Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Uciekam do łóżka, zapuszczę sobie jakis film i pewnie zasnę. Dobranoc i do jutra!! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek a ile Twoja Celina ma lat (super imię:) ) dajesz jej cos na ząbkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam z 6 zwyklych i wszystkie byly negatywne...tylko zdziwila mnie ta forma wynikow badania na bete, bo nie podali wgl ile mialam tylko ze wynik negatywny, najpierw sie ucieszylama le teraz zastanawiam sie czy to faktycznie na sto procent skoro czulosc byla 20. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Skoro 6 testów negatywnych, beta negatywna raczej to nie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas dużo śniegu!!!!!!!!!! Xxxxx Mojego męża boli ząb! Jejku zawsze coś. Nawet nie wiecie ile mieliśmy nieplanowanych wydatków w tym miesiącu! Co chwile coś innego wyskakuje. Xxxx Jak tam dziewczyny? Jakieś nowe objawy? Ktoś dziś testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Hej:-) jakie plany na dziś?:-) X Dziewczęta ja jutro testuję, jutro max. we wtorek mam termin @:-) ale test zrobię jutro już:-) jak na razie to nic jej nie zapowiada, nic mnie nie boli, jestem w świetnym humorze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Granella bede trzac kciuki za ciebie i twoj test :D X Ja mam ciezka noc za soba, litry wylanych łez i milion mysli... X U mnie tez w koncu snieg! Duuuzo sniegu a moje dziecie chore :( X Milej niedzieli dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Jak to jest ze wczoraj mialam kreske a dzis jej nie ma:( chyba mialam omamy falszywyy alarm. Przepraszam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Moze zrob jeszcze jeden test? Albo najlepiej jutro bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karakataka może zrób jeszcze jeden test? Granella trzymam kciuki za pozytywny wynik :). Anka 15 maja skończy dwa lata ;). Ale miałam dziś ciężką noc przez to jej ząbkowanie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek to moja 5 maja skończy dwa lata :) a psiukasz jej tamtun verde? Mojej to pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Nie umien wsadzic zdjecia wczorajszego testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek bo u nas dentinox też sie na krótko sprawdzał ale ten tantum verde jest dobry bo jest przeciwbolowy i przeciwzapalny, ja to jak widziałam, że mała się męczy to dawałam przeciwbólowy np paracetamol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się unikać tego paracetamolu, bo źle wpływa na wątrobę. Ale psiknę jej tym tantum verde :). Karakatka jak chcesz wyślij mi na maila nasturcja.lilia@o2.pl , a ja spróbuję wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj jej jakiś inny przeciwbólowy, bo ja to nie moge patrzeć jak dziecko cierpi, albo jak chce spać a nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Hej, testowalam dzis.. jedna gruba krecha, 7 dni po owulacji :( zwatpilam. To chyba nie ten cykl :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 7 dni po owulacji??? I Ty się dziwisz? Proszę Cie już tyle razy był poruszany temat testów że najwcześniej 10 dni po owulacji a najlepiej w dzień @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat_nasturcji
Anka ja jestem przesadnie ostrożna w podawaniu leków, nigdy nie podawałam córce przeciwbólowych ani przeciwgorączkowych :P. karolinaaa20 zdecydowanie za wcześnie na test. Dopiero co mogło dojść do implantacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Dziewczyny do mnie zawita @. Po siku gdy podtarlam się papierem to miałam tak jakby mocz zabarwiony lekko krwią więc wiadomo co to zwiastuje. Ale nie poddaje się i czekam na nowy cykl!:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka miała raz temperature 39 stopni i podawałam wtedy przeciwgorączkowe, natomiast przeciwbólowe jak trzeba to daje...ja łykam tabletkę jak coś mnie boli i też nie chce żeby dziecko się męczyło. Ale każdy ma swój sposób chowania i trzeba się wtrącać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Granella nastepny raz jest twoj :* Karolina tak jak wyżej napisane, na test stanowczo za wczesnie :) To sie wychyliłaś :D Czekaj cierpliwie jeszcze tydzien :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Nie łamię się, jest ok:-) nie ten to następny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Kwiat_Nasturcji polecial link. Bo z fona zdjecie usinelam bo co chwile patrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie widzę.... Ale czytałam że rozważają.test i biorą pasek pod światło wtedy można coś ewentualnie zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pentlamraga1974mdqny
No ja Anka to.duska Hehehe No mam mieć za 9 dni i mam nadzieje ze nie przyjdzie. To dopiero nasz pierwszy cykl starań wiec spinki wielkiej nie ma Jasne http://GET7.pw/fctT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×