Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Ja mojej Grzecznotki Terix nie ścinam,teraz strasznie sie leni,biały puch jest wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Wróciłam po pobraniu krwi i prześwietleniu kręgosłupa, jestem głodna i spragniona:D Wyniki po południu, przed wizytą u diabetologa odbiorę. Orsejka dzięki za kawę 👄 Tekla kanapki pucio, tylko jakoś tak mało:P 👄 Dzisiaj u mnie niespodzianka, wszystko przykryte białym puchem:P Orsejko nie da się ostrzyc kota bez znieczulenia, dlatego będę poszukiwała starej, ręcznej maszynki fryzjerskiej, bo wszystkie elektryczne warczą:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terix.. rozumiem ok. Cezar jest bardzo wrazliwy na hałas .znalazłam na allegro ale drogie to to ..:O no ale co się nie robi dla naszych milusich allegro.pl/hauptner-reczna-maszynka-do-strzyzenia-5-5-cm-i4835413176.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia dlaczego się nie otwiera ale skopiuj i wklej a się otworzy ..llegro.pl/hauptner-reczna-maszynka-do-strzyzenia-5-5-cm-i4835413176.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko ... u mnie nie było żadnego pól na pół to nasza własność i wyłącznie nasza ...a to co siostra M coś bredzi to niech bredzi sobie ja już mam to za sobą nie mam kontaktu i nigdy mieć nie będę :) warto powiedzieć co się mysli glosno ..nawet jak ktoś ma potem żal jak moja siostra ..pamiętacie ze świetami ..obrazona jest ..ale ja mam to w nosie zaczęłam dbać o swoj tyłek a nie czyjś ... cisze się przepisałam dziecku już na nią ..a sobie zostawiłam służebność mieszkania wytyczyłam co i niech robi co chce ...nie chce by musiała skakać by jej kiedyś przepisać ..zycie jest różne ..jak będzie potrzeba to sami pójdziemy do domu starców nie bedę jej obarczać nami ..wystarczy jak nas ..mnie... czy M odwiedzi... zabierze na święta ..będę wdzieczna jej za to ...wiem co pisze i zdania nie zmienimy ..bo wiemy co oznacza opieka nad starymi ludżmi ...i ten co mu zapiszą rodzice za opieke chętnie pomoge bez żadnego żalu ... bo ich wola i ich majątek i każdy powinien mieć prawo do tego co chce zrobić ..czy się nam to podoba czy nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc pozdrawiam ,byłam na kijkach w jedna stronę słoneczko mnie piekło a w drugo zimne wiatr wiał. Święta rodzinie , ale nie będzie całodniowego siedzenia przy stole ,trochę ruchu .Ba chyba że będziemy u teściowej, ale chyba granat na okoliczność trzeba wziąść :P:) Czas zebrać się na wiosenne porządki:) Ide stworzyć zupkę ,a potem szare kluski będę kleciła:P:) Miłego popołudnia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie zima😭. Musiałam wyjść z domu no i zmarzłam,przemokłam jestem bardzo przez to biedna. Terix Dzięki👄 Orsejko Dzięki👄 Bastylko dzięki👄 No i sorki że Was obarczam swoimi problemami ale było mi tak źle że musiałam się wypłakać w czyjeś przyjazne ramię;) Jak pamiętacie miałam ze szwagierką spokój przez dłuższy czas ale po pogrzebie nie chciałam jakoś wracać do wcześniejszej oschłości,hi,hi w stosunkach.Teraz mojemu M została tylko siostra jak to mówią rodziny się nie wybiera no ale z nią pokojowo żyć się nie da.Zawsze racja leży po jej stronie,zawsze wszystko należy się tylko jej i dba jedynie o własny tyłek.Nawet własne dzieci uciekły od niej bo chyba nikt na dłuższą metę nie jest w stanie z nią wytrzymać.Nie wiem jak potoczą się dalej nasze sprawy na razie ma tydzień na uprzątnięcie bałaganu.A ja i mój chłop jesteśmy zmęczeni całą sytuacją. Dobra chyba już Wam oszczędzę dalszych hi,hi historii na ten temat.Wcześniej byłam wnerwiona teraz jestem po prostu zmęczona i smutna a za oknem zima:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo No ja w konfrontacji z tą panią wymiękam na całej linii.Przyznam że nie znam nikogo kto dorównałby jej w pyskówkach.Jak zacznie to takie fakty potrafi wyciągać że człowiekowi szczęka opada. No ale już miało być na inny temat:p Dziękuję za kanapeczki,pyszne ale jak pisała Terix strasznie mało zostało;) Wanilko👄 Przyszłam na kluseczki:D Ploteczko No właśnie jak się czuje mąż? Terix Chucham w dłonie by wyniki były dobre,ściskam kciuki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko Bardzo chętnie wybyłabym na święta,ale musiałabym chłopa zostawić bo on hi,hi domator wielki.Zawsze może sobie pojechać do siostrzyczki:p tak go zaprasza:) No ale nie zrobię mu tego,często się przydaje ten mój chłop trza o niego dbać:p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia42
Witam dziewczyny byłam na USG i nic mi nie wyszło dwa węzły mam powiększone ale to po przeziębienia a reszta wszystko czyste opychlizna schodzi dzisiaj juz mniejsza do pracy kazała jeszcze nie chodzić ale ja jutro IDE dzisiaj miałam wolne a tak to wszystko ok pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Pysiu kochana dzieki Bogu ze to tylko przeziebienie. Musisz to wykurowac porzadnie, bo wyglada na porzadne przeziebienie. Szkoda ze nie masz zwolnienia. Pare dni w domu i ze dwa dniu w lozku dobrze by Tobie zrobilo:O Ja mam dobre kontakty z rodzina pewnie bo mieszkam daleko:) A jesli chodzi o sprawy spadkowe, to teraz czaka nas poker z rodzina meza. Maja cos do sprzedania, ale podzielic to trudno:O Kupiec niby jest ale .....:O My mamy najwiekszy interes zeby opchnac to teraz, bo na co czekac? Nie wiem czy da sie w ogole to zalatwic? Dzisiaj bylam w sklepie ogladalam lamy. Chce kupic nowa do sypialni. Stara opatrzyla mi sie kompletnie. Podobaja mi sie takie kiczowate z kwiatkami. I chyba ja kupie, choc jest kiczowata porzadnie:P Musze tylko wymierzyc wielkosc. A zaraz biore sie za pieczenie sernika. Chcialam wczesniej sie zabrac za to ale jakos tak wyszlo:O Teraz jest juz wieczor i zbiliza sie noc, a ja robie sie aktywna i bardzo pracowita:P Trzymajcie sie dziewczyny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja popełniłam szare kluski zostały pochłonięte nawet fotki nie zdążyłam zrobić. Mojemu teraz księgowość zakończyłam papiery musiała po wysłać. Z rodzinką fajnie na zdjęciu i najlepiej z boku by móc się odciąć. Zdrówka nam życzę.Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo 🖐️ na kawe spraszam (__)? (__)? (__)? (__)? -chodźta :D U mnie zapowiada sie pogodny dzień ale na razie jest zero stopni Troche mnie te zabiegi uziemiają, troche mam do pozałatwiania róznych drobiazgów i tak się dzieje, że nie odpalam komputera bo nie mam czasu. Dobrze, że chociaż rano moge spokojnie posiedzieć O 9.00 musze wyrwać do Auchan'a na pilne sprawunki :O zawsze coś :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Dziewczynki :D wczoraj śniadanko było baaardzo obfite bo tych kanapeczek była cała fura :P:P:P Ale stronka sie nie odswieżała i nijak nie dalo się nic więcej wkleić. Żeby wkleić następny link musiałam edytować. Żeby edytować musiałabym mieć swój wpis przed oczami a wpisu nie było! no i doopa A ja musiałam biec na trolejbus bo zawoziłam pilnie obrazek do ramiarza bo i zostawiłam te jajecznice na kanapkach :D Niektórzy mi nie ufają i na kluski do innych chodzą :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! teraz wystarczy :D:P a ja biegusiam pod prysznic i do do Auchana do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się na kawuni i sniadaniu :) Tekl0..👄dziekuję za te cudeńka .. kochane nie wiem co pisać :O by nie pisać bredni..jedynie napisze to że czekam na Pana od pieca bo coś mu się miesza grzeje zmina wode tzn tą co nie powinien :O a jeszcze trzeba grzać w domku do lata jeszcze kawał czasu ...gwarancja się skończyłą a ten zaczął wymyślać .....😠 zyczę wam wszystkim milusiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ;) Kurcze, czasami myślę, że mogłybyśmy założyć wzajemną grupę wsparcia....jesli chodzi o spadki i majątki po rodzicach. W zyciu jest tak, że wszyscy domagają się należnego działu.... co do odpowiedzialności za rodzica, wiedzy o jego potrzebach, lekarstwach, badaniach czy zwykłych zakupach...to już nie ich broszka. Sama teraz tego doświadczam. Nie dajmy się kobitki !!! Miłego dnia. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla no dzisiaj to ful wypas, też bardzo lubię grzanki, ale jem coraz rzadziej:( Dzięki ci dobra kobieto:D Orsejka dzięki za namiary, ale trochę drogo, i nie wiem czy na jedno strzyżenie opłaca się robić taki zakup. Jak Cezar odejdzie, nie będzie już żadnego zwierzaka:( Tekla zabiegi bardzo dezorganizują nam dzień, ja też nie wyrabiam się . Dzisiaj kupiłam mąkę razową i orkiszową, będę piekła chleb mieszany:P Wyniki nie polepszyły się ale i nie pogorszyły. Może teraz przyszedł czas na stabilizację a później na poprawę:P Słyszałyście o takim stworze jak topinambur? Pani dr wczoraj wspomniała o kawie z topinambura dla cukrzyków, ponoć poprawia metabolizm i gospodarkę lipidową, normalizuje pracę nerek. Muszę wyruszyć do sklepów ze zdrową żywnością, może gdzieś będą mieli. Orsejka życzę by naprawa odbyła się szybko, sprawnie i niedrogo❤️ Teraz wszystkie urządzenia są sprawne przez okres gwarancji, a później wymiana na nowe:( Miłego dnia wszystkim życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix,Wanilko,Orsejko,Teeklo,Terix Witajcie👄👄 Witam oczywiście wszystkie przyjaciółki ale w pierwszej kolejności te obecne,skarby moje👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie widzę wpisu pewnie nowa stronka się zaczyna,może być że kogoś pominęłam w przywitaniu obecnych,sorki z góry. Teeklo No dzisiaj rozumiem solidnie zadbałaś o mój apetyt,dziękuję ja spróbuję wszystkiego👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak Orsejka nie mam za bardzo o czym pisać.Nic się nie wydarzyło i hi,hi na szczęście szwagierka nie zadzwoniła więc nie mogę jej obsmarować tyłka:p Nie bardzo wiem co Bastylka zamierza sobie kupić kiczowatego,obraz,tapetę jakąś czy narzutkę?!. Wiem tylko że będzie to w kwiatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Bardzo, bardzo przepraszam za długą nieobecność aleeeee myślę, że mi wybaczycie;)❤️ cały czas byłam myślami z WAMI❤️ U mnie wszystko w porządku miałam trochę problemów:( także i zdrowotnych serducho mi wysiadało wylądowałam nawet w szpitalu z niedokrwiennością serca teraz mam mieć tomograf tętnic nie wiem co mi wyjdzie oby wszystko było w porządku. Muszę was poczytać, bo nawet nie wiem co u was . Mocno, mocno wszystkie tulammmmmm do ❤️ i pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Bardzo, bardzo przepraszam za długą nieobecność aleeeee myślę, że mi wybaczycie;)❤️ cały czas byłam myślami z WAMI❤️ U mnie wszystko w porządku miałam trochę problemów:( także i zdrowotnych serducho mi wysiadało wylądowałam nawet w szpitalu z niedokrwiennością serca teraz mam mieć tomograf tętnic nie wiem co mi wyjdzie oby wszystko było w porządku. Muszę was poczytać, bo nawet nie wiem co u was . Mocno, mocno wszystkie tulammmmmm do ❤️ i pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×