Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylkowa123

mamusie pazdziernik 2015! :)

Polecane posty

Gość Pulchniatkowa
W zwykłej wędlince czai się zło? Kiedy ja mam fazę na polędwicę itp. ale toxo wyszła pozytywnie, więc teoretycznie antyciała jakieś chyba się wytworzyły :) Co do owoców morza, surowizny mięsnej i rybnej to mnie nie ciągnię ;) a sery jem tylko takie Polskie czyli z pasteryzowanego mleka :) Nie mniej jednak trzeba uważać, bo rzeczywiście troszkę rzeczy jest zabronionych. Zapisałam się dziś na usg prenatalne - 19 marca, mam nadzieje, że nie będzie za wcześnie i wszystko uda się zobaczyć tak jak trzeba (wg miesiączki to będzie skończony 11 tydzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominika pierdzielisz jak potłuczona!:-P mdłości w ciąży są skutkiem wysokiego stężenia hcg we krwi kretynko a nie zatrucia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra, co za zyczliwa wypowiedz, ale zwalam to na karb naszych szalejacych hormonow ;) ja miewam hustawki, od totalnego zamartwiania przez wsieklosc na domownikow po glupawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ale na takie poglądy tak trzeba odpowiedzieć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu - przecież to nie są poglądy Dominiki, tylko jej lekarza :| I co to w ogóle za odzywki :"kretynko", "pierdzielisz jak potłuczona"? Jeśli chcesz z nami dyskutować, to może z trochę większą kulturą... A pomijając wszystko inne, to zgadzam się z tobą, też uważam, że mdłości to reakcja organizmu na szybki wzrost hormonu HCG we krwi. Tabelka: Nick_______________Wiek__Dziecko__Termin porodu_____Płeć dziecka/Imię listopadowa123______30_____1_______06.10.2015_________? ? 2plus3_____________30_____3_______07.10.2015__________?? AsiaPil______________29_____1_______06.10.2015_______ ?? dominika___________30______1_______29.10.2015________?? Pulchniatkowa_______26______1______10.10.2015________?? Sierotka ma Rysia_____31_____2_______2.10.2015________?? OnlyDreams_________26______1_______2.10.2015________?? aaaga32____________32______3_______1.10.2015________?? portolino___________31_______2______07.10.2015_______?? Doris LJ4___________40______5_______27.10.2015_______??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej "surowizny", to jakoś z surowym mięsem i rybami kojarzyłam zawsze tylko tatara i sushi. A tu się okazuje, że się nie stosowałam, bo jadłam niedawno śledzie kwaśne i salami, a to przecież chyba też surowe... Będę musiała bardziej uważać (ja też jeszcze nie przechodziłam toxoplazmozy). Alkoholu staram się nie brać do ust w żadnej ilości (mimo że niektórzy twierdzą, że lampka wina nie zaszkodzi). Jedynie zdarza mi się podjadać czasem cukierki rumowe i jeden raz zrobiłam w ciąży łyk wina. Za to zupełnie nie stosuję się do zakazu podnoszenia i noszenia ciężarów. Mój roczniak co chwilę jest u mnie na rękach, ciężkie siaty z zakupami też zdarza mi się nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stęskniona2012 - jasne :) Portolino - również się witam, bo przeoczyłam wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_______________Wiek__Dziecko__Termin porodu_____Płeć dziecka/Imię listopadowa123______30_____1_______06.10.2015_________?? 2plus3_____________30_____3_______07.10.2015__________?? AsiaPil______________29_____1_______06.10.2015_______ ?? dominika___________30______1_______29.10.2015________?? Pulchniatkowa_______26______1______10.10.2015________?? Sierotka ma Rysia_____31_____2_______2.10.2015________?? OnlyDreams_________26______1_______2.10.2015________?? aaaga32____________32______3_______1.10.2015________?? portolino___________31_______2______07.10.2015_______?? Doris LJ4___________40______5_______27.10.2015_______?? Steskniona2012_____24______1_______02.10.2015________??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Ja z grzechów mam kawę słabiznę z mlekiem rano, ale pije normalnie prawdziwą kawę, ale jakoś nie sadze by jedna słaba kawa miała jakiś wpływ :/ Do gościa my tak tu raczej z szacunkiem do siebie się odnosimy i dobrze by było się dostosować, bo psujesz atmosferę. Steskniona witamy nowa mamusie, im nas więcej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_______________Wiek__Dziecko__Termin porodu_____Płeć dziecka/Imię listopadowa123______30_____1_______06.10.2015_________??2plus3_____________30_____3_______07.10.2015__________?? AsiaPil______________29_____1_______06.10.2015_______ ?? dominika___________30______1_______29.10.2015________?? Pulchniatkowa_______26______1______10.10.2015________?? Sierotka ma Rysia_____31_____2_______2.10.2015________?? OnlyDreams_________26______1_______2.10.2015________?? aaaga32____________32______3_______1.10.2015________?? portolino___________31_______2______07.10.2015_______?? Doris LJ4___________40______5_______27.10.2015_______?? Steskniona2012_____23______1_______02.10.2015________??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stęskniona - oo widzę, że najmłodsza mamusia tutaj :) Ja w pierwszą ciążę zaszłam, jak miałam 25 lat :) listopadowa - ja też od czasu do czasu sobie robię słabą kawę, jak rano przysypiam. Wcześniej przed ciążą też piłam kawę tylko okazjonalnie. A mój lekarz to nawet pozwolił na jedną normalną kawę dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z was pali lub palila w ciazy??;/ mam naprawde giga problem i nie wiem jak mam sobie z tym poradzic...te mdlosci rano byly masakra teraz juz jest lepiej ale jak czuje kawe lub wyobrazam sobie wedline znow mnie mdlii blleee...;/ od 11 tygodni nie jadlam wedliny no poprostu nie idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja mam 19 lat no ale ciazy narazie nie widac na usg. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo mlodego wieku ciesze sie ze zostane mamusia :) Wkoncu przychodzi taki czas kiedy trzeba powiekszyc swoja rodzinke :) to dodaje duuuuzo radosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie paliłam. Szczerze ci napiszę, że mnie aż trzęsie, jak widzę palącą ciężarną, matką mam ochotę potrząsnąć, a maluszka mi bardzo żal. Najlepiej by było, gdyby zaczęło cię odrzucać od papierosów w ciąży (wiem, że część kobiet tak ma). A jeśli nie odrzuca, to jakieś nikorette, e-papierosy, cokolwiek byle nie normalne "fajki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
My nie palimy, w sumie to u mnie w rodzinie nikt nie pali, i u M też, jak tata i teść palili, to parę lat temu rzucili. Poszukaj jakiejś alternatywy jak najszybciej, a potem rzuć w cholerę, tylko kasę się na te śmierdziele traci no i zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stęskniona - no przecież dlatego, że w tych tabletkach jest nikotyna! Więc jeśli się wahasz między paleniem, a nicorette, to naprawdę bierz to nicorette, a nie pal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja paliła tzn na początku ciąży ale ograniczyłam do 1/2 dziennie czasami wcale. Wiem ze jest Ci ciężko bo mi też było ale jak w 11 tyg byłam u gin i zobaczyłam ta mała istotę to postanowiłam ze juz tak bardzo ja kocham ze nie będę trula jej tym swinstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny. Kurde przerażacie mnie z tym paleniem. Ja nigdy nie paliłam, to nie wiem, jak to jest, jak ciągnie do papierosa. Ale dla dziecka chyba można rzucić :) Matka wszystko zniesie i dla dziecka może poświęcić naprawdę dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. Co do palenia to kiedys podpalalam ale dobre 2 lata juz nie pale, moj M.tez nie, tesciowie jaraja ale nigdy u mnie w domu. A teraz to zapach dymu dziala na mnie nie tylko mdlaco ale wrecz agresywnie ;) Jak myslicie, kiedy moga ustapic mdlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia kiedyś pisałam ze mamy podobny termin Ty poronilas 24 ja 22. Wg usg zaczynam dzisiaj 12 tydzień i od rana czuje się super zobaczymy tylko jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Dziewczyny a dokuczają wam plecy ja jakieś 2 tyg temu miałam przez 2 dni taki ból pleców z lewej strony, idący trochę do tyłka, później spokój, dziś w nocy wstałam do toalety i znów mnie jakoś tak bolało, ale rano już nic. Tak zastanawiam się co to, czy to związane z ciążą, czy z tym że na tym boku muszę spać, przed ciążą takich bóli nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×