Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

kurna :O:O:O żeby odświeżyć strone zabiera sie nam pół kartki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) melduje się na kawuni i sniadaniu ...ploteczko 🖐️ Teklo🖐️ U mnie cieplutko wczoraj na term.było prawie 20st. jak pięknie :) Milusiego dnia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 Bardzo lubię roladki z łososia z twarożkiem, wcześniej często robiłam, dzisiaj też kupiłam plastry z łososia. Narobiłaś mi apetytu na roladki:D Wychodzę zaraz odebrać zdjęcie rtg i muszę kupić nową kartę do aparatu. Pogoda prawie wiosenna, tylko trochę mało słońca:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Za oknem mam tak pięknie że wyszłam na sprawunki.Polatałam se po aptekach hi,hi kupiłam coś tam do jedzenia ale najważniejsze miałam długi długi spacer. Szkoda że już pojutrze wraca zima,fakt mamy dopiero początek marca no ale ciepło rozpaskudziło hi,hi oczekiwania.Chciałby człowiek by to ciepełko już zostało,zima niech se idzie,pa,pa Teeklo Mniam,mniam pyszności. Terix No to czekam na wynik i trzymam kciuki by był dobry👄 Ploteczko Zdrówka życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko No ja 20 stopni to nie miałam a chcę;) zatem podziel się tym słoneczkiem nie bądź sknerą:D Teraz zmykam robić jakiś obiadek,udanego poniedziałku i dużo zdrowia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej podaję słoneczko tam gdzie nie mam. Miłego popołudnia capucinko zrobiłam UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już słońca nie ma - ale chęć na kapucinko mam :P dzięki Vanilko 🖐️ ❤️ Uwielbiam wiosne ale jak co roku moje oczy mają ciężko zanim przyzwyczają sie do nowego światła :O Terixiu robiłaś prześwietlenie barku? czy coś jeszcze? ❤️ Pozdrawiam wieczorną porą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Teklo zostało coś ze śniadanka? bo ja mogę to samo na kolację:D u mnie dziś słonka wcale nie było:o Daisy ale masz tanią wodę, nic tylko się chlapać;) Terix kupiłaś kartę? może dziś ugotujesz torebkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploeczko śledzik z ziemniakami na obiad? u naszych mam tak się jadało i jada np. w wielki piątek. sama lubię wyłącznie śledzia w occie, albo w jakiejś sałatce, a takiego surowego do buzi nie wezmę, więc... nie robię :P mój m ubolewa, ale nie ma zmiłuj się;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w temacie jedzenia, w sobotę robiłam po raz pierwszy cannelloni - te rurki makaronowe nadziewane mięsem w sosie pomidorowym. ale pyszne wyszły,a odpiekane w niedzielę były jeszcze lepsze:) sama nie wiem czego się bałam, że ich do tej pory nie robiłam - że popękają podczas nadziewania? że będą surowe? że zbyt pracochłonne? teraz już wiem - nie ma co się zastanawiać, z przyjemnością co jakiś czas je popełnię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie po gimnastyce 🖐️ Zulko - dzisiaj jadłam na kolacje to samo co na śniadanie :D:D:D Rano nie mam za wiele apetytu - zjadam pieczywo chrupkie (Wasa) z twarożkiem i dżemem truskawkowym z lidla :P pyycha :classic_cool: I moge to jeść w każdej chwili :D na kolacje było bez pieczywa ;) Musze i ja rurki wyprobowac. Ile razy przehodze koło makaronów nigdy nie wpadne na to że tak moge :D:D:d Ploteczko - dla nas śledź z ziemniaczkami to pychota. Moja małżowina lubi to bo w młodości tak się jadlo w jego domu (na Mazowszu), ja pamiętam to z internatu i wtedy nie lubiłam a teraz? ziemniaczuszki obrumieniam, sledziki „walę” ze słoiczka w lekkiej zalewie w oleju - pycha. W wersji skromnej, postnej podaje to w Wielki Piątek tak jak mówi Zulka. Śledź solony dobrze sprawiony, ziemniaki postne i np chuda śmietana albo sos śmietanowy z jabłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Przepraszam ale będzie mnie teraz jeszcze mniej na wyspie niż do teraz - mam jakąś niechęć do laptopka :-O. Wrzuciłam tylko jakąś fotkę, posłałam jakiś apel na fejsie i poczytałam co u was. Wypluskałam się pod prysznicem a teraz robię sobie domowe spa na stopy - kupiłam złuszczającą maskę do stóp firmy "L'biotica". Będę meldowała jakie efekty :-). A teraz posyłam buziaki 👄 i idę położyć stopy wyzej na jakąś godzinkę. Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i kawusia goraca U mnie dzisiaj mróz,biało za oknem a juz było tak ciepło,szkoda.Nawet wczoraj byłam juz w pantoflach na dworze. Daisy słoneczka nam dzisiaj nie zabraknie.Napisz jak córka jest lepiej ? Teklo,Zuleczko ja w niedziele nawet kartofli do sledzi nie gotowałam(choc znamy to danie),zjedlismy sledzie jakies nawet dobre kupiliśmy lisnera takie słodkawe nie mocne i zjedlismy z chlebem,pierwszy dzien bez obiadu ,nie pamietam od kiedy w naszym domu,choc lodówka była pełna bo gotowałam do L.. Betulko zdaj efekty z dziłania nowości na stopy,a ja tez mam czasem jakies niecheci do laptusia,ale zagladam. Orsejko choc na kawe z rana. Teklo czekam na wiosenne sniadanie. Cos ostatnio Bastylka mniej zagląda,Bastylko wszystko w porządku.?Wczoraj pojechałam do optyka co c zamawiała okulary i nie zgadzały sie nam parametry a oni sobie jakies przeliczniki wprowadzili,wczesniej tego kwitowo nie robili,takze sprawa sie wyjasniła.Teraz tylko zapłacic i odbiór w tym tygodniu. Terix jak wynik prześwietlenia? miłego dnia. Ja zaraz ide lepic pierogi z mieskiem na obiad ,małyk ma zamiar jak sie ociepli zając sie gałazkami na drzewach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ranek bardzo mglisty ...ale może będzie piękny dzień ..następny ze słonkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wybywam na wyniki z mamą ..potem jakieś zakupy bo światełko jednie w lodowce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko no popatrz jak to jest jak tak mozna robią nie to co na recepcie tylko ? :O ...ja mam zamiar dzisiaj iść do wodociągow bo ta faktura jest dla mnie niejasna ..zbytnio się nie znam na ich rozliczeniach ale to chyba za wiele za 14metow tyle kasy :O milusiego dnia kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki Plotko ❤️ Orsejko ❤️ dzięki za pyszną kawusie 👄 U nas zaraz po rozliczeniach wody i CO firma która to robi- wyznacza dzień na zgłaszanie reklamacji i udziela wyjaśnień. Nie ide bo wiem już, że w ciągu tych dwóch lat ceny CO podrosły ponad 100% - stąd moja opłata na minusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo tak ceny ida w górę za szybko. Orsejko u nas jest bardzo prosta faktura zawsze za wode ilosc metrów zuzytej x cena metra + ilość metrów ścieków x cena. Takze prosto policzyć. Rzeczywiscie za 14 metrów to troszke duzo.Sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nie zawsze skomlokowany jest rachunek za energie,nie wgłebiam sie nigdy w niego,choc kiedys próbowałam dojść co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nowa stronka,wiec sniadanie będziemy miały koło południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×