Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Jeszcze jak na złość posprzeczałam się z moim w weekend ponieważ powiedział,ze za rok może dwa nam się uda i nie chce bym się ciągle stresowała i martwiła czy się udało czy nie :-( Powiedział,ze przez te staranka zmieniłam się hmm może coś w tym jest,bo ostatnio ciągle o tym mówiłam,być może przestraszył się odtrącenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni to musisz jednak naprawde wyluzowac i odpuscic bo odbija sie to na Twoim zwiazku, a to zle , bo nie bedziecie czerpac przyjemnosci ze staran i nic z tego nie bedzie a to chyba ostatnia rzecz jaka bys chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 już odpuściłam skoro ma się udać to się uda :-) Mój kochany powiedział,ze chce zbudować dom by dzidzi niczego nie brakowało taki prawdziwy mężczyzna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Reni to trzeba troszke wyluzowac. . Tzn z tego co mówisz to wyluzowalas.. wiesz perwnie przez to ze ciagle myslalas o dzidzi to go troszke odtracilas ze sex to tylko zeby miec dziecko. Ja jak w tym cyklu sie nie uda tp troche trzeba odpocząć bez tego parcia ze plodne itp.. ty masz tyle fajniej ze masz prace a ja siedzac w domu jeszcze bardziej sie doluje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik929 ale mój jest tylko w weekendy i nie zawsze ma silę ostatnio to taki zmęczony przyjeżdża,ze tylko prysznic i lulu by chciał iść i już na siłę siedział ze mną i rozmawiał a widziałam,ze pada na twarz.Powiedział mi,ze coś z nim nie tak chyba przez to zmęczenie chce się kochać bidulka a nie daje rady.Więc idziemy na spontan:-) Powiem wam dziewczyny,ze spontanicznie jest bardzo romantycznie tak bez stresu super Polecam :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni to prawda :) Tak się myśli o facetach stereotypowo, że oni zawsze mają ochotę i gotowość a często zmęczenie bierze górę i kropka :) Musimy mieć wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord Mój nie chciał mi powiedzieć bo zawsze był w formie a gdy zapytałam o co chodzi to dopiero powiedział,ze wstydził się :-) Faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
dziękuję dziewczyny za odpowiedzi :) ja mam zapisane clo jakoś wcześniej bo od 3dc ale to chyba bez znaczenia :) pytałam bo chciałam sobie zrobić testy owulacyjne z ciekawości czy coś pokażą czy nie. mi raz się zdarzyło że miałam test owu taki jak powinien być i skok temperatury, ból jajników ale i tak @ była, a w pozostałych cyklach nie miałam nigdy pozytywnego testu owu, ale skok zawsze jest o 0,3-0,4 stopnia i wzrost utrzymuje się do @. na razie tego nie będę analizować, zobaczymy czy clo coś zmieni :) a podczas brania czułyście jakoś pracę jajników czy coś? ja nie czuję kompletnie żadnych zmian a jutro biorę ostatnią tabletkę w tym cyklu. reni84 faceci do tego inaczej podchodzą niż my :) trochę musisz mu odpuścić ale to nie jest łatwe kiedy bardzo Ci zależy na dziecku, niemniej nie ma innego wyjścia :) dasz radę :) też miałam taki czas że polowałam na mojego męża w dni płodne a on uciekał bo czuł się wykorzystywany tylko do rozpłodu,a potem jakoś odpuściłam te stresy i dałam sobie czas do sierpnia żeby porobić badania i jak coś to zacząć się leczyć :) okdąd mu odpuściłam to mnie nie unika i nie odmawia ;-) Evi jak sie czujesz? co u małego lokatora? :) kamilusia odpocznij sobie po tym wszystkim co Cię spotkało i jak poczujesz że już chcesz znó pomyśleć o maluchu to na pewno się uda i tym razem wszystko będzie dobrze :) planujesz robić sobie jakieś badania? podziwiam Twoje pozytywne nastawienie do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Dokladnie faceci od razu sie nie przyznaja do swojego zmęczenia, slabosci czy czasem brakiem sil. Chca byc dla nas oparciem i stawać na wysokosci zadan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu zamierzam sobie odpuścić staranie, nie chcę poszukiwać czasu płodnego, nie interesuje mnie to, mam więcej ciekawych rzeczy do roboty :-)mam życie do przeżycia. ogromnie chcę dziecka, ale wolę się pozytywnie zaskoczyć brakiem @, niż czekać na jej brak przez 2 tygodnie po uprzednim maksymalnym wykorzystaniem czasu płodnego. wiem, że się od tego nie odetnę całkiem, bo się nie da, bo zbyt wyraźnie mój organizm do mnie mówi. ale mówi też, że jestem w ciąży, a potem się okazuje że nie jestem, więc nie będę go słuchać :-) Taki mam zamiar ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
A Reni odnoscie meza na weekendy rozmawialam z moja doktor i ona mowi ze w takim systemie jak np moj maz pracuje ze jest dwa trzy dni na tydzien w domu pewnie twoj podobnie to starania sie automatycznie wydluzaja do ok 2 lat dopiero w tedy po systematycznym kochaniu 3x w tyg mozna mowic o niepłodności. To mowie jej ze mnie pocieszla :D A co do luteiny jakie macie doswiadczenia pomogla komuś? Mam brac dwa razy dziennie ppod jezyk od 16 dc przez 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Gratuluję nowym mamom i trzymam kciuki za starające się. U mnie właśnie minęły 3 pelne cykle od zabiegu. Hormony ok,wiec gdy źródło @juz wyschnie, zamierzam przygotowywac romantyczne lub pikantne wieczory. Tym bardziej ze mamy rocznicę ;) poza tym chyba łapie mnie przesilenie wiosenne bo wczoraj upilam się 1/4 lampki wina a o 8 padam z nóg. No i postanowiłam nie siedzieć tyle po godzinach i zauważyłam że gdyby nie kredyt to myśl o zwolnieniu z inicjatywy pracodawcy sprawia mi... Ulgę. Co znaczy ze mam kategorycznie dość i w tej chwili posada pani Krysi w warzywniaku byłaby moim marzeniem ;) oczywiście najchętniej zaszłabym po prostu w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Gratuluję nowym mamom i trzymam kciuki za starające się. U mnie właśnie minęły 3 pelne cykle od zabiegu. Hormony ok,wiec gdy źródło @juz wyschnie, zamierzam przygotowywac romantyczne lub pikantne wieczory. Tym bardziej ze mamy rocznicę ;) poza tym chyba łapie mnie przesilenie wiosenne bo wczoraj upilam się 1/4 lampki wina a o 8 padam z nóg. No i postanowiłam nie siedzieć tyle po godzinach i zauważyłam że gdyby nie kredyt to myśl o zwolnieniu z inicjatywy pracodawcy sprawia mi... Ulgę. Co znaczy ze mam kategorycznie dość i w tej chwili posada pani Krysi w warzywniaku byłaby moim marzeniem ;) oczywiście najchętniej zaszłabym po prostu w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik929 mój gin powiedział,ze skoro mój jest tylko w weekendy i była ciąża biochemiczna to nie ma mowy o bezpłodności po prostu nie trafiamy w owu badania miałam i wszystko dobrze więc trzeba czekać niestety nic nie możemy zrobić takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik929 ja brałam kiedyś luteinę pod język też przypisaną 2x dziennie przez 10 dni ale w 7 rano dostałam @ i miałam przerwać,tylko ze na brak @ dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Skoro byla ciaza to nie ma mowy o bezplodnosci :) wiesz moja znajoma sie starala dosc dlugo juz dwa lata po slubie ii nie dawnoZaczęła brac luteine i dzis w ciazy. Zobacze sprobowac zawsze mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik929 kiedys nawet nie myslałam,ze to takie skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to tak ciągle zastanawia czemu miałam taką słabą @ ? Miałyście tak ? Dwa dni przed spóźniona @ było co nieco ale to nie możliwe bo nie płodne. Kurcze skoro zawsze mnie zalewało a teraz tak mini mini co może to oznaczać ? Dzwoniłam do gina to powiedział bym zrobiła znów bete ale szkoda kasy bo wiem ze to nie realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 nie myślę już tak o pozytywnym wyniku tylko zastanawia mnie ta @ może przez stres taka była faktycznie też taka lampka mi się zapaliła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko moje pytanie było czym może być to spowodowane ze @ może wystąpić taka słaba skoro zawsze była mocna i bolesna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni oczywiscie ze tak, ja przy braniu clo mialam dosc slabe ... a okresy miewam rozne, raz prawie nie czuje jakbym miala okres a innym razem moglabym z lazienki nie wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 pocieszyłaś mnie :-) Ja zawsze od X lat przy @ umierałam przez 6 dni najchętniej nie wychodziła bym z łóżka i przebywała sama ze słodyczami a tym razem 5 bardzoooo słabo,a bólu nic a nic.Poczekam i zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni pytalas czy cos,przy clo czulam to przy 1 cyklu z nim czulam intensywna prace jajnikow , przy nastepnym tylko jesli juz to jakies ciagniecie przez chwilke i mialam bole glowy... A @ przy clo byla faktycznie slaba dopiero po odstawieniu byla mocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 ja nigdy clo nie brałam,ale zauważyłam ze sporo nas staraczek miało jakieś dziwne ostatnio plamienia,kobiety może to wiosna nas nawiedza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz chyba pojde spac bo wlasnie pomylilam Cie bodajze z ruda :-P sorry ale prawda jest ze okres miewam rozny od jakiegos czasu a tak to tez zawsze mialam mega obfity :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik 929 Ja teraz trzeci cykl biorę luteinę od 18 dnia cyklu 2 x dziennie przez 10 dni pod język. I w końcu moje miesiączki drugi miesiąc są regularne . A teraz mam pierwszy cykl starań z luteina właśnie :D Moj gin mowił ze ona pomaga w II fazie cyklu i wspomaga ciałko żółte i wspomaga albo przyjscie miesiaczki albo jesli sie zajdzie w ciaze utrzymuje ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×