Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

a nad regenerum zastanawiałam się ale do rzęs, ale trochę za drogie było:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka ja naprawdę robię bardzo lekką i na grube wałki, tak żeby włosy były lekko uniesione. Na spanie już przygotowałam sobie dzisiaj tabletkę Stilnox, zaraz wezmę, po godzinie powinna zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka do rzęs już wypróbowałam, nic nie działa, tylko swędzą powieki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to dobrze, że nie kupiłam:P chyba najlepsza pozostanie rycyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzęs i tak już nie maluję od lat. Ten do pięt jest fajny i bardzo wydajny a ja mam problemy z piętami. I ten do paznokci też jest ok, chociaż moje paznokcie są chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje paznokcie są w miarę ok, dopóki nie wpadnę na pomysł pomalowania ich lakierem...potem muszę kilka miesięcy je ratować :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pięty mam gładziutkie jak pupcia niemowlęcia :D Za to paznokcie wrastające:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pięty i łokcie jestem przewrażliwiona od dziecka. Kiedyś mama pokazała mi panią, która miała tak popękane pięty, że była to jedna wielka rana, i łokcie brązowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix, też miałam kłopoty z wrastającymi paznokciami (2 interwencje chirurga). Odkąd chodzę do mojej pani pediukirzystki mam święty spokój! Chociaż pięty wciąż pękają :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze odruchowo patrzę ludziom na uszy:P Zulka dlaczego kaleczysz pięty żyletką? Wystarczy sam pumeks, jeden ostry, drugi gładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka no taką specjalną maszynką do tego zabiegu i ze specjalną żyletką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie pumeks to za mało:o a w uszy zaglądam też i nie znoszę jak facetom wyrastają z nich włosy, z nosa zresztą też:p powinni używać specjalnej do tego golarki jest taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix, pamietam w dzieciństwie takie kobiety z koszmarnymi piętami...gdybym nie dbała też tak bym wyglądała. Moja pierwsza przygoda z popękanymi do krwi piętami była jeszcze w wieku 10-12 lat - miałam pięty jak pupcia niemowlecia a one i tak pękały do krwi - no, ale to z powodu choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie smaruję pięty i łokcie kremem. Jest taki kremik z miodem z oriflame. W malutkim różowym pudełeczku. Bardzo wydajny i bardzo łagodzi wszystkie podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×