiadow z klatki :-) Poza tym przeczytalam taka zlota mysl 'lepiej jest nie odzywac sie wcale i wydac sie glupim ,niz odezwac sie i rozwiac wszelkie watpliwosci ':D:D,wiec milczalam :D Wchodzi luby ,ide nalozyc mu obiadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) jakby co to ja mogę zaswiadczyć że zielona była. Ja nie zarabiam na nadgodzinach, mam stałą miesięczną stawkę. To z wodą rzeczywiście masz problem. Chyba że zdecydujesz się na basen w piwnicy. Swoją drogą gdyby izolacja fundamentów i piwnicy była dobra to woda nie powinna wchodzić. Kopaniem dziury się nie przejmuj, dom się nie przewróci. Ale roboty sporo trzeba włożyć żeby odkryć tą niespodziankę i ewentualnie coś naprawić. Dobrze że znasz przyczynę. Ja kiedyś przez miesiąc miałem wodę w piwnicy a mieszkam na górce. Robiłem poźniej izolację podłogi i częściowo ścian i nie ma wody. Ale być może dlatego że powód ustąpił a nie izolacja działa. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, bardzo słoneczny 🖐️ ;) Zostawię Wam piosenkę, może komuś sie spodoba dźwięk lub obraz ...;) Pięknego wieczoru życzę ....:) Liness, spokojnej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam herbatke przez chwile i szybko wypiłam :D ale pewnie mi ktoś pomógł ;) dzięki Olivier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier zrobil nastroj ,tak ,mow do mnie tak :-) Polezalam sobie na boku ,co prawda nie pod grusza ,ale tez bylo milo :-p W telewizji tylko jeden temat sie przewija ;Andrzej ,Bronek :-) ,do znudzenia .Moj syn gdy szedl na politologie ,na pytanie co bedzie po skonczeniu tych studiow robil ,mowil ,ze zostanie prezydentem :-) .Nigdy ,przenigdy nie chcialabym aby byl osoba tak publiczna .Maz teraz powiedzial ,ze mogliby sie troche 'poprac':-),tzn .Andrzej z Bronkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Czy tylko u mnie kafe przestalo dzialac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry już wieczór .... choć jeszcze nie ciemny l hej Danusiu 🌻 myślę że inaczej byś śpiewała gdyby rzeczywiście syn miał szansę na prezydenturę. Musimy jakoś przetrwać ten tydzień, w niedzielę zagłosować i będziemy mieć spokój. l Zuziu :) skoro Ciebie widzę to znak że wszystko wporzo. l siemka Olivier l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nasz prezydent kiedys powiedzial ,ze jest szczesliwym prezydentem szczesliwego panstwa ,ale coz to za szczescie byc ciagle obserwowanym .Raczj do pabu na piwo nie pojdzie ,bo nie wypada prezydentowi nie mowiac juz o innych przyjemnosciach .Wszedzie musi chodzic z ochrona ,nie ,nie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co ma prezydent chodzić do pub-u skoro pub może przyjść do niego. A taknawiasem mówiąc to ma w to miejsce inne rozrywki: podpisać lub nie podpisać, ułaskawić albo nie ułaskawić, itp. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,co by nie mowic to w zyciu piekne sa tylko chwile :-) Dzis zaslyszalam takie oto stwierdzenie; 'Kobieta jest niczym obraz ,mezczyzna za to jest rama owego obrazu .Obraz moze egzystowac bez ramy ,za to rama nie .Obraz jest piekny nawet bez ramy ,rama za to jest kawalkiem bezuzytecznego drewna . Celem egzystencji ramy jest znalezienie swojego obrazu bo bez niego jest niczym ' Co Ty na to ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj popularny internetowy serwis wideo Youtube ma dziesiąte urodziny. Z tej okazji zamiast życzeń mogę przesyłać portalowi obrazek ręki z środkowym palcem skierowanym do góry YouTube wlasnie kończy wsparcie dla sprzętów które nie są kompatybilne z nowym API. Cokolwiek to znaczy spora rzesza smartfonowców, smarttelewidzów i blurayowców została pozbawiona tego za co zapłaciła kupując sprzęt. Nie jest to sprzęt muzealny bo ma trzy, cztery lata. Średnio do mnie przemawia uzasadnienie że serwis chce się rozwijać. A nie można równolegle? A może o to właśnie chodzi aby wymusić wymianę części sprzetu na nowy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) wiele w tym prawdy ale do końca nie mogę się z tym zgodzić bo co to by była za egzystencja bez końca. Tak więc to działa w dwie strony. Z tym że mężczyzni nie potrafią ukrywać że im zależy. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mykam bo inaczej to nie dam rady wyrobić się przed północą na poduszki. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych eksponatowych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pomkneli spać...a ja dopiero zaglądam tu po pracy. Pozamykam drzwi i okna co by chłodek na filtrownie nie wleciał ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ,ha ,kto pomykal to pomykal ,a ja dopiero teraz pomkne :-) Dobtanoc Cal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu k***a moderuje to forum?czy wy oszołomy tylko kawę filtrujecie? Do ogódka nikt nie zagląda?! To pewnie wasz dzieci wypisują?. Na bank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrych uczynków wydaje mi się że zrobiłem dzisiaj już sporo. Nie wszystkie były z obowiązku zawodowego. Kolejnym będzie otwarcie filtrowni, oczywiście jeżeli nie zostanę wyprzedzony bo jak wiadomo piszące pendolino to raczej nie jestem. l dzień dobry ! :) l Dzisiaj oprócz Dnia Dobrych Uczynków również Dzień Mycia Samochodów, Dzień Pracownika Komunalnego, Dzień Rysowania Mahometa. Auta chyba nie zdąże dzisiaj umyć bo prawdopodobnie dodatkowo dłużej będę w pracy. Z komunalnych spraw to z pewnością wyniosę worek ze śmieciami. Zdolności rysowniczych nie posiadam ale nie tylko z tego powodu rysowania Machometa się nie podejmę. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się liczyć ale liczę na nową stronę l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzie Dobry 🖐️ Saam ,bylam przed Toba ,chcialam upiekszyc nasza filtrownie kwiatkiem ale potknelam sie o prog i zgubilam ucho od wazonu :-) Dobre uczynki tez juz dzisiaj zrobilam,co prawda poki co dla ochrony mojego zycia (tym samym dla innych - rodzinki ),mam na mysli łykniecie tableteczek:-) Rysowac tez nie potrafie i zawsze byl problem gdy dzieci chodzily do szkoly i trzeba bylo cos narysowac ,oni tez nie posiadali takich zdolnosci . Madry cytat w kalendarzu 'Zyjmy tak zeby po naszej smierci nawet grabarz plakal '-Mark Twain Co prawda ja jeszcze 'dochodze 'ale trzeba pomyslec o obowiazkach Pani Domu :-) Ferdzi ,co sie stalo ,ze Cie jeszcze dzisiaj nie ma ,nie to ,ze czekam na herbatke,juz pije kawke :-) Cal moze juz w pracy ,albo jeszcze spi :-) Inni troche o nas zapominaja :( Dobrego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danusiu 🌻 jak dla mnie to może być bez ucha. Nie bardzo rozumiem po co wazonowi ucho. Chyba że za wazon miał robić nasz topikowy dzban.. To w czym będziemy teraz wodę przynosić? 😭 koniec lania wody na topiku! :p l A o płacz to nie ma co zbytnio zabiegać skoro mamy się spotkać w nowym zdecydowanie lepszym świecie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Saam ,my wierzacy musimy wierzyc w lepszy swiat . Niech juz ta kampania prezydenka dobiegnie konca bo sluchac tych obelg nie mozna(a slucham :-) )Jak wiele cynizmu w tych wypowiedziach .Niektorzy mowia ,ze nie interesuja sie polityka ,ale zyjemy w tym kraju i powinnismy choc w pewnym stopniu brac w niej udzial ,chocby oddajac swoj glos w wyborach .Oczywista oczywistosc :-) No dobra ,podkrece fonie i ide do kuchni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dzień dobry :) o przywitam się tylko i zmykam bo mnóstwo spraw mnie przygniata😭 i muszę im stawić czoła...i jakoś nawet nie chce mi się o tym pisać więc proszę o wybaczenie :) czasem trzeba pomilczeć :D o miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Celinko 🌻 ja też jestem zmuszony do milczenia bo mam mnóstwo służbowych obowiązków. Pozdrawiam :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam mnostwo obowiazkow :-) ,ale nikt nie zmusza mnie do milczenia :-p Cal ,podzielilabys sie tymi sprawami ,ktore Cie przytlaczaja i byloby Ci lzej :-),mowie Ci to ja ,osoba doswiadczona ;) Ale karambol w Krakowie z udzialem Tira i 12 aut osobowych ,14 osob poszkodowanych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×