Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

też pamiętam te butelki i kolory kapsli, które oznaczały czy mleko jest pełne, czy chude:P był nawet moment, kiedy przynosili nam mleko pod drzwi i bułki też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówię tylko o jogurcie naturalnym :-) Pióra mam tak do początku łopatek + - , one nie są kręcone, tylko przez chwilkę po zdjęciu lokówek. Po szczotkowaniu po prostu się układają i fajnie można je podpiąć klamrą. Tylko wałki mam troszkę nie takie - to wałki rzepy. Dobrze się nakręca ale koszmarnie zdejmuje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje też długo się nie trzymają po nakręceniu, a mam wałki gąbki w środku z drutem (chyba) takim żeby można je było po nawinięciu włosów tak zagiąć, b się trzymały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-), to ja jeszcze pamiętam kapsle bez rozgraniczeń na chude i tłuste. Mleko srebrne, śmietana pomarańczowa, kefir zielony, jogurt niebieski. Czasem pojawiała się też serwatka...i nie pamiętam kapsla, rzadko była :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka będę musiała się odmeldować, z suńką muszę iść, bo m ma dziś wychodne, a późno już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz wałki "papiloty" :-). Na zwykłych wałkach, bez rzepów, moje pióra nie chcą się zaczepiać - uciekają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, dobranoc jeszcze mam trochę papierkowej roboty do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki - ja jak zwykle późną porą. Sporo miałam roboty dzisiaj. Co do sukienki to zrobiłam foty a jakże i nawet ugotowałam ale ona ma taki dziwny splot że fotka na „leżąco” wygląda dobrze a jak sie ogląda w pionie to następuje jakaś deformacja wzorku więc weźcie poprawke na to, że fotka nie oddaje wyglądu splotu tkaniny a w nim jest cały cymes i w cięciach. Jest dopasowana w talii i długość równo z kolanami. Rękawy do łokcia co dla mnie jest b ważne bo mam okropne „nietoperki” :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko bardzo dziękuje za namiar na karme ❤️ 👄 Daisy jest sposób na obejście blokady spam ;). Odkąd jest funkcja „edytuj post” - to najpierw wysyłam czysty tekst bez linków, potem edytuję swój wpis i wklejam linki. :D:P Jeszcze nigdy nie zdarzyło sie żeby sie nie udalo. Aż sie boje że admini wpadną na to i zlikwidują te możliwość :D BeTulko - byłam u siostry - śliczną ma wnusie:D ❤️ Ploteczko - jak nie będziesz miała co pisać to chociaż wejdź i napisz że nie masz weny i machnij łapką - będzie super OK? ❤️ Dziewczynki z tą tarczycą to jest tak, że co drugi Polak ma tarczycowe guzki albo uposledzoną prace (nad lub niedoczynność). W większości przypadków wystarczy leczyć tabletkami, i kontrolować. Tabletki nie mają skutków ubocznych - one uzupelniają poziom hormonów tarczycowych. Przy guzkach trzeba zrobić biopsje żeby sprawdzić czy nie ma tam komórek rakowych - tak jak ja mam, moja małżowina miał, Ploteczka też miała. Nie należy się bać. Operacje też nie są groźne - w większości przypadków tarczyca jest calkowicie wyleczalna. Ide spać dziewczynki - śpijcie dobrze - buziaczki na dobranoc 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Kochana - przypomnialo mi sie, ze przy tamtych "pomarańczowych" jak ktoś nacisnął przycisk "ZGŁOŚ" to Wyspa zniknęła :O:O:O NIE NACISKAJCIE "ZGŁOŚ" :O:O:O bo może to działa jak automat i te zgloszone posty skutkują usunięciem całego TOPIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki zapraszam na kawusię goracą,starym zwyczajem rozpalam w kominku by było ciepło.U mnie wieje,jeszcze lezy snieg. Teklo kiecka fajna Bastylko tak jak pisze Tekla ( mi kiedys lekarz powiedział ze gdyby na korytarzu przed gabinetem przebadac ludzi to u wiekszości takie zmiany by wykryto) Obserwacja ale należałoby sprawdzic biopsją.Pisałam kiedys Tekli ze prawie nic nie czułam w czasie biopsji. Teklo a kiedy Ty masz zaplanowana biopsję? Betulko rzeczywiscie w taka pore roku prace na budowie spawalniaja,ale juz niedługo wiosenka bedzię. Zulko od kiedy u Was ferie,planujesz cos w pracy jakies zajęcia dla dzieciaków? Orsejka juz czytam rozebrała choinke.Moja jeszcze stoi ,choc jest rozbierana przez Grzecznotke,kilka dni temu zaczeła sprzatac szopkę (mamy taka niewielka pod choinka ) zwierzatka z szopki były porozrzucane po całym pokoju.Teraz zabawia sie łancuchami. Mysle ze nie dostoi choinka do księdza. Szkoda tylko baniek.Juz nisko nie wisza bo tez zachęcały do zabawy. Gdzies strasznie zabawowa jest moja Grzecznota.Moze rozkręcilaby Fil i Rysia i wszystkie kociaki. Betulko jeszcze sie zapytam,wczesniej przed wizyta księdza dostajecie karteczki z fotografie? U nas przychodzi sam ksiadz bez ministrantów,wczesniej w kosciele głosi gdzie ma byc i kiedy.Mysle ze u mnie bedzie w następnym tygodniu. Dorix mysle juz kiedys pisałam ,jestes silna,masz wiele przyjaciół powoli czas uleczy rany. Miłego dnia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy przespałas w nocy czy mialas drapana nocke? Ja lulałam do 5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ploteczko🖐️ - dzięki za kawusie ❤️ Biopsje mam za 2 tygodnie U mnie spłukało cały śnieg i znowu mamy czarno :O ale przynajmniej nie ma mrozu :D o 6.00 było 5 stopni No właśnie Dziewczynki kiedy macie ferie zimowe? w moim regionie od 2 do 15 lutego Mimo, że kolęde mam w poniedziałek - rozebrałam już choinke, zostawiłam tylko gałęzie świerkowe w donicy Śniadanko sobotnie: dzisiaj bohaterem jest jajko na miękko lub w koszulce http://www.mojegotowanie.pl/var/self/storage/images/przepisy/sniadania/jajka_w_koszulkach_wg_babcigramolki/849844-1-pol-PL/jajka_w_koszulkach_wg_babcigramolki_popup_watermark.jpg albo kiełbaski http://i2.fmix.pl/fmi2399/91c7d49d000a836753c7ba3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ija :) witajcie Teklo 👄Plotko 👄 dziękuję za kawunie :) i sniadanie :) U mnie wczorja okropnie wiało lało i grzmiało z blyskami ....a najwazniejsze to nadal brak śniegu z czego najbardziej jestem zadowolona :D Miłusiego dnia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vaniklo ..spokojnie ja bym poczekała jak sytuacja będzie wyglądała po opuszczeniu szpitala ....a dopiero potem m powinien zadziałać jak coś by teściowa się skarżyła ....czasami lepiej poczekać przemilczeć by nie zostac kozłem .....a kto ma się opiekować Teściową ? sama jest czy z teściem ? czy może przepisała na kogoś w zamian za opiekę ? ... Majka ... gdzie się podziewasz kochana...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Tekla zjadłam kiełbaskę na gorąco:D👄 Plotka chyba wszystkie kotki bawią się ozdobami choinkowymi, oprócz mojego Cezara. Jego choinka w ogóle nie interesuje, a u syna kotka chodzi po całej choince. Uprawia wspinaczkę:D U mnie już też nie ma śniegu, pada deszcz i hula wiatr. Rano było +5. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na obiad. łosoś duszony w warzywach albo wątróbka smażona z cebulką i śliwkami, fasolka szparagowa i sałatka z pomidorów. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix... ło matko jaki wybór :) ja poproszę lososia z warzywami :) U mnie dzisiaj flaczki były jeszcze zostało więc zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. U mnie bylo dzisiaj tak cieplutko:) Az 10 stopni! Ja wnioslam juz pudla z piwnicy. Choinka bedzie rozbierana. Nie trzeba trzymac za dlugo bo przyzwyczaje sie i bedzie stac do lata:) Pasuje mi takie dyskretne choinkowe oswietlenie pokoju. W miedzyczasie podszykuje sobie obiad na jutro. Bedzie klops cielecy. Dziewczynki u mnie nie ma sensu robic biopsji. Robia mi tylko scynografie, czy jak sie tam to zwie. I ta pokazuje ze nie mam zimnych guzkow, tylko gorace. Wszystkie guzki ladnie chlona izotopy, czyli mozna na razie z tym zyc . Poziom hormonow w krwi tez jest ok. Jak bedzie cos podejrzanego pewnie beda kluc. A teraz nie bo gdzie kluc? Cala tarczyca jest guzowata. Od roku biore jod i moze troche te guzy sie zmniejsza. A teraz ide kucharzyc. Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie czy @ dotarła ,bo musze na raty wysłać, może któraś przesłać do Bastylki ,bo odrzuca mi nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo je tu kto? :D Vanilka dostałam, dzieki. Miałaś namiastkę zimy, kiedy u nas była słota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Oj ! padam na pychol:O Vanilka prosze jeszcze raz sprobuj indywidualnie wyslac do mnie🌼 Plisss... Takam ciekawa Twoich zdjec z krainy reniferow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×