Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka32n

temat dla spóźnialskich 2reaktywacja zaczynamy od 7 stycznia

Polecane posty

Hej. Właśnie - mam profesora, który dojeżdża z Poznania i mówi, że tam wczoraj słońce świeciło i temperaturę miał na plusie. a Łódź zasypana. Dziś miałam te swoje "cudowne" 5 egzaminów. I zaliczyłam. Nawet nie myślałam, że tak dobrze pójdzie. Mogę się Wam pochwalić? Proszę, proszę. Dobra, uznaję, że mogę. W moim indeksie dziś pojawiły się następujące ocen: 4+, 5, 5, 5,5. TAAAAAAAK się cieszę :D. jeszcze tylko 2 egzaminy i trzeci semestr zaliczę. Jeśli chodzi o sprawy odchudzająco - ćwiczeniowe: systematyczności w jedzeniu posiłków przez weekend brak, dwie kawy z automatu, w tym jedna z cukrem (nie słodzę, ale tak to już ze mną jest, że mam problemy z wyłączaniem cukru - wczoraj jakoś mi się udało, dziś już taka zdolna nie byłam). Z racji pogody zaprzestałam biegać, ale zaczęłam odśnieżać auto ;). naspacerowałam się dziś też trochę po szkole - a to z indeksem, a to po korytarzu ucząc się, a to do jednej grupki kolegów, a to do drugiej. no i dziś trzeci dzień A6W z tym że dla mnie tak jakby czwarty, bo pierwszy pominęłam z racji tego, że jedna seria wydawała się dla mnie za mało. Wczoraj za to podczas trzeciej serii myślałam że mój brzuch zacznie płonąć. Przepraszam, że napisałam bez ładu i składu, ale jestem "lekko" niewyspana z racji nocnej nauki. Trzymajcie się cieplutko. Wasza Mama ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo u mnie dramat :/ Wczoraj obiad i ciasto u mamy,dzisiaj u teściowej.Alku też trochę było i w piątek i wczoraj...Już czuje,że spuchłam :( Dobrze,że to już koniec weekendu,bo zaraz bym "odzyskała" to co zgubiłam :P Od jutra będę dietować i ćwiczyć.Taki mam zamiar bynajmniej ;) A zaczne od tego,że do przedszkola rano pójde z buciora a nie autem (3,5km w jedną mańkę) ,bo wczoraj radio włączone w aucie zostawiłam i bateria padła...Więc chciał nie chciał jestem zmuszona poginać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...u mnie znowu +0,2kg od wczoraj ...ehh muszę jakoś przeczekać, ale zdecydowanie to nie motywuje ;D Wczoraj miałam okropny dzień...nic mi nie smakowało, chodziłam głodna i zła ...chyba miałam kryzys dietowy haha ;D Menu na dzisiaj będę dopisywać w ciągu dnia bo nie dali mi znowu wydrukowanego menu a tak przez folię to trudno zgadywać ;D I śniadanie : płatki kukurydziane z jogurtem naturalnym, pestkami dyni i słonecznika II śniadanie: jakieś ciasto ..później rozszyfruje jakie :D Miłego dnia dziewczyny ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vini miłego i dziękuje za menu:-) U mnie waga też odrobine w górę ale woda mi się zebrała przed okresem i napuchnięta jestem:-( Dobrego dnia wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też przed okresem i coś mi się jeszcze spóźnia, chodzi za mną potwornie słodkie i ogólnie mam większy apetyt.... mam tylko nadzieję, że nie jestem w ciąży tragedii by nie było ale już odchowałam swoje dzieciaczki w miarę i jakoś nie chciałoby mi się znowu wracać do pieluch... no i odchudzanie musiałoby pójść w odstawkę.... mam nadzieję, że jednak w końcu ta @ przyjdzie a po prostu przez dietkę i forsowanie ćwiczeniami coś się poprzestawiało śniadanie - 2 kanapki z ciemnego pieczywa z chudą wędliną II śniadanie - owsianka na wodzie z Carrefour dziś owoce leśne i dodatkowo błonnik jabłkowy obiad - porcja mięsa gotowanego, ciemny ryż i sałatka z pomidorów, ogórków, czerwonej i białej cebuli z jogurtem kolacja jeszcze nie wiem na co będę miała ochotę oczywiście dużo wody, herbatek ziołowych i tabletki z zielonego jęczmienia u mnie dziś bialutko oj bialutko i ciągle sypie :) zamierzam więc głównie ćwiczyć w domu ale może będzie i spacer w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanulaj
Hej dziewczyny. Trochę mnie nie było nie miałam dostępu do netanjahu. Zjarała się iinstalacja i poszedł modem od neta. wracaM do was dietowac same plusy czyli waga w górę idzie na maksawery. dziś zaczynam bialkowa bo puchne straszliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja wczoraj tragedia jedzeniowo-cwiczeniowa.oszczedzę wam szczegółów. Druga sprawa to mam obawy czy przypadkiem przesunięcie okresu ma inne podstawy niż zmiana trybu życia. ze stresu pół nocy nie spałam,po południu kupię test bo się wykonczę. jak przejdę na kompa to zobaczę co tam nadrukowalyscie i dokończę myśl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja wczoraj tragedia jedzeniowo-cwiczeniowa.oszczedzę wam szczegółów. Druga sprawa to mam obawy czy przypadkiem przesunięcie okresu ma inne podstawy niż zmiana trybu życia. ze stresu pół nocy nie spałam,po południu kupię test bo się wykonczę. jak przejdę na kompa to zobaczę co tam nadrukowalyscie i dokończę myśl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.:-) Lanulaj a jak ma sie dieta białkowa do puchnięcia bo mnie to interesuje;-) Opóźnia mi się okres i chodzę jak balon buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Na wagę nie wchodzę, zamierzam dopiero za tydzień w weekend. Mąż wyjeżdża w piątek do Zakopanego na trochę więcej niż tydzień jako opiekun dzieci trenujących piłkę nożną. Więc nie będzie mnie kusił jedzeniem. Przez tydzień zamierzam ostro ćwiczyć, spacerować i chudnąć żeby trochę zgubić przed jego powrotem. Poza tym chcę w pracy koleżance pokazać że schudłam (też bierze urlop w ferie i wyjeżdża). Może się skusi i zacznie walczyć z zbędnymi kilogramami. Kiedyś ona mnie zmotywowała teraz czas żebym ja to zrobiła. Moje pierwsze śniadanie to owsianka z mlekiem i mandarynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanulaj
Przy białki dużo sie odwadniam i wtedy obrzeki schodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem matko założycielko brawo!!!ty to jesteś kujon:P widzę że nie tylko mnie się okres spóźnia tylko pytanie czy wy też jesteście na metodzie zabezpieczenia "niech mnie ręka boska broni"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netoperek zabezpieczam się ale okres mi się spóźnia ponad tydzień ale wiem że to sprawka zmiany trybu życia i jedzenia.Nie panikujmy dziewczynki bo okres przy dietach często się opóźnia.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha,co ja się z Was naśmieje :D Od razu humor lepszy :)) Netoperek,mam nadzieje,że dasz znać jak już zrobisz ten test.A Ty Malinka,zamierzasz sprawdzić czy to zmiana trybu życia czy coś innego :P ? Mi się wydaje,że to jednak przez dietę.Ja przy każdym odchudzaniu miałam rozregulowany okres. Co do mojego dietowania,to właśnie się zastanawiam co zjeść na śniadanie,żeby miało mało kcal...Kupiłam dzisiaj jakiś śmieszny chleb pro body i miałam nadzieje,że nie ma dużo kcal,a teraz przeczytałam,że kromka ma 100 kcal !!! masakra :/ Olka,ile Ty kcal dziennie pochłaniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudnę około 900:-) Na śniadnaie piję kawę z cukrem i mlekiem a Tobie polecam jogurt naturalny i musli :-) Kup też zamiast chleba wafle ryżowe w lidlu bez soli(niemieckie) i do tego jedz ser biały lub wędlinkę-pycha.Dzisiaj na obiad mam steka i sałatkę a na kolację pomyślę -może musli z lidla i mleko 0%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki poczytałam o okresie podczas diety i brak tłuszczy w diecie skutkuje zanikiem okresu lub rozregulowaniem cyklu.Cykl hormonalny oparty jest na tłuszczach ale pitolić tłuszcze najwyżej dostane okres w lecie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netoperek26 hihihihi ja dwa miesiące temu też byłam w strachu bo tydzień spóźniał mi się okres, już widziałam siebie znowu w pieluchach a z mężem przez to nie gadałam. Powiedziałam tylko ze jak będę w ciąży to jego zabiję. A on że spokojnie wie co robi i że nie będę a jak będę to nie z nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ta :-D najgorszy scenariusz -schudłyśmy,jesteśmy laski z tydzień i zaraz ciąża brr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka32n ja już raz tak miałam. Schudłam 11 kg i zaraz zaszłam w ciążę. Szkoda mi było trochę na początku ale jak chcieliśmy mieć dzidzie to niestety. Dobrze że nie zaszłam mając 11 kg więcej bo bym miała teraz do zrzucenia nie 7 kg a 18, a może i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... jak parę lat temu się odchudzałam to okres zniknął mi na jeden miesiąc w momencie kiedy bardzo długo jadłam głodowe ilości i nagle zaczęłam jeść więcej. W czasie nawet niskiej podaży kalorii i kilkugodzinnych ćwiczeń z okresem nic mi się nie działo. Chyba jako jedyna jem tutaj tłuszcze bo się ich nie boję:P Oczywiście dam znać bo i tak was tu nie zostawię:P schudnę choćby... taki chleb to samo dobro! jeszcze na śniadanie- nie ma czego się bać! olka- mleko 0%?co ono ci daje? ani ta haha dobry mężuś! kurczę ja jestem przerażona samą myślą, a im więcej się stresuję tym bardziej odsuwam nadejście okresu. Oc***eć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ta no fakt miałaś przejście ale dzieciątko najważniejsze:-) Netoperek smak mleka to ma i zero kal hihi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dziwna sprawa, ponoć jak kobiety mieszkają razem, to po jakimś czasie zaczynają w jednym terminie miesiączkować. Na forum to samo się dzieje - ja tez jestem przed @. Wprawdzie waga mi nie wzrosła, ale tez od 4 dni nie spada. Ja na I śn - standardowo 3 łyzki płatków kukurydzianych z mlekiem 0,5%. II śn - szklanka soku marchewkowego, sucharek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka bardziej o jakieś wartości odżywcze mi chodziło:P Tłuszcz w diecie jest nie tylko potrzebny dla cyklu hormonalnego ale to co dla nas bab ważne dla wyglądu skóry, włosów, paznokci, dla wchłaniania witamin... Malinkaberry ale żeby na forum taki synchron:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkabery w takim razie niech jedna z nas napisze że dostała okres to może reszta też dostanie:-P Strasznie mi burczy z głodu w brzuniu a kateringu nie widać;-) Rany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja! ja! ja chcę dostać!!!! :P mam wszystkie objawy nadchodzącego okresu (które niestety mogą też być objawami ciąży:P) Czeka mnie jeszcze 17 godzin oczekiwania, o jaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netoperek a jak wyliczyłaś te 17 godzin? wgł mnie jeszcze kilka miechów i okres będzie:-D Jak na razie mam takie objawy: nabrzmiałe piersi,zatrzymanie wody w organiźmie,ból podbrzusza i wahania nastroju-typowe dla mnie przed@.Mogłabym nie mieć okresu tylko oby te objawy ustąpiły:-) Miałam kilka lat wkładkę hormonalną i zero okresu-ale miałam labe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra do 5 rano jak wstanę żeby rytualnie "nasikać na patyk". co do braku okresu to jak brałam pigułki to celowo nie robiłam każdej przerwy i robiłam sobie miesiączkę co 3 miesiące (bo jednak uczucie obrzmienia czy bóle występowały) co do objawów to mam jeszcze wicie gniazda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×