Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Wiem, że jestem niepoprawna ale tak niestety mam. Czasem w życiu poza internetowym też tak mam, że mnie nie ma dla innych - nawet najbliższych. Ale od Was jestem uzależniona i nie wyobrażam sobie żeby nas nie było. Zdaję się na Radę Mędrców :-) co do wyboru forum. Też nie lubię tego na gazecie ale jeśli trzeba to się nauczę i przyzwyczaję👄. Chciałam sprawdzić to na interii ale nie mam odpowiedniej wtyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że wszystkie przyjęłyście postawe: "niech ktoś zrobi", "zajmijcie sie tym problemem a "mnie" tylko proszę dopisać". Nie ma sprawy - ale jeśli któraś się podejmie założenia forum to cała reszta nie powinna wybrzydzać, marudzić, krytykować i psioczyć - wg zasady: "że jak sie nie podoba to sama mogłaś ruszyć doopą" OK? 🌻 Poczytałam troche o forum Gazety. Regulamin i reguły są proste. Forum jest sprawne. Możemy założyć forum PRYWATNE i wtedy osoba która założy takie forum decyduje jak ono ma wyglądać i kto do niego ma dostęp. Prywatne forum -mogą czytać wszyscy, -mogą czytać wybrani lub -może być widoczne tylko dla członków forum. To wszystko zależy tylko od nas. 🌻 Wpisy układają sie w postaci "choineczki" ale wystarczy kliknąć w przycisk "przeczytaj całą dyskusję" i wszystkie wpisy rozwijają sie ładnie do czytania. Rozwinięte forum czyta się dobrze, jest równe i czytelne. Można robić podstawowe emotki, można wklejać zdjęcia (czego na kafeterii nie było!), można wklejać linki. Ale żeby link był aktywny musi mieć na początku "http://" - inaczej nie będzie działać Członkowie prywatnego forum muszą sie logować więc każda z nas musiałaby zapisać sobie dobrze gdzieś swoje namiary bo inaczej nie "wejdzie" 🌻 Na razie nie działajmy w pośpiechu: na początek jak znajde chwile to skopiuje Wam podstawowe zasady forum. Musowo do przeczytania żeby każda wiedziała na co sie godzi. 🌻 Jeśliby doszło do założenia takiego prywatnego forum to propozycje nazwy powinnyście ustalić wcześniej żeby na tym tle nie było nieporozumienia. Wydaje mi sie, że mogłaby pozostać ta sama nazwa którą mamy tylko bez cyferki "3" - ale może będą nowe propozycje? Wcześniej trzeba tylko będzie sprawdzić czy przypadkiem takie forum już nie istnieje. 🌻 Bardzo mi sie podoba wypowiedź Zulki - cytuję: "nie ma co się oglądać na nieobecne dziewczyny (nie żeby nie było mi żal, a może raczej przykro, ale to ich wybór, damy im namiary i zobaczymy co będzie), cieszę się z tych, które są" Podobnie jak Zulka - uważam, że nic na siłę, forum jest dobrowolne i nie będziemy nikogo do niczego zmuszać. Te które odpadły lub odpadną - to z własnej woli i ani myslę się nad tym roztkliwiać. I szlus. 🌻 Przykład wklejony przez Bastylkę to akurat przykład forum mało czytelnego. Co z tego że ma kolorowe ramki jak czyta sie i obsługuje beznadziejnie. Znam dobrze ten rodzaj forum bo od lat wchodze na kocie fora które są tak konstruowane. Są niewygodne. (przepraszam Bastylko 👄) 🌻 to na razie tyle uwag pomyślcie o tym co napisałam. Wierze w NAS i w to że znajdziemy dobre rozwiązanie ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Dziewczynki Kochane ❤️ ❤️ ❤️ ide spać bo jutro o świcie oddaje krew w Oh-ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kawunie zostawiam (_ _(_)(_)(_)(_)(_)(_) pozdrawiam wszystkie ...zycze milusiego dnia ...i uciekam jadę z tatą do P...nia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny❤️ Nasza Pysia ma dziś urodziny Wszystkiego najlepszego🌼 Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na kawunię, dzieks Orsejko ;) Teklo! A gdzieżby kto śmiał krytykować! Ot, my takie gapy jesteśmy, że nijak nam bliższy kontakt z informatyką nie wychodzi :D. Tylko Ty taka zdolna w naszej grupie :)! Tak więc spoko loko, dyskutować nie będziemy ;) Miłego dnia Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, heloł Vanilko, widziałam zdjęcie Wojtków na facebooku, świetnie razem wyglądacie ;) Kochana Pysiu (jeśli czytasz)....Wszystkiego najlepszego, jak najmniej zmartwień 👄🌻🌻🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Pomyślnych badań i dobrych wieści życzę❤️ Doris wszystkiego najlepszego ❤️ Tekla ❤️ nie daj za dużo utoczyć krwi:D Tekla nie mam pojęcia co piszesz o tamtym forum, nijak nie mogę się rozeznać, ale mam nadzieję że się wdrożę:P Betulka u mnie zaczyna się proces zrzucania naskórka, najbardziej na piętach. W śródstopiu w ogóle nie rusza:( może tam nie mam martwego naskórka? Chciałabym napisać coś dosadniej, ale zaraz połowa się obrazi. Nauczyłam się hamować, bo nie wszystkim pasuje prawda:( Wiem, że niektóre z nas wchodzą tylko poczytać i czekają żeby zameldować się na nowym forum, a później... a szkoda gadać:( Zulka święta racja❤️ Pochwalę się jeszcze, mam przydział do sanatorium od 3.06. w Inowrocławiu. Jestem trochę zawiedziona, liczyłam na morze:( Miłego dnia wszystkim życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla wspaniałych masz urwisów, jak ten szybko leci:D Podwójne urwanie głowy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek 🌼Kochana Pysiu🌼 W Dniu Twoich urodzin skladam najserdeczniejsze zyczenia🌼 Malo klopotow w pracy , duzo szczescia, milosci i pociechy z malego Grzesia❤️ Buziam mocno urodzinowo kochana Pysiu👄 100 lat! 100 lat! 100 Lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jeszcze raz do wszystkich. Terix chetnie pojade w zastepstwie za Ciebie do Inowroclawia:) Co prawda nigdy tam nie bylam ale poogladalam zdjecia i juz mi sie tam spodobalo:) Tak na serio. Ja nigdzie nie moge wyjechac i siedze jak ten pies lancuchowy w domu:( Wiec Ty Terix nie wybrzydzaj tylko jedz jak mozesz. Nastepnym razem bedzie morze:) Orsejko mam nadzieje te kontrola w P. wypadla dobrze i wszystko jest w normie. Teklo, wiesz ze niespecjalnie znam sie na kompie. Nasze forum to jest jedyne na jakim sie udzielam. Nie mam specjalnie rozeznania, a nawet nie wiedzialam ze jest na forum opcja zamiany drzewka na "rozwin cala dyskusje" Jedyne czego mozna sie czepic to to ze literki tam male a ja slepa jestem coraz bardziej:P ale to juz moj problem:O Regulamin przelecialam wzrokowo. Nie rozni sie specjalnie od innych. Naturalnie denerwuja ten dobrowolny przymus- zgoda na przetwarzanie danych osobowych ale od tego sie nie ucieknie:( Dziewczyn nie czuje sie ostatnio najlepiej:O Moze przesilenie wiosenne? Jakos lapie malo powietrza i w ogole to zapominam oddychac:O I to akurat teraz. Zawsze cos tam:( No dobra nie narzekam juz, lepiej zrobie sobie kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypije sobie szklanice wody z cytrynka za zdrowie Pysi. Alkoholu ostatnio niet. Do czego to doszlo? Zamiast wina pije wode:O Schodze kompletnie na psy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam sobie Forum Gazeta.pl - pomoc Nie mam na razie zdania czy nasze forum powinno byc zamkniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×