Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

a u mnie test pozytywny był w niedziele wczoraj bolało mnie jak na @ ale kurde dziś patrze rano tempka bez zmian wydaje mi si ze jak by była owulka to by urosła co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda no to i tak moze to byc zmiana hormonów lub niedomoga ciałka zoltego (jak to moja gin mowi) ale na to bierzesz duphaston:) bo na implantacje jest za wczesnie Aga ja to sie nie znam jak to jest z ta temp ale powinna wzrosnąc po owu a czy wzrasta z owu czy moze np dzien pozniej to nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko moje cykle trwają z reguły 32 dni :-) agnieszka co do temperatury to z tego co kojarzę to jak owulacja wystąpi to po niej jest skok, ale mogę się mylić :-) u mnie mimo skoków temperatury i bóli jajników i podbrzusza w okolicy owulacji okazało się że w jajnikach nie widać pęcherzyków które mogłyby pęknąć więc owulacji raczej nie było :-) w każdym razie @ przyszła jak zawsze w terminie a ja na temperatury i testy owulacyjne patrzę z przymrużeniem oka ;-) jedyną opcją potwierdzenia czy była owulacja czy nie to jest chyba monitoring :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Ale tuu gwarnooo :) supeer . Widze niedlugo beda kolejne tesowanki :) kto testuje w nnajblizszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na niedomaganie ciałka żółtego chyba trochę za wcześnie, mi to wygląda na pozostałości po owulacji - brązowa plamka to stara krew, też tak miałam czasem, że dwa dni po okresie lub dwa dni po owulacji jeszcze jakaś pozostałość krwawienia się pojawiła :) Ale implantacja może iść swoją drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko nie miałam nigdy monitoringu, ale chciałabym mieć, z tym że ciężko u mnie z możliwościami w tej kwestii bo nie ma mnie w domu codziennie od 6 do 20:30, ale może w wakacje uda się gina namówić na monitoring po godzinach :) teraz byłam na wizycie u gina na dwa dni przed owulacją i okazało się że nie wygląda na to żebym miała ją mieć, mimo że bóle jajników i skok temperatury miałam, chociaż test owu nie wyszedł taki jak powinien, czyli ciągle dwie kreski i ta testowa słabiutka :) szkoda nerwów na rozpatrywanie tego wszystkiego :) na razie żyję na luzie i poczekam do lipca, potem zgłoszę się do gina i niech szuka przyczyny :) mam też chyba problem ze śluzem płodnym, a w zasadzie z jego brakiem i nie za bardzo na mnie działa wiesiołek, więc popijam sobie w tym cyklu siemie lniane :) reniii, blondi, zamyślona co tam u Was? kasik który masz dc? kasiek jak Twoje plamienia? dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie testujące i starające się :) oby wiosna zaczęła nam się od pozytywnych testów :) fajnie że mamy podobny termin :) raźniej się czeka na @ we dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mailam nigdy monitoringu tylko np jednorazowe usg. jak pisałam wcześniej w kolejnym cyklu pójdę na monitoring do innego gina bo moja przyjmuje tylko 2 razy w tyg. tylko się wyleczenia z rej infekcji pamiętasz jak pisałam blondyneczka? a co do testów owulacyjnych to mi wychodzą zdecydowanie pozytywne śluz jest tempka w poprzednich cyklach szła lekko w górę wiec ja juz sama głupieje. monitoring wszystko wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi to raz bylas przed owu i okazalo sie ze nie masz owulacji? moze dlatego masz problem ze sluzem bo tej owulacji nie ma, bo co tam na tym usg wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pamietam, pamietam , myslalam ze zdecydowalas sie na swoja gin, moja tez przyjmuje 2 razy w tyg i zazwyczaj chodze przed owu okolo 13-14dc ale zdarza mi sie np12 i wtedy widac czy jest szansa na owulacje, a jak pojdziesz np 17 to wtedy tez zobaczy czy owu byla:) chodzi o to zebys sprawdzila czy dochodzi u Ciebie do owulacji :) jakbys np poszla kolo 12dc to byloby widac czy jest pecherzyk dominujacy a potem wiztya tydzien pozniej czy pękł :) nie musisz chodzic codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Maomi to moj 14 dc przy 28 +/- 1 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ja testuje w piątek:) u mnie owu chyba była bo wszystko na to wskazywało a śluzu miałam mnóstwo takiego jak białko kurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam pierwszy raz po dwóch latach u ginekologa i to był 17dc. było widać na prawym jajniku 6-7 małych pęcherzyków, a lewy jajnik był malutki i nic w nim nie było. Z reguły skok temperatury z 36.5-36.6 na 36.9- 37.1 mam 19-20dc więc na tej podstawie "stwierdziłam" że pewnie wtedy mam owu. nie robiłam żadnych badań krwi, ani nie byłam na monitoringu. kasik to teraz masz najlepsze dni ;-) działaj kobieto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi skoro bylas w 17dc i nie bylo pecherzyka dominujacego tylko kilka małych to niedobrze, nie dała Ci nic na wzrost pecherzyków? moze Ty nie masz owulacji dlatego w ciaze nie mozesz zajsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna mam nadzieję że zobaczysz II :-) blondyneczko właśnie lekarz dał mi clo 1x1 tbl od 3 do 7dc bo stwierdził że wygląda na to że coś słabawo z owulacją, że w tym cyklu jej nie było i że po trzech cyklach jak nie zajdę to mam przyjść i porobimy badania i poszukamy przyczyny. nie zlecił mi monitoringu, ale i tak nie mam jak na niego iść chwilowo, więc poczekam i zobaczę przez te 3 miesiące czy coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi to Ty clo bierzesz :) no to trzeba bylo tak odrazu :) ja tez biore clo :) ale moja gin sprawdzila mi czy pecherzyki same pekają, raz dostalam zastrzyk bo nie bylo do konca wiadomo czy peknie ale w nast cyklach sie okazalo ze pękają same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Dzialalam przez ostatnie dwa dni bo maz do pracy dzis pojechal.. no ale nie raz tak bylo ze mialam bialko kurze itp co nie co a i tak @ byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Dziewczyny nie olalam Was wcale :) Staram sie cierpliwie czekac na wizyte u gin 1 kwietnia :) Troche sie zajmuje porzadkami swiatecznymi. Poki co piersi bola i sennosc sie pojawia choc nie codziennie :) No i apetyt mam ogromny, jednak najgorsze w tym wszystkim jest to ze na wieczor mam ogromnie rozdety brzuch bez wzgledu na to co jadlam, mecze sie przy tym ogromnie . I tez wygladam okropnie wtedy. Pomijajac fakt ze przez piersi juz sie nie dopinam w swoich bluzeczkach. Kupilam sobie tez femibion natal 1 i przyjmuje razem z kwasem foliowym. Poki co nundosci i wymioty mnie omijaja szerokim lukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko bo ja to tak z doskoku piszę i wydaje mi się czasem że jak ja coś wiem to wszyscy o tym też wiedzą :) a ile cykli bierzesz już clo i jakie dawki? po ilu dniach miałaś po tych lekach owulację? kasik głowa do góry :) nawet gdyby @ przyszła to same starania są bardzo przyjemne więc zawsze jest jakiś pozytyw :) głowa do góry i myśl pozytywnie :) zamyślona odzywaj się do nas żebyśmy wiedziały czy wszystko ok u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi nie plamie juz :) dziewczyny mam takie pytanie poniewaz jutro chce isc do innego gina na NFZ bo chce sprawdzic czy wszystko dobrze bo nie mam tych objawow (a do mojego ide dopiero 2 kwietnia) i nie chce zeby on wiedzial ze gdzies chodze czy moze mi zalozyc 2 karte ciąży? Bo on nie jest zbyt mily a chciala bym zeby wykonal mi USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek cieszę się że już jest ok :) co do lekarza to nie mam pojęcia więc nie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi ja brałam clo od 5-9 DC i owu miałam ok 15 DC ale miałam monitoring i wiek kiedy dokładnie to sie stało no i też do 13 DC wstrzymywaliśmy Sie z przytulankami po to żeby wszystko było silniejsze życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi to niby skok masz temp a nie mam owulavji ? ja też mogę mieć tak samo ale śluz mam plodny. Blondyneczka w następnym cyklu pójdę na monitoring :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi ja biore clo od 5do 9 po 1 tabletce dziennie, przez 3 cykle , teraz mialam 2 cykle przerwy bo nie ma mojego M... owu byla okolo 14dc, chociaz ten ostatni z clo to chyba cos koło 12dc , pamietam ze sie zdziwilam bo byla wczesniej... a przez te 2 cykle bez clo tez byla owu okolo 15dc wiec clo dziala i po odstawieniu:) u nas wina w tym momencie lezy po stronie mojego M ale mial kuracje przez 2,5miesiaca i sam zauwazyl roznice wiec teraz juz nam sie musi udac :) Aga no i super bo to chodzi o to zebys sobie sprawdzila czy na bank masz owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
U mnie już śluz owulacyjny się pojawił za 2 dni owu powinna być. Z tym ze narazie odpuszczam jakieś starania, musze dać organizmowi odpocząć i swojej psychice tez :-) Wszystkim staracZką życzę szczęśliwego obecnego cyklu, oby wam zajączek przyniósł upragniony prezent ;-) Zamyslona życzę zdrowia i odzywaj się bo tęsknimy i się martwimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Widzę,że się dzieje muszę nadrobić z czytaniem :-) Gratuluję przyszłym mamusiom :-) Lenna mam nadzieję,ze zobaczysz dwie kreseczki trzymam ostro kciuki !!! Ja jestem już po @ nigdy takiej słabej nie miałam tak na upartego to 1 podpaska wystarczyła by na jeden dzień,normalnie to zalewa mnie lawina a w tym cyklu kapało jak by chciało a nie mogło,zero skrzepów nic a nic i mogła bym nawet pomyśleć,że jest coś na rzeczy ale niestety beta nie zostawia złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×