Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Ja nie znam się za bardzo "o co loto", wiem już ze nie wolno naciskać "lubię to" bez umiaru i zastanowienia. Ale mam wiadomości z kultury, fanów animalsów no i np. kontakt z moim "podróżnikiem" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam:) Dziekuje Betulka🌼 Wnuczek bardzo podobny do syna i chyba troszke do Ciebie. Tak w oczach:) jak to mawiaja.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam takie ladne Twoje zdjecie. jeszcze w ciemnych wlosach..... na tle pieknych starych drzwi... I tu doszukuje sie podobienstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie podobny bo synuś jest mój ;-) :-D. Teo to tata - tyle, ze o głowę wyższy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych starych drzwi już nie ma - całkiem spróchniały i się rozleciały :-(. Ale stolarz zrobił prawie kopię, prawdziwe drewniane. A to zdjęcie było zaraz po operacji - byłam słaba ale całkiem dobrze wyglądałam...teraz nie chcę się widzieć :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno - martwię się Pysią. Nic nie mówię bo nic nie wiem więc nie mogę się nawet domyślać... Pysiu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ zapraszam na kaweczke (__)? (__)? (__)? (__)? bezkofeinowa i Inka też są (_)? (_)? (_)? (_)? i mleczko do kawy również U mnie zero na termometrze i hula wiatr Wczoraj kilkuminutowy przebłysk słońca, dzisiaj znowu szaro i ponuro. Ale wiosna zbliża sie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan dohtór od biopsji jest na urlopie, wraca w poniedziałek i do poniedziałku mam spokój. Potem szybko szybko - bo musi zdążyć z wynikiem na 17 lutego bo to jest termin wizyty u endokrynologa Terixiu - dla Ciebie kanapki z benecolem i pomidorem - mam nadzieje, że możesz zjeść ❤️ http://smacznienadiecie.blox.pl/resource/078_20130605124926.JPG Miłego dnia życzę wybieram sie zaraz na zakupy bo wszystkie jarzyny mi już "wyszły" z lodówki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla dzięki za kawę i kanapki, właśnie takie dziś zjadłam i jeszcze kawałek prezydenta:D Pogoda u mnie też nie ciekawa, prószy takie nie wiadomo co, ni to śnieg ni to deszcz. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kochane to ja Orsejowa ..mam Sajgon z kom. wiec pisze jako czerwona :O nie pamiętam hasła ..Teklo dzięki za sniadanie ..terix... co u ciebie jak zdrowie ? U mnie dzisiaj jest piękne niebieskie niebo ..słonko lampi :) a ja buszowałam w ogrodzie ..przycinałam gałązki swierkom okropnie się rozrastają na boki ... jednego chętnie bym skróciła o połowe ale ponoć nie można jedynie 0,5 metra ...a to mnie nić nie ratuje ...chciałam był panisko z ochrony środowiska ..powiedziałam że jest bardzo wysoki i rosnie na linii gazowej i elektrycznej ..pan uznał ze świerk jest zdrowy i przyciąć nie można .... napisałam ponownie o usunięcie drzewa ale potrzeba czekać ..nie lepiej przyciąć na długość ..ponoć nie lepiej usunąc całkiem a mi szkoda ... milusiego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i u mnie zima,puszy śnieg na całego.A ja przed chwileczką wróciłam do domu,zrobiłam se wychodne.Trzeba się ruszać:p.Następnym razem wyjdę bez portfela bo za dużo kasy wydałam:p No i tyle na tą chwilkę bo zaraz chłop z pracy wraca a ja obiad mam w lesie:D Potem postaram się zajrzeć jeszcze,buziaki👄 A Zulka zrobiła sobie urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór jestem jestem;) dziewczyny dziękuję za podpowiedzi w sprawie autorów, zainteresował mnie kandydat Tekli, bo wszyscy pozostali (oprócz p. Grocholi - czekamy na jej odpowiedź i K. Kofty - ona nie jeździ) już u nas byli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy są jeszcze inne badania poziomu hormonów tarczycy, oznacza się je jako FT3 i FT 4, ale jak masz tsh w normie to raczej endokrynolog (bo tylko on może) nie da skierowania:o a czy masz wyjątkowo suchą skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo masz foty ze ślubu koleżanki, na których jesteś? czekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko nie znoszę rowerzystów:P (sorki dla tych poruszających się ścieżkami:) ale tych jeżdżących jezdnią i to czasami środkiem, bo jako kierowca boję się, że zbyt blisko on, albo ja się siebie znajdziemy:o i tych jeżdżących po chodnikach, bo straszą mnie podjeżdżając cichutko od tyłu:o ależ mnie wnerwiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie zmykam , idę na film, może pokażę się później, paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Kukam tylko na chwile zeby doniesc ze dzisiaj wieczorem nie zamelduje sie na pogaduchach z powodu braku czasu. Czas bede miala dopiero kolo 11 ale pewnie juz nikogo nie bedzie. A wiec do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Wszystkie Was pięknie pozdrawiam 👄. U mnie wszystko po staremu. Praca, dom, praca. Ot, nudy. Jestem w kiepskiej formie więc mało mnie na Wyspie. Wiem, że mnie rozumiecie i bardzo za to dziękuję. Obiecuję poprawę. Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka to tak mnie kochasz, przecież ja jestem rowerzystka 😭 Wprawdzie jeżdżę po chodnikach, ale kulturalnie i powoli, bo piesi są najważniejsi :D Ale jak prowadzę samochód i widzę na ulicy rowerzystę i jeszcze ledwo jadącego dziadka to włączają mi się instynkty mordercze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ no i mamy sobote Za oknem szaro i plus 2 i resztki śniegu Zaparzyłam kawe (__)? (__)? (__)? (__)? kto sie wyśpi to na pochlipanie niech przytupta Bezkofeinowa kawa też jest i Inka też jest (_)? (_)? (_)? (_)? Pierwsza sobota kiedy nie musze nic :P Nigdzie nie musze iść, niczego nie musze załatwiać, spotykać sie ani szykować. Błogostan :classic_cool: zaraz zrobie śniadanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowerzystka też boje sie rowerzystów. Boje sie takich którzy zachowują sie nieprzewidywalnie. Najgorsi są ci którzy jadą z dziećmi i uważają, że są świętymi krowami na drodze. Sama lubie jazde ostrą, szybką i lubie zaszaleć na ścieżkach rowerowych. Ale nigdy nie przejeżdżam przez pasy. Zawsze schodze z roweru i czekam wręcz ostentacyjnie. Zwykle spotykam sie z przecudną reakcją kierowców: stają i szarmancko przepuszczają, a ja robie na buzi rogala i dziękuje kiwnięciem łepka :D Zresztą, robie to samo jak chodze pieszo i opłaca mi sie to. Taka wzajemna uprzejmość bardzo poprawia nastrój. Zulko - mam zdjęcia na których mnie nie ma - bo sama latałam z aparatem. Czekam na zdjęcia od dwóch osób, ktore robiły obok mnie. Jak tylko dostane to pośle. Sama jestem ciekawa tych fotek bo zrobiłyśmy tam pewną niespodzianke ;) Ale opowiedzieć sie nie da - trzeba zobaczyć :D Pamiętam i posle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla bardzo pachnący rogalik, dzięki👄 Ale chyba trochę przyśpieszyłaś, dzisiaj mamy piątek:D U mnie trochę mrozu było, w dzień zapowiadają opady, a muszę iść do biblioteki:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×