Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

mam indukcję i nie narzekam na nią jako taką. narzekam natomiast na kolor płyty - czarna. tera kupiłabym białą (właściwie w takie białe mazaje) - już widziałam. przynajmniej nie byłoby na niej widać każdej kropli wody:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda nie starta najpierw na mokro, potem na sucho kropelka zostaje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mebli potrzebuję łóżko do sypialni i stół z krzesłami do jadalni. kuchnia będzie robiona na wymiar a do reszty chcę wykorzystać "starzyznę" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz już pomysł na fronty? polecam bez uchwytów z takimi frezami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie już pojawiły się inne, fakt szaleństwa nie ma - widziałam tylko jedną i żałuję, że jej nie wzięłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchnię chcę białą bez uchwytów :-)! I będę miała spiżarkę! I piekarnik wysoko! Może zacznę piec? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi chyba widziałaś moją - biała połysk, bez uchwytów;) tylko piekarnik klasycznie na dole:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi chłopcy powiedzieli, że muszę mieć mikrowelę...miałam kiedyś i wyrzuciłam bo zagracała mi kuchnię. Ja nie korzystam ale oni gdy przyjeżdżają to się czepiają :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie mam mikroweli, obejdzie się;) białe meble są ok, tylko ta płyta mnie wnerwia, tzn. jej czyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem jaką chcę! Poszukałam w google, są szare! :classic_cool: Dzięki za podpowiedź! Myślałam, że są tylko czarne :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka powiedziała mi, ze odkąd ma indukcję to nie ma czajnika elektrycznego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie ma takiej potrzeby (też nie mam) w indukcji jest taki myk - na końcu skali jak przyciśniesz włączy się literka P - działa jak czajnik elektryczny - momentalnie mam wrzątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam fajną fotkę - szara płyta z białymi meblami :-). Podłogę w kuchni mam mieć szarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka a jeszcze lepsza byłaby płyta z grafiką, widziałam. ale pewnie są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! czytam te wszystkie instrukcje i sa dla mnie trudne :-p - najlepiej uczę się w praktyce :-). A jakiej firmy masz płytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whirpool takie ma z grafiką nowego jorku, są droższe o 1000 od tych zwykłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam też płytę z pochłaniaczem (taki co wciąga do środka) - koszt 12 - 14 tysięcy ! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrolux właściwie nie wiem dlaczego właśnie ta firma, m wybierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno amica ma też dobre. Dam zadanie bojowe mojemu P., on wciąż nufta w tym co na topie i co najlepsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o amice słyszałam właśnie, że niekoniecznie:o ale amica chyba najdłużej jest z tym sprzętem na rynku - moja koleżanka miała od nich elektryczną płytę z grafiką - kilka zwierzątek już pod koniec lat 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zbieram, jutro co prawda nie mam pracy ale muszę przygotować paczkę dla Teo i wysłać - jutro moje maleństwo kończy 28 lat! Zgroza!!! ;-) :-p A te indukcje z pochłaniaczami są firmy Bora. Dobranoc pa pa pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×