Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość zamyslona_myszzka
Daj na stronke fotosik.pl i wrzuc nam linka :) Ja robilam testy co dwa dni. W 28dc, 30 dc i 32 dc. Zadne nie z porannego moczu i moge Ci pokazac jak sie prezentuja Pati :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ScarletKate a Ty przypadkiem nie jestes 9 dni przed terminem @? chyba ze cos pomyliłam... bo jak jeszcze 9 dni to nie ma szans na jakiekolwiek objawy bo moglo nawet nie dojsc jeszcze do implantacji... to co zauwazasz moze byc objawem wzrostu progesteronu co świdczy o tym ze jestes w 2 fazie cyklu Pati jesli to krew to do gina jak najszybciej, bo z tego co pamietam to testy mialas pozytywne wiec beta tez wyjdzie pozytywna... a tą krew musisz sprawdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za informacje :D trochę mi lepiej. Ja dzisiaj do pracy na 14 lecę i tak cały tydzień wiec zleci mi czas szybko. Kurcze ciekawa jestem Twoich wynków Pati :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok mozemy wymienic sie zdj tyle ze po 16 bede na lapku i bd mi latwiej bo na telefonie nawet nie mam tego zdjecia. Wlasnie mam zamiar zapisac sie do lekarza jak bd po wyniki bo rano sie zgapilam bo przerazilo mnie to plamienoe ktorw bylo mocniejsze jakoes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem od dziś tydzień przed okresem. Może się zbytnio nakręcam. Nie wiem. Nie jestem zbytnio cierpliwa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem ciekawa wyniku. Aktualnie brzuch mnie przestal bolec a plamienie mam ale nikle tzn ze praktycznie czysto tak jak wczoraj. Moze uda mi sie do lekarza na dzis wieczorem umowic ale zobacze bo w tej przychodni kolo mnie straszne kolejki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ScarletKate do implantacji dochodzi miedzy 4-12 dniem po owulacji, zazwyczaj jest to kolo 7dnia ale bardzo roznie to bywa, wiec niestety musisz sie uzbroic w cierpliwość Pati trzeba sprawdzic i to jak najszybciej bo mówisz ze to zywa krew, a jak bedziesz miala wynik to odrazu dawaj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Pati tak na juz to chyba musialabys prywatnie. Scarlet mnie piersi zaczely bolec dopiero w dniu okresu spodziewanego i to nie jakos specjalnie. Raczej tak ciagly spoczatku jak podczas karmienia piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jesli beta wyjdzie pozytywna a pojawi sie krwawienie i gin Cie nie przyjmie to jedz do szpitala, ale piszesz ze jest czysto, to moze fasolka trafiła na jakies naczynko ktore pekło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
pati mam nadzieje ze beta będzie pozytywna trzynam kciuki !! Ja właśnie wyszlam od gin. I przepisala mi luteine przez 3 miesiace i mam kupikupic inofolik . No zobaczymy moze cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszce raz dzięki bardzo mnie podniosło na duchu to wszystko :) Pati będzie dobrze ale tez jestem za tym bys jak najszybciej się zgłosić do lekarza jak beta będzie dodatnia a Prywatnie na pewno ktoś Cie przyjmie :) Blondyneczka87 - dziękuje za wyjaśnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ScarletKate polecam sie na przyszlosc;) kasik a ktory jestes dc? a inofolic na co? bo iczozord podajrze pisała ze ten lek nie jest niczym nadzwyczajnym a jest dosc drogi,chyba ze mi sie cos pomyliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem ciekawa wyniku. Aktualnie brzuch mnie przestal bolec a plamienie mam ale nikle tzn ze praktycznie czysto tak jak wczoraj. Moze uda mi sie do lekarza na dzis wieczorem umowic ale zobacze bo w tej przychodni kolo mnie straszne kolejki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory wyzej post juz byl a dodal sie znowu bo cos mi net na tel wariuje. Kasik a ty tez plamilas czy co tam bo juz mi sie pomieszalo ehh jestem jakas niemrawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Tak ja to ta co sie stara m :) cos podobnego co kwas folioWy. Wiesz jednym to pomaga innym nie bo znam te osoby co pomogło. Ale nie wazne zobaczymy jak to bedzie. Moj 13 dc. Niby plodne ale luby jutro jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
kasik poczytaj forum o inofolicu zobaczysz że dużo osobom pomógł ale z podejrzeniem pco... dla zdrowej kobiety to wywalanie kasy w błoto... ja brałam inofolic ale dziewczyny wiedzą że ja właśnie zmagałam się z pco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym forum kilkanascie stron wczesniej dziewczyny sie wypowiadaly na temat tego inofolicu... kasik to działaj, jest szansa ze plemniczki wytrzymaja do owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Ehh dziewczyny najzwyzej warto sprobowac zobaczymy:) przezaluje ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Infolic ma właśnie w sobie kwas foliowy (mało, mniej niż jest zalecane przyjmowanie podczas starań) i jakiś składnik "niewiadomoco". Podejrzewam, że pomaga na zasadzie placebo bo żaden specjalista nie jest w stanie mi odpowiedzieć co tam tak naprawdę może pomagać :) ale w sumie jestem zdania, że jak komuś ma pomóc nawet wit C to czemu jej nie przyjmować. W końcu nie raz doszłyśmy do wniosku, że czasami przyczyny braku dzidziusia mogą siedzieć w naszych głowach, a skoro wiara w działanie jakiegoś leku może pomóc to można spróbować. Ale trzeba mieć też świadomość, że ten "lek" nie ma w sobie nic leczącego samego w sobie a jest drogi :) x Mam trochę zaległości w czytaniu... chyba przybyło nam nowych mamusiek - gratulacje dziewczyny! :) Oszczędzajcie się, wiem co mówię :) ciąża to nie choroba, każdy Wam powie, ale po co sobie potem wyrzucać, że się za mało oszczędzałyśmy. x blondyneczko kiedy wraca Twój ślubny? :D jesteś już gotowa?:D x Baletka i co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord wraca w nocy z soboty na niedziele :) a ja mam 2dc i biore wiesiołka i za 3 dni zaczynam clo :) i dzialamy :D a apropo ćwiczen, to przez miesiac cwiczenia na twisterze 5-6dni w tyg po 1 godzinie bez jakies specjalnej diety, jedynie staralam sienie jesc po 18 co nie zawsze wychodzilo straciłam 5cm w udzie, 4 cm w biodrach i 4 centymety w tali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja brałam inofolic i uważam że warto. Co do objawów implantacji zarodka to ja miałam 2 razy tak samo - mroczki przed oczami, ciemność i chwilowy zawrót głowy bliski omdleniu. Za każdym razem wiedzialam już że to to i po 3--4 dniach testy z 2 kreskami. Życze wszystkim powodzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :) ta co plami :) to znaczy juz nie :) zauazylam ze jak mam jakis wiekszy wysilek to plamie ale to tylko 2 razy dziennie ze mnie troche wyleci. ale kurde dziewczyny mozliwe jest zeby nie miec zadnych ale to zadnych objawow w 7 tygodniu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Blondyneczka daje to siemię cos? Bo yez od tyg cwicze twartwardo i po 18 nie jem zobaczymy co bd po.miesiacu. A Kochanr powiedzcie.mi ile orintacyjnie kosztuj***adanie nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik co daje? bo nie rozumiem:P a ja placilam za badanie nasienia 80 zł :) to byl zakres podstawowy , rozszerzony cos koło 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Upss Zle przrczytalam :) zamiast starasz sienie jesc to przrczytalam ze jesz siemie :p hehd wybacz ale robie obiad (ryz z kurczakiem i mieszanka chinska i sosem) :D:D i tak na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no wlasnie tak czytam o co Tobie chodzi haha jak cwiczysz to efekty napewno bedą:) aczykolwiek dieta podwoi efekty wiec pewnie gdybym miala jakas diete to centymetrów wiecej by ubylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wowowow Blondyneczka no to rewelacyjne efekty!!!! Jak człowiek troche poćwiczy to metabolizm się przyspiesza, zresztą mięśnie też spalają więcej energii :) Coś czuję, że wasze łóżko czeka ciężki okres :P Powodzenia :) x siemię polecam bo po pierwsze dobrze działa na jelitka i regularność wypróżnień a poza tym może pomóc przy produkcji płodnego śluzu w okolicach owulacji :D Ja piję siemię z miodem i cytryną i smakuje jak pyszny kisielek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×