Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kamilusia122
Mój za 1,5 godz wraca ale to już raczej będę spała bo już mi szuuuuumi ale od razu lepiej się czuje zero rozmyślania zero problemów... I wiecie co... Ja narazie odpuszczam z dzieckiem. Bóg wie co robi i widocznie nie jest mi dane (nie jest nam dane). Przyjdzie na to jeszcze czas. Im bardziej chcemy tymbardziej ni chu chu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja tez tak sadze widocznie wie co robi.. moze nie ten czas .. wszystko w swoim czasie albo wszystkiego nie mozna miec na raz tak mi moj męzulek powtarza :) głowa do góry dziewczyny mamy siebie . Wiecie co to glupie ale juz nawet nie zaglądałam na to forum przez miesiąc bo myślałam że może cos to da jak nie będe myslała ale glupie myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Ale się dziś wkurzylam byłam po córkę w przedszkolu i widziałam znajoma z wózkiem. To jej trzecie dziecko każde z innym , dwójkę pozostałych jej zabrali a ona wciąż rodzi. Taka to se pożyje, opieka jej kasę da i bajer. A pije i się puszcza a to maleństwo pewnie zaniedbane :-( czemu my zdrowe nie możemy a takie idiotki mogą. Nie mogę tego zrozumieć i mnie poprostu ch** strzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Kasik cierpliwości. Urodzisz jedno, później drugie nawet nie zauważysz jak one urosna. Czas szybko leci a później Urodzisz trzecie i będziesz miała dość :-) jestem wróżka wiec wiesz :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Nie wiem co czuje kobieta nie mogąca zajść w ciąże ale wiem co czuje taka która moment zachodzi a później roni, to chyba boli bardziej bo żyjesz ze świadomością ze te dzieci mogłyby się Urodzić być zdrowe, bawić się itd. Patrzę na moje córeczki i myślę że za dwa lata o tej porze bawilby się z nimi mój synus (chyba synuś) a nie było mu dane przyjść na świat i dlaczego? Nigdy się nie dowiem :-( mam w niebie juz dwa aniołki. Żyje ze świadomością ze moje dzieci są w niebie chociaż to były wczesne ciążę 8 i 5 tydzień ale były i to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Kasik ty całe wino wypilas? Ja niecałe pół i mam dość, czuje ze się rozklejam i będę ryczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka nie ma smutania !!:) no juz skonczyłam ,, a co do rozklejania to ja tez lubie czasem ale po ciuchu jak nikt nie widzi w szególnosci mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia122 wywróż mi coś ciekawego wróżko moja :-) Ja juz prawie pół wypiłam i czuję sie fantastycznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia płacz czasem daje ukojenie :) ja tam lubie czasem ale po kryjomu :) tak całe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie słabe głowy dziewczyny ja potrafię 1 wino wypić spokojnie sama i nawet wiecej :) a jeśli chodzi o piwa to ok 5 i mam troszkę babkę :) mam pyt jesteście z różnych okolic szukam noclegów na wakacje najlepiej żeby były w miarę fajne i może ze spa. ale niekoniecznie. Interesują mnie okolice Warszawy Krakowa i Kazimierza Dl. nie muszę się mieścić w centrum mam auto wiec mogą być na obrzeżach :) znacie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba sie kiedys na skypa ugadac:) fajnie pogadac z kims kto ma podobne porblemy :) ja tez wisiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Reni jak ja ci wywroze a nie wyjdzie to nie bij ok? Więc... Za dwa miesiące będziesz w ciąży... Urodzisz cudowna coreczke ale będzie ona strasznie broila ;-) no bo jak już chcesz dziecko to niech broi żebyś miała co robić bo przecież nudzić się nie będziesz nie? . A za rok wszystkie się spotkamy i wypijemy krate wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka5g polecam kazimierz dolny chociaż jest drogi ale bardzo bardzo klimatyczny :-) Ja też potrafię winko obalić sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmuje twoja wróżbę w całości kochana,tak córeczkę chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Agnieszka ja ci niestety nie pomogę. Bo się nachlalam. Reni i kasik mnie upily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no jedno wino za malo na mnie :) nie upiłyśmy nie :P to sie keidys na skypea zgadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak on wróci to chyba mnie zabije ja nie mam Skypea dobrze napisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Opuszczam was idę spać bo coś mi źle na żołądku dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro mam babski wieczór :-) a zaraz idę męża napastowac śluz jeszcze jest to moze zdążę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ja czytam. . :) ja lubię wino różowe i białe polslodkie. Obudziłam się ze strasznym bólem krzyża i przerażona snem. Mój M złamał w śnie rękę i chciał żeby moja managerka pojechała z nim na pogotowie a nie ja... A poza tym dziś 28dc. w nocy aplikuje hexagyn, może pomoże na infekcje i zastanawiam się nad testem. Wczoraj robiłam sklepowy i nic. Sutki trochę wrażliwsze ale na ciążę nie wyglądają, jajniki lekko kluja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×