Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

A ja jeszcze nie robiłam leniwych...czytam ten przepis (i inne) i kończy się to tym, że w myślach przeprowadzam zawsze rozprawę filozoficzną ;-) nad wyższością niejedzenia nad angażowaniem się w trudne projekty :-P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka te leniwe to sekund pięć roboty, naprawdę. a ile przyjemności z jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji wczorajszych leniwych odkryłam, że mój nowy blender - jedna część (pokrywka od większego pojemnika, do której doczepia się bazę) zepsuła się:o jestem zła, bo raptem na palcach obu rą można policzyć ile razy w tym akurat pojemniku bledowałam pomidory z puszki czy właśnie twaróg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tyle szukałam, wybierałam i wybrałam badziew za 250 zł, który wyrobił się tak szybko:o muszę teraz zanieść do reklamacji, ale najpierw znaleźć paragon. pytanie tylko gdzie on jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i kolejne pytanie, czy muszę zataszczyć wszystkie elementy (a jest tego trochę) czy tylko ten zepsuty? i nie mam opakowania, bo wyrzuciłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blender mam ok, brauna...ale i tak najczęściej używam widelca :-p - np.do twarogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, jak miałam dom pełen ludzi to się zmuszałam (czasem nawet nie :-D) do różnych czynności kulinarnych. Teraz gdy jestesmy sami z M to nijak nie mogę się zmobilizować. Mobilizuje mnie Mona, jej gotuję :-). A wczoraj kupiłam sobie 2 naleśniki ze srem i jutro mam na obiad. Dla m mam postny kapusniak w lodówce. Powiedz mi, jak zrobić 2 naleśniki? nie ma opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M uwielbia zupy, to szybka piłka. A mamy zsiadłe mleko od prawdziwej krowy (stała dostawa) więc ziemniaczki z kwasnym mlekiem dla mojego M to bajka :-D - mam się czym podeprzeć jako żona :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh o tak niewybrednym smakowo małżu mogę pomarzyć jedynie... mój zupy owszem, ale podstawa menu to mięso, mięso i jeszcze raz mięso:o faktycznie dwa naleśniki to wyższa szkoła jazdy;);):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój głupi blender to philips, fajny jest... był. teraz nie polecę nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mięsko też i owszem ale jak nie ma to nie koniec świata :-). A skoro jego kobieta nie wychodzi przed szereg to lubi co ma :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka! Mam teraz kolorowy zawrót głowy od myslenia - w sypialni i 2 pokoikach gościnnych bedę miała deskę barliniecką (chcę mieć). Reszta domu będzie w kaflach - pomysł na jasny szary, popiel. Nie mam jeszcze pomysłu na łazienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie oglądam w internecie różne propozycje...wszystkie pomieszczenia mam z oknami czyli jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska barlinecka to doby pomysł, ciekawa jestem jaki kolor wybierzesz? a popiel też mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę też o oświetleniu, kostce brukowej na taras i otoczenie domu...szukam solidnego stołu i krzeseł itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to możesz poszaleć też z ciemnym wystrojem, albo jakimś ciemniejszym elementem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor deski barlineckiej pewnie jakiś naturalny, jeszcze nie ogladałam. Ale wiem, ze teraz potrzebuję spokojnej kolorystyki i faktury, zeby oczy nie męczyły się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a raczej masz zamiar kupić, bo jeszcze trochę za wcześnie. chociaż na meble czeka się czasami 4-5 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie ma co szaleć z fakturami, bo zbyt udziwnione szybko się nudzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jestem na etapie ogladania w necie - kupować raczej tak nie będę. Mam o tyle fajnie, ze mój pan budowlaniec ma układ ze sklepem (firmą) budowlaną i ma specjalne ceny. Z nim bedę się umawiać bo prawie wszystko moze dla nas ściągnąć po niższych cenach - ale będę mu pokazywała co chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co bedzie na gaz ale będzie też kominek z płaszczem wodnym i ogrzewanie podłogowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×